Глобальні оголошення!



Карієс на молочних зубках

Карієс на молочних зубках

Повідомлення Lesya » 16 лютого 2012, 16:25

А якщо дитина вже більше року не на гв і в перших кутніх зубках чорні плями. На жувальній поверхні. То мені панікувати? А то щось зовсім мене не пре перспектива двохрічній дитині рвати чи пломбувати зуби.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Карієс і ГВ

Повідомлення Apolloniya » 16 лютого 2012, 20:22

Зуби не рвуть, їх видаляють :) Можете не спішити лікувати, а почекати, поки буде боліти. Тоді в дитини стоматолог буде асоціюватись з болем все життя і вона так само кожен раз буде чекати, поки заболить. Зараз багато пацієнтів в 20-25 років вже мають зубні протези чи імплантати- дочекалися. А ті, хто своєчасно лікував зуби і робив профілактику- ходять з кількома пломбами чи взагалі без них. Це все наш власний вибір, а поки ми діти, то за нас його роблять батьки.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Карієс і ГВ

Повідомлення Lesya » 18 лютого 2012, 17:43

А що тоді робити? До року він не їв цукру і солі. Вчила чистити зубки. Він те діло дуже любить. Вже купила зубну пасту дитячу. Бо починає розуміти, що то треба випльовувати, а не ковтати.
А ті чорні плями мене просто вбивають! :'-( В нас 16 зубів. Може вони вилетять з віком і виростуть постійні здорові зубки?
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Карієс і ГВ

Повідомлення Apolloniya » 19 лютого 2012, 22:01

Вам треба показати зуби стоматологу, можна буде побачити глибину карієсу, якщо він поверхневий, то ще з пів року можна гуляти і гарно чистити зуби, потім знов показати їх стоматологу. Може бути, що карієс "законсервується" і зуби дотягнуть до випадання. Але треба постійно перевіряти їх, бо каріозні молочні зубки можуть пошкодити постійні.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Карієс на молочних зубках

Повідомлення Анніта » 22 липня 2014, 21:18

Моїй дитині 2р і 3 міс. У неї теж 4 передні зубки вже коричневого кольору.
Збираємся до стоматолога, але навіть не знаю чи вдасться нам відкрити того рота... як не відкриє,тоді взагалі не знаю що і робити
Не можу її ніяк навчити чистити зубки. вже і щітки різні з цяцьками купляю, і пасту дитячу-солодку маємо. Ні і все - відмовляється :dash:

Я б була впевнена що ці коричневі плями від того що ми їх майже не чистимо (бо нам не вдається, хіба силою)
але в коліжанки дитині вже 3 роки, зуби не чистять, їдять схоже що і ми, а в них зуби білі-білісінькі.
Підкажіть, будь ласка, від чого зуби покриваються коричневими плямками і що з тим робити?

І чи допомагає в цьому випадку "посрібнення"?
Анніта Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 31 липня 2013, 18:08
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: 1 дівчинка

Re: Карієс на молочних зубках

Повідомлення Irysja » 28 липня 2014, 11:56

Все ж таки я раджу піти до стоматолога на консультацію, щоб побачити як саме виглядають ці плями, їх глибину, поверхню... ! Бо є різні захворювання емалі при яких зубки покриваються коричневими плямами! Якщо це карієс, то причиною може бути недостатньо добра гігієна ротової порожнини ( чищення зубів ) , генетична схильність і харчування ( багато солодощів ) , але спочатку з'ясуйте чи це карієс.
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Re: Карієс на молочних зубках

Повідомлення Irysja » 28 липня 2014, 12:01

Якщо це карієс і ураження не є сильно глибокими, то сріблення буде ефективним, але його потрібно періодично повторювати. Десь вище про це вже згадувалось.
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron