Глобальні оголошення!



Молочні зубки не можна пломбувати?

Молочні зубки не можна пломбувати?

Повідомлення Natalinda » 11 вересня 2014, 11:29

Доброго дня!
Розговорилася сьогодні з однією мамочкою з садку про дитячі зубки. Розказувала їй що має синок 2 пломбочки і почула здивоване "як пломби? постійні? нам стоматолог казав що неможна ставити"
В її дитини якось болів зуб, возили до лікаря, лікар вбив нерв, щось там чистив і сказав слідкувати за зубами. після кожного вживання їжі мама зубочисткою дірочки витягує залишки їжі, бо щіткою не вичищається і з нетерпінням чекає щоб зуби почали випадати.

Скажіть це можуть бути якісь конкретні протипокази до пломбування молочних зубів, чи якась інша причина?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Молочні зубки не можна пломбувати?

Повідомлення Irysja » 11 вересня 2014, 23:38

Молочні зуби лікувати потрібно! Їх звичайно ж пломбують. У даному випадку , я думаю, що пульпіт був ускладнений періодонтитом. тому канал не був запломбований зразу. Можливо лікар почистив канал і сказав полоскати зубчик та слідкувати, щоб там не набивалась їжа, але такі зубки все ж таки за певний період пломбують. Можливо дитя не могло витримати такої процедури, тому лікування зупинилось на цьому етапі, або ж мама не добре зрозуміла. Інший варіант, що зуб сильно зруйнований і його корінець вже досить розсмоктався і скоро цей зубчик мав би випасти.
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей