Глобальні оголошення!



Кому довірити пошук роботи??

Як би Ви шукали роботу??

Опитування закінчилось 08 травня 2011, 10:54

Звернулась в кадрову агенцію
0
Немає голосів
Звернулась в рекрутингову агенцію
0
Немає голосів
Своїми силами
11
100%
 
Всього голосів : 11

Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення rusia » 08 квітня 2011, 10:54

Зараз зявилось багато фірм,які спеціалізуються в сфері працевлаштування.Це кадрові тв рекрутингові агенства.Кадрове -бере оплату за послуги з людини, котра шукає роботу, пропонує їй вакансії.Рекрутингова агенція бере гроші з роботодавця,за умови закриття певної вакансії,зобовязуючись найти працівників, які б відповідали професійним вимогам та володіли певними особистісними якостями.Як ви ставитесь до таких агенцій??Чи приходилось звертатись і яке враження залишилось.
rusia Офлайн


 

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення happymami » 08 квітня 2011, 10:59

Я ще ні разу не користувалася послугами ніяких агенцій в пошуках роботи. Але наш татко вже не раз пробував знайти роботу через таке всяке - шось не пам'ятаю певно ні разу, щоб було помічне. Тільки гроші вкладав. Може то ще від людини залежить? Я шукаю роботу по оголошеннях, або через друзів і знайомих. Дві роботи знайшла через пораду знайомої (вона мене порадила людям), три - через оголошення в газеті. Інші ж роботи шукають мене самі :tipok: . Теж через пораду мене кимось зі знайомих
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення taranjka » 08 квітня 2011, 11:06

пару раз через газету, інше само мене знаходило. але в мене якось розмаїття робіт не дуж густе. але в моєї подруги :crazy: :crazy: вона пробувала всі варіанти. завжди шось знаходилося. але кадрова чи рекрутингова компанія - то доводилося про себе часто нагадувати. дуже часто і наполегливо. одній кадровій таааак часто нагадувала, шо вони взяли їй на роботу. з того шо вона розказала про роботу "фірми", то в тернополі з роботою не так вже й густо - часто вакансії з поганими умовами, де працівників часто міняють...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2011, 11:26

ой я шось про ту рекрутингову не знала....то вже й не знаю тепер куди ми зверталися, певне таки в кадрову....
Зайшли просто так з чоловіком через цікавість, бо побачили на дверях оголошення про високу ЗП. На другий день чоловіка запросили на співбесіду. Працює на тій фірмі і досі, ми задоволені.
Правда памятаю шо в агенції дуже дивувалися шо чоловік залишив сам державну роботу :lol:
70 грн заплатили, три роки тому вроді, чи вже 4...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення rusia » 08 квітня 2011, 12:33

Natalinda написав:то вже й не знаю тепер куди ми зверталися, певне таки в кадрову.

Звернувшись паралельно в рекрутингову ти нічого не втрачаєш, окрім потраченого часу на заповнення їхніх анкет.Пропоную йти разом з резюме.Якщо претендуєш на офісну вакансію бажано з фотокарткою.Просять паспортного типу.
rusia Офлайн


 

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення krapk@ » 08 квітня 2011, 12:55

через інтернет. Мій екс-довго шукав по Тернополю -не одну фірму перейшов. Але довше року ніде не втримався. А знайшов по інтернету і все гуд, тфу-тфу-тфу. Ще й працює удальонно.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення TanenRom » 08 квітня 2011, 13:07

ніколи не зверталась до агенцій по пошуку роботи - шукала сама через інтернет або через знайомих.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення rusia » 08 квітня 2011, 13:26

krapk@ написав: А знайшов по інтернету і все гуд, тфу-тфу-тфу. Ще й працює удальонно.

Добре що специфіка дозволяє! Удальонно в принципі теж класно,ніхто над головою не стоїть!
rusia Офлайн


 

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення Melisa » 08 квітня 2011, 22:48

шукала по газеті-щастило більше.
була в агенції кадровій - шо та не то.
через знайомих - найкращий варіант (вони розказали за вакансію,я пройшла співбесіду, підійшла, і пропрацювала тривалий час).
нещодавно спробувала через нет - знайшла. поки задовольняє те, що маю.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Кому довірити пошук роботи??

Повідомлення Natalinda » 09 квітня 2011, 00:02

rusia написав:Пропоную йти разом з резюме.

Та нє rusia я поки дома в декреті, то нікуда не йду.
То чоловік так роботу знайшов
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей