Глобальні оголошення!



Кава

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Re: Кава

Повідомлення flash-ka » 24 травня 2013, 09:48

а у нас чоловік кавоман. без кави день не почнеться. а з мене сміється, бо я зранку п'ю теплу воду з медом і лимоном. а ще я люблю розчинну каву з молоком чи згущиком :love:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Кава

Повідомлення Nymydora » 24 травня 2013, 10:40

АААА.. це знущання - таку тему в активні висувати :dash: я сиджу, читаю, а мені аж паааахнееее :cray: :cray:
Я взагалі кавоманка, як тільки перестала годувати, зразу повернулася до кави. Але на голодний шлунок стараюся не пити. ЛЮбила зранку прийти на роботу і ще перед парами запарити собі каву. П"ю натуральну, переважно купували в тих точках, де розважна і мелять. Вибираю на запах, але прошу не кислу. Попадали зазвичай на Колумбію або Нікарагуа. Магазинні набагато гірші. А розчинної не пю. Тільки один раз попалася мені дійсно добра розчинна - Давідофф (принелси в подарунок). То я її випила на роботі - перший раз, бо хотілося кави, а натуральної не було, а потім мені присмакувало. Але то швидше виняток, і розчинна мені смердить.
Зараз якось притупилася моя кавоманія - коли мама пє, то вже майже не ломить ))) Але ото почитала вас і знов захотіла. Наразі за всю вагтіність дозволила собі тільки 3 рази капучіно. Як буде ГВ, то взагалі не буду пити, вже почекаю той рік-два... ех.
Знайшла, правда, собі замінник - ячмінну каву або житній солод. Як варіант - какао.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Кава

Повідомлення flash-ka » 24 травня 2013, 10:46

ооо, курземе і я люблю ще з дитинства!!!!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Кава

Повідомлення taranjka » 24 травня 2013, 10:55

Nymydora рідко можна :wink: якщо в тебе не високий тиск. мені дохторка навіть рекомендувала, бо під час вагітності тиск понижений був
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кава

Повідомлення Nymydora » 24 травня 2013, 10:56

у мене середній тиск 90 на 60 :dokter: але я начиталася, що кофеїн накопичується і шкодить на плід... от і остерігаюся :confused: :confused:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Кава

Повідомлення Virchik » 24 травня 2013, 11:19

Чесно признаюсь всю вагітність пила один раз вдень слабеньку каву.
Перестала після пологів, коли почала годувати.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Кава

Повідомлення taranjka » 24 травня 2013, 11:22

ну щоб він накопичився то тре багато кави пити. кофеїн є в чаї і в шоколаді, тобто шо шоколадку зїси, шо кави випєш - одне й те ж
а про гв, то взагалі невідомо скільки кофеїну йде в молоко :confused: а якщо перерва між годуваннями більше 3 годин, то вже нічого там не залишиться :wink:
от кальцій кава виводить :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кава

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 травня 2013, 11:44

Чесно признаюсь, я всю вагітність пила каву кожен день. Спочатку не пила перші тижні, бо вирішила, що не можна. Пробувала ту ячмінну. Не пішла :bad:
А тоді дільнича мені сказала, що каву можна, а ще й тиск в мене був всю вагітність понижений. То я як пристрастилася і кожен день по кружечці випивала. Читала, що кава шкодить якщо її пити більше 3 чашок вдень. І зараз під час гв п"ю час від часу.
Але то вже ми з"їхали в іншу тему про каву і вагітність
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Кава

Повідомлення Галина » 24 травня 2013, 11:54

Я під час вагітності може 3 рази пила, а з ГВ, то десь в 9-ти місяків собі маленьку чашечку дозволяла...
Я дуже люблю каву, тому відмовитися дуже тяжко.
Розчинної взагалі не п"ю, не можу після натуральної я таке пити.
Натуральну п"ю італійську лаваццу або ту, що в Галці продають, свіжозмелену. Йду собі варити, бо аж пахне мені. :ha:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Кава

Повідомлення Nymydora » 24 травня 2013, 11:56

еммм... то може я дарма мучуся і страждаю... :hi:
ладно, ще парочку разів дозволю собі покапучінитися ))))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей