Глобальні оголошення!



Вилітають пломби

Вилітають пломби

Повідомлення mira » 12 квітня 2010, 10:20

Ой, як добре що є ще такий лікар. Порадьте мені, у мене часто вилітають пломби після лікування. Може ще треба їсти додаткову якусь їжу, щоб зуби були твердіші , чи що? Дякую!
mira Офлайн


 

Re: Пломби

Повідомлення Apolloniya » 12 квітня 2010, 20:39

Шановна Міра, одразу і не відповім, тому, що багато треба уточнити. :?: А саме: скільки пломб у вас випало і за який проміжок часу?
Вони випадають цілком чи кришаться?
З яких зубів, фронтальних чи бічних жувальних?
Можливо, памятаєте приблизно, яким матеріалом?
Ви вже мамуся чи тільки готуєтесь нею стати? Якщо так, то скільки молодшій дитинці і чи годуєте ще грудьми?

Отримавши відповіді, сподіваюсь розгадати загадку ваших зубчиків!
:girl_hospital:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Пломби

Повідомлення mira » 14 квітня 2010, 10:14

Вже не годую, дитині 5 років, випадають по частинах з бічних по 1 разу на рік точно! Десь за останні 4 роки випало 4-5 пломб. Хіба це нормально? Пломбують мені не знаю яким матеріалом, десь по 150 гр за пломбу.
mira Офлайн


 

Re: Вилітають пломби

Повідомлення Apolloniya » 14 квітня 2010, 18:24

Ні, це нетипова ситуація. А як її коментує ваш стоматолог? Обовязково з'ясуйте!

Якщо припустити, що порушена твердість та міцність тканин ваших зубів, то причин може бути кілька. Серед них: захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання ендокринної системи (від гормональних дисбалансів до порушення обміну речовин), нераціональна дієта.

Можливо, в вас в роті є ортодонтичні конструкції, такі як коронки, вініри чи протези? Вони можуть нерівномірно розподіляти навантаження на зуби під час жування. А може, це ортодонтичного походження порушення... Без огляду діагноз не поставлю.

Можу лише порадити вам їсти побільше кальційвмісних продуктів: творог малої жирності, твердий сир, сметана, кефір, морепродукти, яйця шпинат, курага- як мінімум три продукти з перелічених на день! Для кращого засвоєння - комбінуйте іх з кислими продуктами: квашена капуста, лимончик, яблука, апелсини, родзинки тощо.
Також треба фтор. Мінеральна водичка Сорочинська прекрасно доповнить раціон фтором!
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Вилітають пломби

Повідомлення mira » 16 квітня 2010, 21:19

Дякую, :heart: напевно мені таки дійсно якихось мінерало-вітамінів бракує. Я молочного не їм взагалі, а жуйки люблю дуже і Колу. От і маєш :o Може стоматологи якісь свої вітаміни рекомендують.
mira Офлайн


 

Re: Вилітають пломби

Повідомлення Apolloniya » 19 квітня 2010, 21:45

Рекомендують, але не віртуально. :) Вам, швидше всього, треба додатково вживати препарати кальцію. Хоча, це, здавалось би, безобідна харчова добавка, читаючи про ваші дієтичні подвиги, пораджу вам звернутись до гастроентеролога, детальний аналіз допоможе зясувати, чого і скільки вам вживати додатково.
Я рекомандую вам стакан кефіру за 2 години до сну. Спробуйте додавати в ного чорнослив, чи якесь варення, можливо, варто підсолювати- поекспериментуйте і довідайтесь, як вам смакуватиме його пити. Впевнена, смачний варіант таки знайдеться! :yahoo:

А ще, не по темі: коли ви нераціаонально харчуєтесь, подумайте про вашу дитину, адже дітки в гастрономічних вподобаннях тривалий час копіюють батьків! Ви ж не бажаєте своєму скарбові такі зубки, як зараз у вас?
:sos:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей