Глобальні оголошення!



Ви робите закрутки по ночах?

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Milichka » 22 серпня 2011, 22:22

бережаночка написав:а мені свої домашні-є в мене перевірені рецептики на огірочки і помідорчики-пальчики оближеш
і ніяким магазинним і не снилось

Бережаночка, ділись рецептами ;-)
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення oksana.tesliuk » 23 серпня 2011, 10:12

Дівчата, моїй сестрі вже 40, а вона за літо вже пів базару в банки запхала! І то ше не всьо, каже! :scare:
Так шо вік тут ні до чого - головне бажання!
А я он тих одних баклажанів ніяк не закрию - як згадаю, скільки то роботи біля них :o
Але шо не зробиш заради любові чоловіка... до баклажанів :grin:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Радмила » 23 серпня 2011, 16:16

Дівчата. От уявіть собі. Ставиш баночку. А туди, кропу, петрушечки, спецій, часничку, цибульки,а потім огірочки. А по кухні такий аромат......А потім ті баночки такі як лялечки - одна в одну, стоять на полиці. Та я як шафу з закрутками відкриваю в мене душа співає. :dance: Люблю я цю справу. І ніякі магазинні не зрівняються.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення lore1ei » 23 серпня 2011, 16:27

А я нічого не консервую, не люблю ні супер домашнього, ні магазинного :mrgreen:
І заморожене в нас не йде, якось не смакує.
Морожу лиш ягоди, вишню без кісточки, болгарський перець і базилік, кріп, петрушка.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Перлинка » 23 серпня 2011, 17:56

lore1ei

тобі не дивно,то ж спершу тре зварити,мертва їжа одним словом :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Перлинка » 23 серпня 2011, 18:05

така смішна дискусія смачніше не смачніше,вроді я їла ваші закрутки,а ви знаєте якої фірми огірки я купую в магазині

та які б вони запашні(лиш в свіжому вигляді) і якими б рядками в кладовці не були вискладані ,байдуже мені ,як я їх практично не їм

буває таке що захочеться ,то для мене просто не є табу ,можу й зїсти

консервація на мою думку ,взагалі якийсь пережиток бідності,страх голодної зими

я вже писала ,якщо буде загроза голоду то й город оброблятиму може й за закрутки візьмусь,а поки то мене шось ніякими коврижками не приваблює
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення mari » 23 серпня 2011, 19:05

Я окрім маринованих маринованих огірків і помідорів, квашених огірків і помідорів і капусти в бочці(які мама робить) більше нічого не їм. І оливок. Лінива я, короче, навіть варення не варю. Але то певно тому, що мама ще, слава Богу, є.
Чоловік і цього не їсть, лише перець маринований з медом. А недавно мене взагалі просвітив, бо сказав що ті всі варення лише для пляцків. А мармелад- лише з апельсинів!!!!!!!!!!!!А ви таке знали?

МАла взгалі нічого не їсть з вищепереліченого.

Деколи теж магазинні огірочки купую. Щось я пропустила, ти Перлинка якої фірми корнішони купуєш(ЧУМАК?)

Заморожене люблю. Заморожую баклажани і інші овочі- потім тушкую. Ягоди- компоти варю. Зелень(кріп, петрушку теж морожу- зимою так виручає.

А вчора в сушарці помідори вялені робила. Ніч вони сушились. Вранці з олією і часником і травами пересипала.
Думаєте до вечора вони дожили і в баночку в холодильник пішли? Ага- чоловік сказав що дуже добрі, з гостями з"їли тости з маслом і помідорами. Тепер знаю що буду сушити на протязі тижня :grin:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення lore1ei » 23 серпня 2011, 19:15

Перлинка, та навіть нете що мертва, я не переношу оцту ще з дитинства, відколи сиділа на всяких дієтах при пієлонефріті.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Радмила » 23 серпня 2011, 22:30

Перлинка написав:така смішна дискусія смачніше не смачніше,вроді я їла ваші закрутки,а ви знаєте якої фірми огірки я купую в магазині

та які б вони запашні(лиш в свіжому вигляді) і якими б рядками в кладовці не були вискладані ,байдуже мені ,як я їх практично не їм

буває таке що захочеться ,то для мене просто не є табу ,можу й зїсти

консервація на мою думку ,взагалі якийсь пережиток бідності,страх голодної зими


Тут дискусії не має. Хтось любить вишивати, а хтось закрутки робити.
А щодо магазиних. Огірки перепробувала, мабуть всі що продаються. Все одно домашні краще :P В свої принаймні знаю, які овочі кладу. Зі свого городу. А магазині можуть бути і китайські і індійські огірки. Але це вже зовсім інша історія :)
На колір і смак товариш не всяк. ;-)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Перлинка » 23 серпня 2011, 22:55

Радмила написав:А щодо магазиних. Огірки перепробувала, мабуть всі що продаються. Все одно домашні краще :P В свої принаймні знаю, які овочі кладу. Зі свого городу. А магазині можуть бути і китайські і індійські огірки.

А нашо ти їх пробуєш ,як такі недобрі ,та ще й своїх повна кладовка?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей