Глобальні оголошення!



Пошук квіткового магазина у Львові

Організація гуртових замовлень

Модератор: ksana

Пошук квіткового магазина у Львові

Повідомлення Yaiti » 22 листопада 2023, 19:07

Привіт всім! Мене запросила на День народження моя кума, подарунок я вже придбала, і ще для повного сюрприза не вистачає красивого букета квітів. Порадьте якийсь не звичайний букет, та онлайн магазин в якому квіти можна замовити у Львові.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Пошук квіткового магазина у Львові

Повідомлення Анна123 » 22 листопада 2023, 19:10

Я також маю звичку дарувати квіти коли вирушаю до когось в гості. По тій причині можу тобі порадити один досить не поганий квітковий магазин, в якому дуже крутий вибір квітів, і мені подобається їх оперативна доставка.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Пошук квіткового магазина у Львові

Повідомлення Yaiti » 22 листопада 2023, 23:05

Я вже багато років проживаю у Києві, тому зовсім не орієнтуюсь і квіткових магазинах Львова. Тому буду дуже вдячна, якщо ти надаш інформацію стосовно онлайн магазина з квітами, де ти замовляла букети. Хочу подивитися їх асортимент.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Пошук квіткового магазина у Львові

Повідомлення Анна123 » 22 листопада 2023, 23:21

Чудовий магазин квітів Львів це Квітна саме в ньому вражає асортимент готових букетів, їх точно не менше 1000. Кожен букет унікальний по своєму, адже являється дизайнерською роботою флориста. Подібні варіанти не зустріти в інших подібних магазинах.

Від себе можу порадити дуже красивий букет «Акварельний комплімент», який виглядає одночасно дуже ніжно та яскраво. Такий букет виглядає дуже оригінально, тому твоя кума його запам'ятає та виділить серед інших букетів. В магазині хочу, щоб ти звернула увагу на онлайн вітрину з відео до кожного букета, що дає змогу роздивитися його з усіх сторін. Магазин працює 24/7, тому можна не переживати, що не встигнеш замовити потрібний букет. Доставка їх, також вражає своєю оперативністю, вже через годину після замовлення квіти доставлять на потрібну адресу у Львові. Квіти завжди свіжі, і дуже тривалий час зберігають свій первозданний вигляд, навіть без особливого догляду.

Зображення
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Спільні покупки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей