Глобальні оголошення!



Коронки

Коронки

Повідомлення Apolloniya » 22 травня 2010, 10:29

Хто знає, що таке коронка з власного досвіду? Чи відповідає вона вашим сподіванням? Якими були перші відчуття і що би ви порадили тим, хто стоїть перед складним рішенням протезування?
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Коронки

Повідомлення мешканка » 26 травня 2010, 14:55

Мені страшенно незручно з коронкою ще й досі (років вже з 4-5 ношу). Їжа набивається під неї, а як зубною ниткою витягую-то кровить. :unknown:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Коронки

Повідомлення Apolloniya » 26 травня 2010, 16:07

Тут в стоматолога завжди дилема: чи зробити повністю зручно- на рівні ясенного краю, але через кілька років ясна гіпотрофуються і буде видно ободок коронки біля ясен, чи зробити краще в естетичному плані, завівши край коронки на міліметр за ясна, але є загроза таких от незручностей, як накопичення їжі в зубній борозні...

Мешканка, рекомендую раз на 3 роки робити рентген знімок того зуба з коронкою, показувати стоматологові.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Коронки

Повідомлення олеся » 13 листопада 2011, 23:02

В мене коронка на 2 верхніх зубах. Перед весіллям відщербився шматочок зуба і поспіхом робили... через деякий потемніли дуже і знову таки відщербився той самий кусочок знову запломбували і знову те саме :scare: поставила коронки металокераміку. вже 3 місяці стоять. задоволена на 100% візуально різниці немає, щодо зручності, то теж все добре нічого не попадає під коронки надйюся що так буде і далі.
А коли може виникнути загроза того що їжа почне набиватися??? мені чомусь стало страшно :istereka:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Коронки

Повідомлення Apolloniya » 16 лютого 2012, 21:14

Якщо коронки добре поставлені, то під них їжа не повинна набиватись взагалі. Між ними- можливо, але це фізіологічно нормально, як і між зуби, їжа набивається, а ми її вичищаєм.
Якщо під коронки набивається їжа, не вичищається тривалий час, провокує появу поганого запаху і запалення ясен (набряк, біль, кровоточивість) це недолік, який треба усунути. Якщо це трапилось в період до 6 місяців після постановки коронки - лікар зобовязаний усунути недолік і провести лікування власним коштом. Якщо в період до 3-х років з моменту постановки, це може бути суперечливе питання, багато залежить від субєктивних особливостей, таких, як травмування зуба з коронкою, загальна гігієна ротової порожнини, тощо.
В мого знайомого коронка на жувальному зубі стоїть вже 30 років, ще жодних скарг не виникало!
:vo:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Коронки

Повідомлення олеся » 16 лютого 2012, 22:53

В мене питання чи часті випадки що корона відлетіти може?
В мене чомусь панічний страх що відлетять... І іноді думаю а нащо мені були вони... Але вкотре себе переконую (дивлячись в дзеркало) що правильно поступила... Стоять дві коронки 6міс не жаліюся поки що...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Коронки

Повідомлення Apolloniya » 16 лютого 2012, 23:56

Відлітают коронки? Це винятки, я за весь свій час в стоматології таке тільки пару раз чула і жодного разу не бачила. Цемент, на який повинні вдягатися коронки, є найдорожчим і найміцнішим зі всіх стоматологічних цементів. 8-)
Головне, не вїжати зубами в бетонні стовпи, бордюри, таке...
:stop: :-D
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Коронки

Повідомлення олеся » 16 лютого 2012, 23:58

Так і мені мій стоматолог говорив, але я напевне такий характер маю що завжди себе чимось накручую... Дякую :rose: трохи заспокоїли...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Коронки

Повідомлення гра з вогнем » 17 лютого 2012, 00:08

а я боюся шо зуб під коронкою боліти буде і тому не ставлю
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Коронки

Повідомлення Apolloniya » 17 лютого 2012, 00:21

Для носіння коронок є прямі показання, а ви ходите із зруйнованим зубом чи як?
Зуб може боліти під коронкою, тільки, якщо в ньому є пульпа (нервово-судинний пучок). Як правило, її видаляють, це називається "депульпувати зуб" або "видалити нерви" чи "полікувати канали". Тоді зуб боліти не може 100%, бо немає нерва, який реагує на подразнення і влаштовує стан болю.
В молодих, здорових людей, які добре слідкують за гігієною в роті, а також, якщо пошкодження зуба незначні, то пульпу можна залишити і одягнути коронку на зуб з нервом. Тоді, у випадку псування зуба під коронкою, зуб може боліти. Таке трапляється вкрай рідко. Маю на увазі, і те, що залишають пульпу під коронкою, так і те, що той зубчик може псуватись.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Далі

Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron