Глобальні оголошення!



Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їжі

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення олята » 18 жовтня 2013, 16:08

mariana написав:Я теж вважаю що культуру їжі треба з малку дитині прищеплювати, якщо дитина бачить що батьки їдять здорову їжу, то буде вважати це нормою. А якщо звичайно через день смажені котлети, густо политі майонезом, то для дитина це буде нормою.

вважатиме, це нормою поки сама не розумітиме іншого.
я не вважаю, що потрібно кожного дня їсти котели і не роблю так. зрозумійте правильно, я не за жирну шкідливу їжу. але не дати дитині цукерка в 5 років - не правильно. заборонений плід солодкий. у садку моємо давали пакунки на Д,Н. і низ були льодяники на паличці, поки я прийшла забирати він вже був у нього в роті. кажете ніде.......ви не даєте...але інші дають. де ж ті мами які для
трохрічних діток в подарунки піхають гидоту........... тому я куплю краще йому раз в місяць смачного хорошого шоколадного торт, ніж він буде дикий в мене до цього
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення taranjka » 18 жовтня 2013, 16:24

все відносно і всі діти різні. з мого досвіду, діти які часто їдять різноманітні солодощі то і вимагають їх частіше і дикіше (з плачами і криками), ніж ті хто їсть їх раз в місяць чи взагалі не їсть. все залежить від дитини, чи вміння мами пояснити\донести\переконати
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення Сяна » 18 жовтня 2013, 16:32

а як ви ставитеся до піраміди споживаних продуктів на день? дотримуєтеся?
Зображення
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення Dribchuk » 18 жовтня 2013, 19:05

Я теж раніше була переконана в тому що цукерки-печиво це зло і давати дитині до 3х років я їх не буду. Але коли почали активно гуляти з іншими дітьми яким мами, бабусі, няні постійно щось солодке пхали було просто неможливо не давати (хай по-мінімуму) того що і всі. Був випадок коли прийшли до куми, а вона малій дає кіндера (малій ще 2 роки не було) і я кажу віддай своєму малому, він вже старший йому можна, а моя таке не їсть - то я вислухала цілу тираду що я мама-тиран і не можна так знущатися над дитиною, таке саме я чула від своїх батьків-родичів, і те що коли я була мала мені давали і цукерки і тістечка і тортики. Врешті я почала простіше до цього всього відноситися. Коли пригощають дитину цукеркою десь, чи бабуся щось принесе - нехай потішаться що вони зробили моїй дитині приємне, ну а вдома в нас лише ті солодощі які є прийнятними для мене, і по-мінімуму бо зараз практично все непридатне до споживання. :impossible: Бувають моменти коли купую цукерку малій щоб дала мені щось зробити (вистояти чергу в банку наприклад) :=): але то не дуже часто.
Єдине чого я не даю дитині ні за яких обставин це - чіпси, сухарики і газовані води. І хай би що мені казали це їжа не для дітей призначена. І мала знає що це доросла їжа і від неї болітиме маленький животик. Я пояснила спокійно їй 1 раз і вона можна сказати що ніколи не просить цих продуктів.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення westa » 18 жовтня 2013, 23:36

Сяна написав:а як ви ставитеся до піраміди споживаних продуктів на день? дотримуєтеся?
Зображення

У мене все навпаки :hi:
Те що на верхівці їм найбільше і найчастіше. Молокопродукти не їм взагалі. :crazy:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення mariana » 19 жовтня 2013, 00:35

Сяна Я не зовсім згідна, червоне м"ясо, особливо яловичину їсти треба бо там багато заліза, бобові в міру. це не легка їжа, тофу - це ж соєвий сир, краще на мою думку сир з молока.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 жовтня 2013, 01:07

От що би там не казали за те, скільки треба рідини випивати на день, а я орієнтуюсь на свої відчуття. Мені зле, коли я багато п"ю. Почуваю себе тоді напханою, як бочка. Можу багато пити лише коли спека або після того, як наїмся чогось солоного чи жирного, а так то я в середньому може літр випиваю на день, не більше. І мені так нормально.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення олята » 19 жовтня 2013, 09:07

Dribchuk написав:і я кажу віддай своєму малому, він вже старший йому можна, а моя таке не їсть - то я вислухала цілу тираду що я мама-тиран і не можна так знущатися над дитиною, таке саме я чула від своїх батьків-родичів, і те що коли я була мала мені давали і цукерки і тістечка і тортики. Врешті я почала простіше до цього всього відноситися.

я також простіше відношуся, але солодощі що мої їдять всеодно фільтрую. краще хай зїсть раз в місяць кіндера ніж кожного дня гидоту.
стосовно піраміди....вважаю що варене, не жирте мско таке ж потрібне дитині, як і морква та яблучко. мої ж доречі обожнюють вдень згризти цілу сиру почищену морквину. газовані напої я взагалі вважаю злом для діток. тому даю тільки воду, оскільки вона не викликає потреби більше і білдьше пити, а втрамовує спрагу. ніяких соків, морсів, компотів.....вода....
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення олята » 19 жовтня 2013, 09:11

Dribchuk написав:Єдине чого я не даю дитині ні за яких обставин це - чіпси, сухарики і газовані води. І хай би що мені казали це їжа не для дітей призначена. І мала знає що це доросла їжа і від неї болітиме маленький животик. Я пояснила спокійно їй 1 раз і вона можна сказати що ніколи не просить цих продуктів.

повністю з вами погоджуюся. вони і для дорослих не дуже корисні
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення Milana » 12 жовтня 2014, 11:08

Їжа для дитини повинна бути натуральною, оскільки організм ще до чіпсів і т.і. не готовий, чим довше не давати, я вважаю, тим краще. І вода повинна бути для малечі, щоб вода не тільки тамувала спрагу, а й збагатила організм малюка необхідними мінеральними речовинами, потрібно надавати перевагу продукту створеному спеціально для дитячого харчування.
Milana Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей