Глобальні оголошення!



Недоліки ваших професій

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення Apolloniya » 13 серпня 2012, 16:41

А в мене багато недоліків: можна заразитись від пацієнта чера кров, слину і т.д.; дихаєш не найсвіжішим повітрям в масці; якщо в хірургії працюєш- стоїш багато, сидячи працюєш- всеодно спина не пряма, плечі болять; немає столовки на роботі; немає чітко виділеного часу для обіду; немає цікавих подорожей по роботі; немає підвищень (рііііідко є варіанти); постійно треба підтверджувати кваліфікацію; багато пацієнтів забувають, що ти не Бог і очікують неймовірного; в комппанії часто доводиться слухати, як тебе боятья ще з малку або навіть дивитись комусь в рот майже за столом...
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення malyshka1612 » 13 серпня 2012, 17:00

олеся написав:malyshka1612 а які в вас професії?


1. адміністратор готелю
2. менеджер з туризму
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення Natalinda » 13 серпня 2012, 19:35

Apolloniya написав:в комппанії часто доводиться слухати, як тебе боятья ще з малку або навіть дивитись комусь в рот майже за столом...


Оце мені найбільше сподобалося :ha:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення krapk@ » 03 грудня 2012, 17:11

це капец. Були битьківські збори, виявляється дітки в школі вчилися на 9-12 а тут прийшли до мене і різко поїхали на 5-6. Батьки мало сказати возмущаються, але чого крайня я???? Чого їхні діточки ангели, які лиш тусуються в клубах, на пари не ходять, еніфіга не вчать, а преподи їм терор роблять....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення taranjka » 03 грудня 2012, 17:58

бо рідко який студент чесно визнає, що він "не знає і не вчить", легше на викладача пожалітися... та й до чого їх в школі привчили? - вчителька дала то і то - зазубрити, читати ту книжку з тої по ту сторінку - достатньо... а що самим шукати що і де, до того ж на першому курсі :dash: а якщо викладач ще й вимагає мінімальне розуміння сказаного, чи не оцінить реферат з вікіпедії - всьо, це кошмар і ужас :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення катюня » 03 грудня 2012, 23:08

а я теж можу болячки різні поприносити. бо працюю в дитячій поліклініці. зараз відпочиваю і працюю в вихованні своїх чад
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення Marichka » 04 грудня 2012, 21:47

Я працювала в школі,то недоліком побачила,що діти дуже забирають енергію,дуже втомливо і постійно лякають перевірками,нагнітають дуже страх через це.А щодо хвороб,то я теж мала вітрянку від дітей 1 класу в 25 років
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення ShySha » 20 січня 2022, 00:57

Від чого залежить ціна розробки сайтів?Рекомендую звернутись в компанію BeeTop, саме вони нададуть вам детальну інформацію, по всім питанням, які вас цікавлять.
ShySha Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 67
З нами з: 10 січня 2022, 22:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: маю синочка, йому 2 рочки

Re: Недоліки ваших професій

Повідомлення Rylai » 17 грудня 2023, 13:08

Работать в Польше водителем легко, только нужно код 95 получить -https://kod95charter.com/
Rylai Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2019, 12:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей