Глобальні оголошення!



Наростають ясна на зубчики

Наростають ясна на зубчики

Повідомлення Sms » 07 січня 2014, 14:14

В малої (1 рік і 9 міс) нещодавно прорізались унизу крайні зубчики. Вчора заглянула в рот і побачила, що з 2 боків на ті зубки наростають ясна. Чи небезпечно це? Чи це пов'язано з тим, що зубчики ще не докінця вилізли і все стане на місце згодом? Коли починати хвилюватися?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Наростають ясна на зубчики

Повідомлення Irysja » 10 січня 2014, 01:52

Найперше скажу, що цю ситуацію потрібно бачити, тобто , щоб дати чітку відповідь, донечку потрібно показати стоматологу. Але...! Моя думка, що ці "ясна" є наслідком прорізування зубчиків. Інколи м'які тканини можуть бути досить набряклими і почервонілими під час прорізування.Це нормально,з часом все стане на своє місце. Важливе питання,чи є біль у тих місцях? Якщо немає болі, або є лиш легкий дискомфорт, дитинка особливо не скаржиться під час їди, то тут немає причин для хвилювання. Важливо слідкувати за гігієною ротової порожнини, чистити зубчики! Бо слизова в цей період по особливому сприятлива до різних запальних процесів.
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron