найбільший родинний форум Тернопільщини

Рецепти і секрети
Відповісти

Re: оцет

17 січня 2011, 23:08

ех... поцілунки приймаютсья, те, що спечеш - також ))))

Re: оцет

19 січня 2011, 15:05

Nymydora :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl:

Поставила пекти бананові маффіни. Соду гасила лимоном. Кльово!!!

Re: оцет

27 січня 2011, 00:02

І я проти оцту.
Замість нього лимонний сік, а до борщику ще яблука кислі давати можна

Re: оцет

27 січня 2011, 02:17

А в мене оцет використовується в побутових цілях, класно ним чайник від накипу промивається, блищить всередині як новий. А до салатів також лимони йдуть або ж італійський бальзамічний...

Re: Оцет

05 грудня 2011, 18:42

Я оцет використовувала тільки для випічки а тепер як прочитала
Nymydora написав:тільки що пішла перевірила, щоб не збрехати - шипить ;-)
:grin: то тільки лимонним соком гасити буду. А до борщу даю лимон або якщо нема то лимонну кислоту і навіть смак набагато кращий як колись був з оцтом ;-)

Re: Оцет

12 жовтня 2013, 15:45

Звичайний оцет тільки для закруток. І то по мінімуму. А в борщ не даю зовсім. Люблю, коли борщ солодкуватий трішки.
Для випічки соду не використовую (перейшла повністю на польський порошок до печива), то й потреби в оцті немає.
А в яблучному мариную цибульку для салатів або на канапки.

Re: Оцет

12 жовтня 2013, 15:58

Завдяки цій темі я вперше дізналась, що до борщу дають оцет. Я ніколи не давала, і він у мене ніколи солодким не був :confused:

Re: Оцет

12 жовтня 2013, 17:17

В основному використовуємо винний оцет9виноградний0 або яблучний.

Re: Оцет

06 липня 2015, 10:26

Хтось натрапляв на замінник оцту? Просила чоловіка купити до закруток, і він купив :crazy:

Re: Оцет

06 липня 2015, 16:10

а то як??? заміник оцету??? :crazy:
ну є ж 6% і 9 %. а там що так і пише "замінник оцету" ??? :crazy:
Відповісти