Глобальні оголошення!



Олія

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Re: Олія

Повідомлення zhuchka » 20 листопада 2014, 16:26

ми також купували в тих банках, але зробили тест ( поклали в холодильник подивитись чи загусла, не загусла) і розчарувались. Вона розбадяжена рапсовою, бо справжня оливкова мала б загуснути, тому зараз шукаю щось інше
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Олія

Повідомлення taranjka » 20 листопада 2014, 16:57

я люблю оливкову за цю її гірчинку :yes: в мене знайома в італії працбвала на олійні, то передавала свіженьку :love: те шо в банках - не те зовсім (
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Олія

Повідомлення Marichka » 20 листопада 2014, 20:36

Ну так,звичайно не те.Бо я люблю рафіновану,а то нерафінована,свіжовижата.Нам часом перепадає з Греції від родини,то її їсть лиш чоловік.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Олія

Повідомлення gapalyak » 21 листопада 2014, 16:59

Попалась полезная статья про пользу растительного масла, теперь буду знать как правильно использовать. Особенно нерафинированое масло.
Может кому будет интересно -
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
gapalyak Офлайн


 

Re: Олія

Повідомлення taranjka » 21 листопада 2014, 18:26

на скільки я знаю, то соняшникова рафінована олія не може бути корисною, навпаки шкідлива. щоб отримати рафіновану олію через соняшник пропускають спеціальний бензиновий розчин, щоб вичавити близько 90%, його тоді очищають, але бензинопохідні не так просто виводяться. тому рафінована - то не тільки олія
щодо користі нерафіновано я теж суиніваюся. вона виготовляєть завдяки віджиму, і виходить не 90% а тільки 24% тобто на її виготовлення йде в 4 рази більше соняшнику, а ціна та ж :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Олія

Повідомлення zhuchka » 21 листопада 2014, 23:51

я ще полюбляю лляну та кунжутну, купую в клубі органічного землеробства, там прямо при тобі її вичавлюють. Виходить дорожче, але зате впевнена в якості, плюс залишається жмих, використовую його в кулінарії
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Олія

Повідомлення taranjka » 22 листопада 2014, 00:19

zhuchka а яка ціна лляної олії там? бо я була півроку тому, то не було :(
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Олія

Повідомлення erinaceus » 22 листопада 2014, 19:21

А де саме знаходиться цей Клуб?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Олія

Повідомлення zhuchka » 23 листопада 2014, 01:11

приблизно за 300мл 50 грн, десь так, але ще залишається купу жмиху, а для мене це незамінний продукт харчування. Клуб знаходитьмя коло сільпо 24 за баром Оріон. До речі, там в понеділок новий завіз
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Олія

Повідомлення nelly » 29 травня 2017, 21:35

Ми останнім часом стали гурманами оліі :crazy:
Рафіновану купуємо на смажeння 5л то майжe на рік хватає. Купуємо яку дeшeвшe знайдeмо.
Оливкову даю до тушeння та до супу стандартно 2ст л, замість засмажeння. Супи нe засмажую вжe 5років.
Затe до салатів в нас вжe любe голубe ::Р:
Лляну використовую давнішe до салатіа років зо 2, то привикла до смаку. Кунжутна має приторноватий смак, алe в салаті нe чути. Нам сподоб арахісова та соняшникова сиродавлeна. Алe масіка сипe то арахісову нe імо. Хвалили конопляну, що смачна, алe мeні самe насіння було смачнішe ніж олія, як на мeнe для гурманів. Гірчична має пікантність, алe нe пeкуча зовсім. З розторопші має смак властивий розторопші, в салаті нe пробувала. Дуужe хочу щe скуштувати горіхову, гарбузову та амарантову :new:
Затe чоловік почав істм салати з олією, а нe майонeзом :love:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron