Глобальні оголошення!



Виготовлення молочних продуктів

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Re: Виготовлення молочних продуктів

Повідомлення гра з вогнем » 05 лютого 2018, 23:48

І я взялася до сиру, завдяки вам.
Я маю ренет (фермент), купила ще влітку, з ним була ціла книжечка, як і що.
Але я поки не маю капсул йогурту чи інших бактерій, тому обходжуся підручними, тобто магазинними продуктами.

Прикупила я молока та йогурту (важко купити кефір, як за рецептом, коли ви всі пишете про йогурт :hi: ) і взялася до виготовлення сиру.
Обрала Нешатель. Зараз дивлюся він в інтернеті інакший за описом ніж в моїй книжечці :hi: Згідно моєї книжечки мав вийти сир схожий на крім-чіз, тільки ніжніший. Нічого там вистоювати не треба було, можна було відразу їсти.
Після довгих тортур того молока зі всіма ферментами і заквасками, сир таки вийшов! :aplo: Майже кілограм з 4 літрів молока. Дуже смачний і дуже ніжний. Для пирогів думаю б класно підійшов!

Але дуже треба термометр і робота над помилками привела до усвідомлення того, що кефір заквашується на іншій (нижчій) температурі, а йогурт на вищій. Тому мені так погано вийшло, бо я заквасила йогурт на температурі кефіру. Одним словом морока з тими сирами, кожен градус на вагу золота. І я ще так побивалася, бо літом непогано вийшло на йогурті, а тут не могла зрозуміти чом не вийшло і ще пам'ятала, що влітку мені вистачило того термометра, що я мала, а цього разу, не могла ним скористатися (він у мене для солодощів відповідно починається з 37 градусів, а заквашувати треба було на 18 згідно обраного рецепту).

Тепер маю купу сиру, коли його з'їмо не знаю, їсти його нам і їсти)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей