Глобальні оголошення!



А чим ви снідаєте?

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення Sawwku » 28 березня 2011, 13:59

я теж до вагітності могла нічого не їсти аж до вечора. коли ходила з малою, то такий номер вже не проходив (шкода було людей, на яких я би півгодини :mrgreen: по дорозі на роботу :lol: ).
тепер снідаю тим, що є, бо з малою не получається зранку готувати. але якщо в холодильнику "миша повісилася", то омлет, пластівці з молоком чи йогуртом, канапку... короче, що під руку попаде. потім дзвоню чоловіку і жаліюся, що я такаааааааа голодна... :grin:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення Natalinda » 28 березня 2011, 14:55

happymami написав:3. мюслі, заправлені соком або молоком

Десь я читала про мюслі дослідженя, то шось там таке було шо то несамий корисний сніданок, хоча більшість людей переконали за допомогою реклами в протилежному, це більше для спортсменів їжа. Ну шось таке там було, я не дуже зауважила, бо їх не люблю.

Снідаю чайком з бутербродом, а дідусь наш обовязково першм, чи супом чи борщиком
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення krapk@ » 28 березня 2011, 15:28

Пластівці в чистому вигляді і вже тим більше подушечки – це по суті вівсяне або кукурудзяне борошно. Окрім чистого крохмалю й невеликої кількості вітамінів групи В більше в них корисного нічого немає – суцільні калорії. Такі сніданки стають уже готовими, як тільки наллєш в них сік, молоко або кефір. А можуть бути швидкого приготування, які готуються 2-3 хвилини.Готові сніданки менш корисні, тому що їх уже за вас приготували, а значить, велику частину корисних вітамінів вже виварили. Отже, мабуть, не потрібно віддавати перевагу сніданкам швидкого приготування. Хоча, мюслі, пластівці, подушечки можна їсти на сніданок, але на обід і вечерю така їжа непридатна, вона неповноцінна.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення Sawwku » 28 березня 2011, 15:44

а поясніть мені, темній, яка різниця між вівсянкою і мюслями? хіба між ними не тільки в наявності фруктів і т.п.? :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення Marta » 28 березня 2011, 15:48

Я снідаю кава з молоком + шоколад+ фрукти
або кава з молоком + тости прості без нічого + фрукти.

теж не можу їсти багато зранку, і Ліза також не може, проте все ж таки їй даю щось суттєве, наприклад, гречку з сметаною чи м"яском, рис, макарони, т.д., бо вона , як не поїсть, потім надворі хоче чи булку чи банан, сік, перебиває собі апетит, і на обід знову не їсть..(((
Marta Офлайн


 

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення Marta » 28 березня 2011, 15:51

Колись так привикла снідати мюслями з молоком, що коли поїхали в поїздку, то в мене чуть не паніка була-що ж я буду їсти на сніданок?.. :o Всіма способами таки шукала мюслі і молочко.) Це найкращий сніданок, як на мене, але не пластівці, а таки мюслі з сухофруктами, а це і є вівсянка здебільшого. Просто швидкого приготування.
Тепер відвикла, не хочеться..
Marta Офлайн


 

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення lore1ei » 28 березня 2011, 15:59

Коли вип'ю кави вже нічого не їм.
А так, то сулугуні, бринза, фрукти, пророщена пшениця з медом, сухофрукти, горіхи, фрукти свіжі, чай з медом.
На вибір що є в наявності і чого хочу.

А шоколад справді добре їсти вранці, це сприяє діяльності мозку, на цілий день хватить.
Ввечері не рекомендується шоколад.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення mala-karta » 28 березня 2011, 16:09

lore1ei, а я то думаю, чого вночі заснути не можу :grin:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення olgakr » 29 березня 2011, 16:22

Я часто снідаю молочною кашою, або мюслями, або супом.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: А чим ви снідаєте?

Повідомлення гра з вогнем » 29 березня 2011, 17:29

а ми сьоні снідали так
Андрійко кашою молочною з полуницями, а потім ше так їв полуниці. ше досі пахне як клубнічка.
а я бутерброди собі зробила з сиром, червоним перцем і зеленою цибулькою і чай пила з лимоном.

це сьодні я від скуки, як бачите, навіть снідала...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron