Глобальні оголошення!



Вирівнювання зубів кому за 20....

Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення krapk@ » 12 квітня 2010, 21:32

Чи дійсно вже в такому віці брикети помагають?? Наскільки це болісно, особливо враховуючи, що я мама яка годує цицьою??
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення гра з вогнем » 12 квітня 2010, 21:48

і чи потрібно буде все життя носити якісь спеціальні штучки (забула як називаються), щоб вирівняні зуби на місце не встали?

і заодне. якщо вирівнювати зуби в підлітковому віці ті штуки треба буде носити все життя?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення Apolloniya » 12 квітня 2010, 22:15

Так, брекет система застосовується для виправлення вад прикусу в будь-якому віці. Різниця в лікуванні 14 річної дитини і дорослого після 20 років полягає в тривалості лікування: вона стає довшою, якщо вам після 18-ти, бо структура кісткової тканини щелеп змінюється з віком, міцнішає. Плюс, носіння брекет системи це тільки один з етапів лікування, щоб закріпити отриманий результат, потрібно носити різні ретенційні апарати приблизно вдвічі довше, ніж носилась брекет система. Деякий період ці апарати застосовуються цілодобово, потім тільки вночі. Вони слабко помітні і доволі комфортні, тому це не створює особливих незручностей.

Якщо вас турбують вади прикусу- сміливо до ортодонта, спеціаліст визначить, коли найкраще розпочати лікування. Результат якого залежить багато в чому від вашої дисциплінованості та чесності із самою собою!

Бажаю вам бездоганної посмішки!
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення Apolloniya » 12 квітня 2010, 22:26

гра з вогнем написав:і чи потрібно буде все життя носити якісь спеціальні штучки (забула як називаються), щоб вирівняні зуби на місце не встали?

і заодне. якщо вирівнювати зуби в підлітковому віці ті штуки треба буде носити все життя?


Ні, все життя ретенційні апарати носити не потрібно. Термін їх носіння приблизно вдвічі довший, ніж самих брекетів. Залежить від поставленого діагнозу та індивідуальних особливостей структури щелеп. Але вони є надзвичайно важливими, адже не дають зубам повернутись в колишнє положення, інакше все лікування буде марним.

Ви, як батьки, повинні сумлінно контролювати носіння ретенційних апаратів (капи, лігатурки, еластичні тяги тощо), а також дотримання дитиною гігієни порожнини рота. Всі сторонні предмети в роті- додаткова площа для розмноження бактерій, які руйнують зуби. Після кожного прийому їжі і зубки, і апарати повинні бути добре вичищеними. Щіточка ж не повинна бути жорсткою, краще довше чистити мякенькою. Є багато допоміжних засобів для чистки зубів та брекетів, що полегшують догляд за зубками. Ортодонт, накладаючи брекети, повинен все розказати і показати. Не встидайтесь перепитувати!
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення krapk@ » 14 квітня 2010, 10:18

Чи правда що керамічны хоч естетичніші але менш дієві??
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення krapk@ » 26 листопада 2010, 23:44

Відвідала клініку. Вирвали одну двойку (та що за кликом), бо одна вже була вирвана раніше. Зробили відтиск. Поставили 4 резинки. Відіслали на ортознімок (цікаво нащо вже тепер той знімок??) Сказали прийти через тиждень. Ставлю лиш на верхню щелепу. Але прикус не правильний-цього достатньо, чи все таки ставити 2??? За 1 щелепу кераміки сказали 5000. Це реальна ціна?? Дякую.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення Apolloniya » 10 грудня 2010, 22:07

Як ви класно все описали! :) :o
Не знаю, як вам краще, ваш стоматолог має лікувати вам патологію прикусу, а не продавати брекети. І ви маєте лікуватись, а не купувати цяцьку на зуби. Тому я не знаю, чи вам треба брекети на 2 щелепи чи на одну, бо не знаю, яка в вас патологія і не бачила вашої ортопантомограми. :tipok: До речі, мабуть, її призначили після встановлення системи, бо не зробили цього до, а, можливо, щоб подивитись на кісткову резорбцію- її швидкість, а, можливо, щоб переконатись у вдалому заживлені лунки після видалення зуба. Після ікла знаходиться премоляр, зуб номер 4, бо рахуємо від першого центрального різця.
Як себе зараз почуваєте? Дуже важливо ретельно дотримуватись гігієни! :roses:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення krapk@ » 04 лютого 2011, 14:06

дякую, зубки пішли ---супер ефект видимий за 2 місяці я бачу дуже явні результати, але мій прикус все одно не міняється-верхня щелепа явно дуже сильно заходе на нижню і перекриває її. Цікаво це треба якісь окремі дії робити чи все-таки з часом воно піде тоже ні своє місце????? Зуби не болять абсолютно, лікарка каже, що я щаслива. Нижні зуби рівні, того не буду ставити ще і туди. Але лице стало...ммм як сказати-такі щоки запали, як кащей короче. Це нормально????
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення Apolloniya » 08 лютого 2011, 08:54

Ну, можливо, нормально.
Після 20 років важко добитись змін форми чи розміру щелепи. З ваших постів я зрозуміла, що саме це зараз вас турбує... Треба бачити вас в живу, щоб щось казати.
Щиро радію, що зміни в зубних рядах є, а болю немає! Так тримати! І не забувайте про гігієну, бо після вирівнювання зубів це питання гостро постає!
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Вирівнювання зубів кому за 20....

Повідомлення marina » 24 січня 2013, 21:04

Доброго дня. Допоможіть будь-ласка мені вже 21 рік і в мене неправильний прикус (криві зуби, пердні на верхній щелепі). Мене турбує таке питання які є негативні сторони носіння брекетів? Чи будуть крихкі зуби після зняття брекет системи? І чи варто взагалі вирівнювати зуби в такому віці, з погляду медецини?
??
marina Офлайн


 

Далі

Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість