Глобальні оголошення!



Як відкрити рот?

Як відкрити рот?

Повідомлення гра з вогнем » 08 вересня 2010, 23:33

Наперед прошу вибачення за, може, дурнувате запитання. Але сильно мене вже турбує.
Одна з причин чого я не ходжу до стоматологів (крім того, що боюся болю), те. що вони кажуть відкрити рота широко. А як я відкриваю так як можу. відкривають ширше. І я потім закрити не можу!!!! Після процедур. Інколи до 5 хв мучаюся, стараюся закрити. Може й довше, не знаю, тянуться вони як вічність. А потім болить.
І взагалі це дуже неприємне відчуття, коли воно не може закритися.
:scare:
Це так страшно :cry:

Що робити? Що тим стоматологам казати? Я потім по кілька днів відхожу. Як згадаю, так погано робиться. Тепер у мене найнеприємніші спогади, пов'язані з тим відкриванням рота :( Це хуже чим бормашинка, чесно!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Як відкрити рот?

Повідомлення Apolloniya » 08 вересня 2010, 23:50

Гра з вогнем, я вас добре розумію! Очевидно, в вас маленький ротик. Але щоб якісно зробити свою роботу, лікареві потрібна добра видимість того, що він робить. Спробуйте збудувати кораблик в скляній пляшці :) Щось схоже робить стоматолог, постарайтесь на нього не ображатись.

Перед тим, як сідати в крісло, помажте в кутиках рота помадою гігієнічною чи хоч би кремом для рук- аби зволожити шкіру в тих місцях, де вона найбільше розтягується. Зможете на міліметри ширше відкривати ротик. Постарайтесь не забувати тримати його відкритим одинаково весь час, бо знаю дууууже багато людей, які починають повільно, але впевнено прикривати ротик під час роботи лікаря, це сильно ускладнює і подовжує процес. Перед тим, як сідати в крісло, поясніть лікареві свою проблему, він зможе вам зарадити в двох напрямах - провести діагностику суглоба щелепнолицевого і визначити, чи є якісь порушення в самому суглобі, а також домовитесь про перерви на закривання рота. Багато не вийде, але 2 рази передихнути, як правило, можна.
А за 2-3 дні до візиту тренуйтесь вдома, відкривайте і закривайте широко рот (але повільно) кілька разів підряд, а на останній тримайте відкритим до 2 хвилин. Через годину повторіть, але тримайте відкритим довше, 5 хвилин. Так дойдіть до 10 хвилин в ваших тренуваннях.

А ще таке: широко потрібно відкривати ротик, коли лікуються моляри (кутні зуби), для лікування інших надшироко відкритого рота не потрібно, так, що проганяйте ваші погані спогади, якщо моляри ок, то нічого подібного не повинно бути ;)
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість