найбільший родинний форум Тернопільщини

Правила форуму
Відповісти

Re: стоматит

30 липня 2010, 22:22

Радмила, Важко сказати, не побачивши вашу слизову. Можу тілки порадити протирати тріщини на губах 0,5% розчином перекису водню і змащувати токоферолу ацетатом чи просто вазеліном, часто, 5-7 разів на день, після кожної їжі або солодких напоїв.

Re: стоматит

30 липня 2010, 22:35

Дякую.
А чи є заразним стоматит? Чи може він передатись від мене дітям і якими шляхами?

Re: стоматит

30 липня 2010, 22:41

Стоматит - перекладається, як запалення слизової оболонки рота. Може виникати внаслідок бактеріального, вірусного (герпес -дуже часто), грибкового зараження, алергічної реакції на їжу, мед. препарати, хім. речовини, температуру... Який з них у вас, я не знаю, але краще кілька днів уникати безпосереднього контакту предмерів, які дитинка бере в рот з вашою слиною: не цілуите прямо в губки, не їжте з одних столових предметів, не помивши їх, тощо.

Re: Стоматит

17 березня 2013, 22:45

В малого 10 мiс., здаеться, стоматит: е 2-3 бiлих прищика на (росiйською) нёбо. Температури немае. Читала, що треба полоскати рот ромашкою, ще мащу прищики холiсалом, на нiч поставила лаферобiонову свiчку.
Чи правильно я взяла холiсал? (в iнструкцii протипоказ дiтям до року). Що скажете? Дякую.
Відповісти