Глобальні оголошення!



Мама влаштовується на роботу

Мама влаштовується на роботу

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 13:03

Зараз зіштовхнулась з такою проблемою, як влаштування на роботу жінки, яка має дитину чи дітей віком від 3 років.
Одна з працівниць рекрутингового агенства (з толерантності не буду називати агенства) сказала, що навіть не рекомендує роботодавцям на розгляд анкети жінок з малими дітьми, які за професійними вимогами підходять, та за особистісними якостями теж.
Чи бачили ви подібні ситуації? Поділітся досвідом!! Адже і брехати не хочеться!!! І приховувати в резюме теж не вихід! :(
Щодо роботи кадрових і рекрутингових компаній в подальшому обовязково створю тему.Думаю буде чим поділитись.
rusia Офлайн


 

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Lesya » 06 квітня 2011, 13:15

Багато хто не хоче брати мам на роботу, бо це передбачає часті лікарняні, відпрошування на кілька годин скоріше... Ну стереотип в нас такий! А ще у відрядження попередньо оплачене не поїде, чи на конференцію або курси, бо дитя чхнуло... :crazy:
От недавно з своїм шефом говорила, коли брала довідку на оформлення другого декрету. То він мило посміхається - мол, виходь на роботу хоч завтра, місце є...А поговорила з деким з "старичків" колективу - то ліпше шукати нову роботу, бо як вийду, то перший рік може навіть відпустки не дати.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Русік » 06 квітня 2011, 13:19

Коли мене приймали на попередню роботу (мені тоді було 25, незаміжня), мене керівництво прямим текстом питало, чи планую я дитину ближчих кілька років. І якби моя відповідь була ствердна, я впевнена на 1000%, що мені відмовили би
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 13:24

ну але це ж абсурд.Ніхто не враховує твої проф навики....не дивиться на тебе як особистість,а просто як на маму. Зрештою особисте життя прямого відношення до роботи немає.Може в мене няня сидить якій я довіряю.Абсурд і ганьба таким роботодавцям!!!!
rusia Офлайн


 

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Русік » 06 квітня 2011, 13:26

rusia написав:Абсурд і ганьба таким роботодавцям!!!!

Згідна на 100%, але...
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення TanenRom » 06 квітня 2011, 14:07

rusia я коли пробувала в Тернополі влаштуватись - головним питанням було коли планую заміж виходити і дітей заводити - як на мене, це просто нахабно задавати такі питання.
ми не застраховані ні від спонтанного одруження, ні від непланованої вагітності.
з досвіду - подруга, яка щойно одружилась рік не могла знайти роботи, хоча відповідала усім вимогам, мала досвід роботи.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення krapk@ » 06 квітня 2011, 14:28

ви про роботу питаєте-я в аспірантуру не могла поступити, бо ніякий керівник не хотів братися. Так і сиділа 7 років без дітей і не поступивши.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 15:44

krapk@ написав: про роботу питаєте-я в аспірантуру не могла поступити, бо ніякий керівник не хотів братися. Так і сиділа 7 років без дітей і не поступивши


Ну і скажи вартує та аспірантура того???
rusia Офлайн


 

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 15:50

Ще один варіант-в резюме просто не вказувати наявність дітей. А на співбесіді чесно говорити що є свекруха чи теща якій ви повністю довіряєте у всіх питаннях виховання. Також як на мене проходящий варіант.Можливо не дуже чесно і відверто,але на даному етапі свого розвитку іншого кращого варіанту не бачу. Іноді щоб розвиватись самому в якомусь напрямку, обовязково десь здобути досвід.А вони ГаДи не беруть через діток.
не хочу нікого ображати але....це дискримінація жінки.А всі державні керівники кричать з телевізорів---народжуйте,гідні умови батьківства,виплати,.........лажа
rusia Офлайн


 

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення pan_kotskyy » 06 квітня 2011, 16:36

поставте себе на місце роботодавця.
якби був вибір між припустим одруженим (чи неодруженим) чоловіком чи жінкою з двома малими дітьми при однаковій кваліфікації, кого б обрали?

питання - чи плануєте заміж і дітей вважаю некоректними, колись сама з тим стикалась, коли спитали чи планую виходити заміж, відповіла жартома що "не виключаю такої можливості". Взагалі питати 22-літню дівчину чи збирається заміж ТУПО! З теперішнім розумом відповіла б тоді значно різкіше, все рівно та робота була не для мене :) ну то таке.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron