Глобальні оголошення!



Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їжі

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їжі

Повідомлення mari » 12 січня 2011, 02:02

Нещодавно дивилась передачу про Локавористів- людей, які їдять їжу тільки органічну та натуральну з свого регіону, не більше 100 миль від дому.
І знаєте в цьому є розумний підхід- не тратяться гроші на літаки, пальне, зберігається екосистема Землі.


А іншу бачила про таких людей які за-кордоном не купують їди в магазинах, хоч вони не бідні, а щоб продукти не пропадали і люди менше викидали їжі- підбирають їду біля ресторанів і супермаркетів. Що там тільки не показували: хляб і булочки цілими ящиками викидають, бо зранку вже срок годності пройшов. А в нас: переклеюють:)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЇДА! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їд

Повідомлення mari » 12 січня 2011, 02:03

Вегетаріанство і сироїдіння, практика і досвід особистий є?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЇДА! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їд

Повідомлення Nymydora » 12 січня 2011, 02:11

я вегетаріанка. Вже півтора року приблизно.
Так, як я їм - то називається оволактовегетаріанство, тобто їм яйця і молокопродукти. Риби останнім часом (кілька місяців) теж не їм.
Стала вегетаріанкою, можна сказать, примусово: під тиском свекрухи і чоловіка. А не тому, що мені шкода живих тварин. Рослини теж живі. Зараз все частіше думаю, що навряд чи повернуся до м'ясоїдства, бо мені вже не хочеться. І рукам легше, бо ж нічого такого і не готую.
А ще практикую роздільне харчування. Тобто рецепти підбираю такі і готую їжу так, щоб непоєднувані продукти разом не їсти і не готувати. ТОму вже он довгий час мучуся над тим, як приготувати овочеву лазанью без молока :head:
Єдиний виняток для мене становить випічка. Я ДУЖЕ люблю домашню випічку і поки що нічого з цим не можу зробити ((( З роздільним (та і здоровим взагалі) харчуванням вона має мало спільного. Тішу себе тільки тим, що печу на натуральних продуктах (ніколи маргарин, ніколи розпушувачі, рідко сода, темний цукор).
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: ЇДА! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їд

Повідомлення lore1ei » 12 січня 2011, 11:07

Стаж вегетаріанства більше 4 років. Стала вегетаріанкою з етичних міркувань після того як побувала на бойні.
До м'ясоїдіння вже не повернусь точно, мене запах м'яса не те що не приваблює, а тошнить від нього.
Був випадок, коли мама у гриби підмішала курячого фаршу, думала я не почую, так от мене відразу відвернуло від тих грибів)
Важко було з родичами особливо перший рік, постійні нарікання що я роблю з собою, гроблю здоров'я, що в мене буде анемія, а мені ще дітей родити.
Ну і відчепились, коли я перестала хворіти, коли відійшов мій хронічний пієлонефрит, коли всю вагітність можна сказати не проходила, а пробігала.
Не їм ще і яєць, і риби, і по можливості молочних продуктів, замітила по організму що без них краще. Правда позволяю собі тверді сири, такі як Мааздам і Пармезан, позволяю какао з молоком, шоколад молочний.

На рахунок сироїдіння, маю теж стаж, але не постійний, тобто їм лише сире місяць, два, потім настає якесь свято, стіл, і зриви.
А потім налаштуватись знов дуже важко.
Але що хочу сказати, сироїдння, це те до чого я прагну!!!!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: ЇДА! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їд

Повідомлення LeeLoo » 12 січня 2011, 12:30

lore1ei написав:Стаж вегетаріанства більше 4 років. Стала вегетаріанкою з етичних міркувань після того як побувала на бойні.
До м'ясоїдіння вже не повернусь точно, мене запах м'яса не те що не приваблює, а тошнить від нього.
Був випадок, коли мама у гриби підмішала курячого фаршу, думала я не почую, так от мене відразу відвернуло від тих грибів)
Важко було з родичами особливо перший рік, постійні нарікання що я роблю з собою, гроблю здоров'я, що в мене буде анемія, а мені ще дітей родити.
Ну і відчепились, коли я перестала хворіти, коли відійшов мій хронічний пієлонефрит, коли всю вагітність можна сказати не проходила, а пробігала.
Не їм ще і яєць, і риби, і по можливості молочних продуктів, замітила по організму що без них краще. Правда позволяю собі тверді сири, такі як Мааздам і Пармезан, позволяю какао з молоком, шоколад молочний.

На рахунок сироїдіння, маю теж стаж, але не постійний, тобто їм лише сире місяць, два, потім настає якесь свято, стіл, і зриви.
А потім налаштуватись знов дуже важко.
Але що хочу сказати, сироїдння, це те до чого я прагну!!!!

A malij tu takog ne dajew mjaska ,ruby...???
LeeLoo Офлайн


 

Re: ЇДА! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їд

Повідомлення lore1ei » 12 січня 2011, 17:17

LeeLoo написав:
lore1ei написав:Стаж вегетаріанства більше 4 років. Стала вегетаріанкою з етичних міркувань після того як побувала на бойні.
До м'ясоїдіння вже не повернусь точно, мене запах м'яса не те що не приваблює, а тошнить від нього.
Був випадок, коли мама у гриби підмішала курячого фаршу, думала я не почую, так от мене відразу відвернуло від тих грибів)
Важко було з родичами особливо перший рік, постійні нарікання що я роблю з собою, гроблю здоров'я, що в мене буде анемія, а мені ще дітей родити.
Ну і відчепились, коли я перестала хворіти, коли відійшов мій хронічний пієлонефрит, коли всю вагітність можна сказати не прдоходила, а пробігала.
Не їм ще і яєць, і риби, і по можливості молочних продуктів, замітила по організму що без них краще. Правда позволяю собі тверді сири, такі як Мааздам і Пармезан, позволяю какао з молоком, шоколад молочний.

На рахунок сироїдіння, маю теж стаж, але не постійний, тобто їм лише сире місяць, два, потім настає якесь свято, стіл, і зриви.
А потім налаштуватись знов дуже важко.
Але що хочу сказати, сироїдння, це те до чого я прагну!!!!

A malij tu takog ne dajew mjaska ,ruby...???


За ці свята бабусі вже нагодували куском відбивни.
Їла неохотно, але мама моя каже що то я не навчила їсти м'яса.
Я пробувала десь в 10 місяців, відмовлялась категорично, особливо від риби.
Я на рахунок цього не парюсь, думаю моя дитина нічим не обділена.

Навіть для спокою родичів здавали аналіз крові декілька раз, все добре)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення Nymydora » 12 січня 2011, 17:42

Моя дитина вегетаріанствує. І нічого. Особливої різниці не бачу.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення mari » 12 січня 2011, 19:27

Німідора, а як це вони тебе так заставили? Ви усі вегетаріанці? І як? Як аналізи? Що їсьте?
Лорелей, а ти як до такого "докотилась"? Волосся твоє звичайно заставляє й собі задуматись.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення lore1ei » 13 січня 2011, 11:07

До вегетаріанства докотилась, як я вже писала вище, коли побувала на бойні, жахливе видовище.
Це заставило задуматись над тим що я їм, і вже от більше 4 років жодного зриву на м'ясо.
На сироїдіння присадив чоловік, дав почитати Зеланда, потім пішла інша література, Чупрун, Атеров,Бутенко.
Особливе місце в сироїдській літературі займають блоги моносироїда Ізюма.
Його випадок дуже цікавий, вони з дружиною спочатку були вегетаріанцями, потім перейшли на моносироїдіння, тобто навіть салати виключались з їх раціону.
Потім народили дитину вдома, без жодного візиту до лікаря, і от цей хлопчик вже 3 роки сироїдить з батьками.
Жаль, що ні цього блогу зараз в неті вже нема, ні їх фото, Ізюм все видалив, бо не хотів більше протистояти насмішкам.
Але правильно зробив.
От лише його сайт лишився http://www.syromonoed.com/
ну і там дещо лишилось, як вони зачали і родили здорову дитину http://www.syromonoed.com/?q=book
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення LeeLoo » 13 січня 2011, 11:36

Nymydora написав:Моя дитина вегетаріанствує. І нічого. Особливої різниці не бачу.

Moja takog :)
LeeLoo Офлайн


 

Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей