Глобальні оголошення!



Коронки

Re: Коронки

Повідомлення гра з вогнем » 17 лютого 2012, 00:36

а що означає зруйнований зуб?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Коронки

Повідомлення Apolloniya » 17 лютого 2012, 00:41

Нууу, як і будь-який інший предмет... Це означає, що цілісність порушена, форма порушена. Тобто зуб вже не цілий, не такий, як оригінально. Для коронки він має бути наскільки зруйнований, що пломбою відновити форму вже неможливо
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Коронки

Повідомлення гра з вогнем » 17 лютого 2012, 00:43

нє. в мене просто пломби багато. і нерв видалений. тому рекомендована коронка.
але зуб мене все рівно болів і болить, а лікар хоче кістку пиляти для того щоб коронку поставити, тому я боюся і не хочу коронки.

а зараз здаться зуб тріснув. але до лікаря все рівно не піду. може і не тріснув. а я надумую. бо я видумщик.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Коронки

Повідомлення гра з вогнем » 17 лютого 2012, 00:44

і бо лікар сказав. шо як не поставлю коронку то за два тижні трісне. а я впєчатлітєльна.
тому тепер я думаю шо він тріснув.

може так і є.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Коронки

Повідомлення Apolloniya » 17 лютого 2012, 00:53

Кістку для коронки пиляти не треба, коронка- це ковпачок на зуб, який виглядає, як зуб. Коронка до кістки ніяк не доторкається, може ледь торкатись ясен, тому, багато не задоволені, бо помічають в себе 0, 5 мм між коронкою і краєм ясен і думають, що то всі інші теж можуть помітити. Як правило, ніхто, крім стоматолога цього не бачить.

Депульпований зуб не може боліти, за логікою. Припускаю, що невдало видалили вам нерв.. Якщо пропонують "пиляти кістку" то може йтися про кісту на корені зуба...

В будь-якому випадку, такий зуб треба рятувати (якщо це не зуб мудрості), бо краще з коронкою, краще потерпіти перепломбування, ніж такою молодою ходити без зуба. Це впливає на інші зуби, на нижньощелепний суглоб і навіть на стан мязів та нервів голови і шиї.
Що таке не зовсім приємна процедура на 1 годину, раз чи пару, порівняно з рештою життя?
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Коронки

Повідомлення гра з вогнем » 17 лютого 2012, 01:02

нє, то больно і страшно.
я боюся і плачу.

він каже, шо не може поставити коронку, бо шось там кістка мішає, чи та кістка хвора вже
я не можу зрозуміти, але він каже тре пиляти, бо шось там не дасть коронку поставити

у мене під час вагітності на тобу зубі десна трошки опустилася і видно шийку зуба

а чого зуб болить він не бачить.

а ще, кли роблять анастазію це боляче і потім місце укола тиждень болить, їсти важко.

і взагалі я стіки натерпілася, шо раніше весни не піду.

набрехала лікаря, шо їду з міста, шоб не чіпав мене.

він аж пищить так хоче мені ту кістку пиляти. хвалився, що вміє, має кваліфікацію.
я його питаю, а можна не пиляти? а він каже ні, тільки пиляти.
та я такого не переживу.

рекомендував ще три коронки, але найбільше хоче оту з пиляням. сказав, шо поставить її першою.
ше він рекомендував 4 зуби мудрості вирвати.

короч, попала, то рвати, то пиляти....
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Коронки

Повідомлення flower » 17 лютого 2012, 01:43

бідна Гра! Мені тоже тре коронку ставити, я не боюся, але не йду, бо нема дитину поки на кого лишити( Ще мпені темній поясніть, то якшо в мене зуб потребує коронки то ше страждають від того ті зуби шо побоках, на них тоже шось чіпається чи ні?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Коронки

Повідомлення Apolloniya » 17 лютого 2012, 17:07

Якщо вам стоматолог сказав, що потрібна коронка на зуб, то інші зуби не мають жодного відношення до цієї коронки. За неймовірно рідкісними випадками, коли зуби не стоять рівно, а перекривають один одного, тоді, можливі інші варіанти.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Коронки

Повідомлення song81 » 23 квітня 2014, 01:18

Що таке "місточок" і чи обовязково його ставити коли видалений зуб (7-ий), а 6-ий надломився (не до кореня) чи просто поставити на 6-ий коронку, бо мені шкода пиляти 8-ий зуб, він здоровий, з нервами і ще ні разу не був пломбований.
song81 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 07 квітня 2013, 23:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Коронки

Повідомлення Irysja » 26 квітня 2014, 16:05

Містки як і коронки бувають різними, в залежності з якого матеріалу вони зроблені, найпопулярніші і надійніші - метало-керамічні. Думаю саме їх вам порекомендував лікар. Це означає що основа конструкції є металева, а покриття - керамічне (біле, естетичне) Якщо металокераміка поставлена якісно, то буде служити довго.Переживати нема за що. Чи ставити міст вам?... мусите вирішити ви. Живі , не ліковані зубчики завжди шкода обпилювати.Є ризик, що 8-й зуб посунеться і чуть нахилиться якщо перед ним буде порожнє місце.Але й 8-мі зуби майже завжди є поза прикусом, не беруть участі в жуванні, тобто не мають контакту із зубом протилежної щелепи.Тому основним завдання є відновити функцію 6-го і 7-го зубів , на які припадає найбільше жувальне навантаження. Але якщо з іншої сторони є всі зуби і на протилежній щелепі теж, то особливо нема за що переживати, жувати маєте чим. Звичайно в стоматології рекомендується заміщати всі дефекти.Але якщо ви нормально жуєте і ван не створює дискомфорту відсутність 7-го зуба, то можете поставити коронку лише на 6 зуб.Остаточне рішення за вами.
Тут внизу є малюночок,як виглядає місток
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Поперед.

Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron