Глобальні оголошення!



Пасти і щітки і ополіскувачі

Пасти і щітки і ополіскувачі

Повідомлення mira » 16 квітня 2010, 21:22

Не в цілях реклами, порадьте хороші пасти і ополіскувачі. Де купувати? За якою ціною нормальні? Лакалут чи президент чи імідж?
І щітки, які кращі звичайні чи на батарейках, які крутяться в роті? Дякую
mira Офлайн


 

Re: Пасти і щітки і ополіскувачі

Повідомлення Apolloniya » 19 квітня 2010, 21:57

Зубні пасти, щітки і ополіскувачі тому і відніосяться до предметів індивідуальної гігієни, що кожен обирає і користується ними індивідуально! Порадити може виключно ваш стоматолог! Ні сусіди, ні друзі, ні дорогі родичі, ні, тим паче, я, тут нічого доброго порадити не зможем. :unknown:

:!: Можу лише звернути увагу, чим не варто зловживати: зубні пасти та ополіскувачі, які містят в собі триклозан, потужний антисептик, можна використовувати тільки якщо в вас є загострення якихось захворюван стоматологічних, в тому числі, множинний карієс. Якщо ситуація під контролем, триклозан нам не потрібний! Щодо хлоргексидину- улюбленого антисептика стоматологів хірургів, він в ополіскувачах використовується тільки за призначенням лікаря, один через інший, тобто, після флакону ополіскувача із хлоргексидином у складі, треба флакон якогось іншого ополіскувача.

Ще порада щодо засобів гігієни: зубна нитка чи йоршик обовязкові. Закрийте очі і пригадайте, які відчуття при чещенніа зубів: чи проходить ворс зубної щітки повністю між зубами? 95% скажуть, що ні. А в таких місцях слина не може змити прилиплі бактерії, тому, прополоскавши ррот після їжі чи солодких напоїв, треба пройтись зубною ниткою в міжзубних проміжках. Нема можливості? Тоді хоча би ввечері, перед сном! Вчіт користуватис йоршиками для міжзубних проміжків та ниткою діток, з часу появи постійних зубів- в 7 років!
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Пасти і щітки і ополіскувачі

Повідомлення happymami » 16 грудня 2010, 15:47

Я чула, що щітки на батарейках сприяють випаданню пломб. Ну бо вібрація. То правда?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пасти і щітки і ополіскувачі

Повідомлення Apolloniya » 17 грудня 2010, 15:07

Ні, це не правда! Коли звичайною щіткою зуби чистите, то теж вібрації створюєте :)
Єдине, де протипоказані електричні зубні щітки - людям із клиновидними дефектами зубів і тим, в кого оголюються шийки зубів.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Пасти і щітки і ополіскувачі

Повідомлення Liza » 09 червня 2011, 14:34

чи повинна якісна зубна паста пінитися? деякі так добре піняться, що щоразу виникає думка - "нє, таки треба мене брати її на щітку, бо піна весь рот зайняла". а в описі деяких дорогих я зустрічаю слова про те, що вони не піняться.

зараз я використовую зуб.пасту із кедровими складниками. страшенно цікаво знати, чи ви знаєте про неї, але не називатиму, бо реклама + вас напевне й так часто запитують думку про річ тої чи іншої ТМ. вона дуже мало піниться. на смак - ОК. у стоматолога ще не була через класичне "нема з ким залишити дитину", то ж про її дієвість не знаю.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Пасти і щітки і ополіскувачі

Повідомлення Apolloniya » 01 липня 2011, 14:22

Утворення зубною пастою піни ніяк не говорить про якість. Чи з піною зубна паста чи без - ваш вибір, відповідно до того, якою більше подобається користуватись. У деяких людеи лаурил сульфат чи інші піноутворювачі викликають алергію, а також були помічені випадки виразкового стоматиту. Відсоток уражених дуже низький, про закономірності не йдеться.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron