Глобальні оголошення!



Формування прикусу у діток

Формування прикусу у діток

Повідомлення ВІР@ » 24 червня 2010, 21:42

Мене цікавить, що потрібно робити щоб у дитини був правильний прикус? А якщо у батьків не правильний прикус то це може генетично передатись малюкові?
ВІР@ Офлайн


 

Re: формування прикусу у діток

Повідомлення Apolloniya » 18 липня 2010, 18:01

Так, патології прикусу дуже часто мають спадковий характер. Якшчо в батьків є такі, то треба заздалегідь проконсультуватись із стоматологом, щоб попередити розвиток деформації в дитини. Не маючи нагоди повноцінно вас оглянути :) , можу тільки порадити, слідкуйте, щоб не виникало ніяких шкідливих звичок.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Формування прикусу у діток

Повідомлення taranjka » 07 вересня 2012, 19:02

стоматолог поставила діагноз, що в дитини не правильний прикус :sad: навіть про таке не думали.
спробую пояснити, що не так: коли вона стискає зубки - так щоб кутні верхні і кутні нижні один на одного находили, то передні повністю закривають нижні, а мають тільки злегка... ми цього ніколи і не помічали. тобто воно "неозброїним" оком не видно і дитині не мішає ніби
чим в майбутньому "грозить" ця штука? нам порадили ближче 5 років ставити пластинку
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість