Глобальні оголошення!



Яку воду ви використовуєте на кухні?

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 березня 2013, 19:06

Давайте поговоримо про воду. Для мене це питання завжди дуже актуальне, бо досі не можу визначить, яку ж воду вживати найкраще. А яку воду використовуєте ви для приготування їжі, чаю і т.д.? Чи набираєте десь в джерелі? В якому? Чи купуєте? Яку саме? Чи п'єте воду з крана? Чи може маєте фільтр на кухні?
Я боюсь всякої води. Вода з крана хлорована, куплена - нема гарантії, чи не набрана вона з того самого крана, а може оброблена антибіотиками, хто-зна. З джерела - а раптом туди потрапила якась інфекція. Я думаю, що найкращий варіант це пропускати воду з крана через фільтр. Чоловік теж такої думки, але тим не менше досі фільтра ми так і не купили. Або набираємо воду десь в джерелі, а часом кип'ятимо ту ж з крана. Наразі так. А як у вас?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення flash-ka » 01 березня 2013, 19:37

супер тема!!!
я дуже люблю пити сиру воду. думали гадали і поставили фільтр. цю воду п'ємо, в ній мию продукти і варю гам-гам. усі живі-здорові :+++:
з джерела - добре, але на тернопільщині грунти вапнякові....і така вода може стати причиною камінців у нирках.... :nea:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення mamatalka » 01 березня 2013, 19:49

Маємо на кухні водяний фільтр, але тим не менше сирої води - навіть відфільтрованої - не п*ємо, бо не смакує і трохи страшно - не знаєш, що в тій воді може ще бути. Сира вода п*ється лише у бабусі, з криниці.
Востаннє редагувалось mamatalka в 01 березня 2013, 19:51, всього редагувалось 1 раз.
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення гра з вогнем » 01 березня 2013, 19:50

використовуємо з крана фільтровану
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення flower » 02 березня 2013, 00:21

п ємо з крана.в нас своя скважина. але вода дуже жорстка, нальот є на всьому. вирішили ставити серйозний фільтр + мінералізатор, на днях мають встановити. Бо зараз стоїтьфільтр один плюс через чайник з фільтром вода проходить, але проблема не вирішується.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення Shalimar » 02 березня 2013, 02:20

ребенку покупаю моршинскую, себе - фильрованная и покупаем микулинецьку чи яку.... на розлив, в бочках возят
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення ЗІрка » 03 березня 2013, 01:11

під час готування звичайно кипятимо, вдома сиру воду пємо рідко, останнім часом для цієї справи заморожуємо дволітрову пляшку в морозилці. при цьому важкі компоненти теж випадають в осад, але кажуть, що така вода "живіша" за кипячену.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення Ulkanet » 03 березня 2013, 01:24

возимо з джерела в Острові. тепер частіше з дачі - маємо свою криницю, тоже острів. І деколи купую в Долини. Воду я і дитина пємо тільки перкипячену. але зазвичай ми пємо камповтики і чаї. чогось просто води не пємо. :=): наша дачна вода мені більше подобається, бо з джерела мені не підходить - себе погано від неї почуваю, плюс в неї більше осаду. :sad:
я вже так привикла до острівецької води - шо як нема, то не пю з крана - не можу, вона мені має якийсь гіркуватий присмак і ше в крановій воді чайні пакети випадають в осад :crazy:
а як приїжаю в село, то пю сиру воду - як верблюд, пю-пю і напистися неможу - така вона мені смачна!!! :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення Natalinda » 03 березня 2013, 03:04

ЗІрка а в які пляшці морозите? Пластиковій? То корисно?
Я не можу з пласитку пити, мені смердить погано пахне
Я пю з крану, дуже люблю холодну-прехолодну
В Тернополі як жили то кипятила з крану по 2 рази на початках і все одно чай мені не смакував(((( Потім звикла, але чекала щоб приїхати до батьків і напитися вволю)))) з того ж крану)))) але сільського
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Яку воду ви використовуєте на кухні?

Повідомлення ЗІрка » 03 березня 2013, 03:43

в нас в принципі з крану теж смачна досить, але я всеодно побоююся трохи.
так, у пластиковій, просто не знаю наскільки воно небезпечно. є якісь інші варіанти? ось знайшла в неті інфу, що є РЕТ-пляшки та PVC-пляшок. перші відносно безпечні, другі краще не використовувати повторно (а то й взагалі не купувати) ще б виробники вказували на маркуванні той вид пластику :confused:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей