Глобальні оголошення!



Мама влаштовується на роботу

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення rusia » 07 квітня 2011, 00:02

гра з вогнем написав: рідко коли вдається суміщати.

Я за то щоб совміщати.Не хочу щоб через років 5 дитина спитала...а ти ким працюєш,а чому???і розчаровано дивилась на тебе.Хоча нев дитині справа. Мене шляки від одної думки трафляють що можна не реалізувати свій потенціал.А його ого.Так шо рукава закотили і вперед :dash: :dash: :dash: ломати стереотипи
rusia Офлайн


 

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення гра з вогнем » 07 квітня 2011, 00:20

ага, ламати стереотипи справа не вдячна. головне ламаючи, зберегти себе і не зашкарубіти.
а то інколи знаєте буває, гнітить тебе щось гнітить, ти розумієш, шо час настав, йдеш у бій, земля гудить, повітря коливається. а вітряки як стояли, крилами махали так і стоять, свою справу і далі роблять. а час пройшов, запал пропав.,діти виросли, так і не дочекавшись батьків з війни.
або несеш світло нових стереотипів, але не тим і не туди...

зрештою у мому розумінні догляду за дитиною, карєра та сім'я - речі малосумісні. хіба сім'я стане кар'єрою. але про це дебти вже відгули в іншій темі.

п.с. у мене дещо перфекціоністично- ідеалізовані уявлення про сім'ю та кар'єру. багатьом дійсно вдається поєднувати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Руженка » 07 квітня 2011, 01:33

гра з вогнем написав:на мій погляд у нас просто погано працють профспілки, а також дійсно нема умов для того, щоб вести бізнес "правильно", щоб все було як книжка пише. не зацікавлені чиновники у тому. щоб створити сприятливі умови. а менталітет українця не дозволяє відстоювати власні права. адже поговорити ми всі гаразд, а от зробити щось, що б покращувало ситуацію у працевлаштуванні - такого нема.


Ой, ой, ой..........профспілки!!!!!!!!!!!!Хто стикався, то знає, що це ЖАХ!!!!!!!!А я ЗНАЮ!!!!!!!! Вимагають як книжка пише, але в реальному житті нам до теї книжки!!!!!!!!!!!!Огого!!!!!!!!!!!! Ось наприклад, власний бізнес....окрім величезних податків, зарплати працівникам, до тебе час від часу приходять тітоньки з дядіньками)))))) і починають...............у вас неправильно написана книга наказів!!!!!Директор повинен ходити у відпуск!!!!!!!ПОВИНЕН!!!!!!!!! І НЕ ГРЕБЕ!!!!!!!!!НЕ НАПИСАЛИ??ШТРАФ!!!!!!!! А чому??????Я директор цієї фірми!!!!хочу йду, хочу не йду!!!!!!!Я хочу працювати, я й так працюю, і буду відпочивати тоді коли захочу, а не тоді коли в книжці написано!!!!!!!!!!але НЕ ДОКАЖЕШ!!!!!!!!БО ТО ЗАКОНИ!!!!!!!

Я вже не стану розписувати інші брєдні............бо їх дофіга!!!!!!!!!!!(факти з власного досвіду).

І ось тітоньки з дядіньками написали штраф(првда невеликий 300грн), але ЗА ШО??????? :scare: Більше того взяли на лапу(це для того, щоб довший час не навідувались). а за штраф, вони самі сказали, що мусять написати - в НИХ ПЛАН!!!!!!!!!!Ось і НАШІ ПРОФСПІЛКИ!!!!!!! І НАШІ ЗАКОНИ!!!!!!! В НАС ТИХ ЗАКОНІВ ДОФІГА, АЛЕ ТОЛКУ НЕМА, БО ЇХ ЗАДОФІГА!!!!!!! І САМІ ВОНИ ТОЛКУ ВИВЕСТИ В НИХ НЕ МОЖУТЬ!!!!!

Краще було б законів 20 НО ТОЛКОВИХ!!!!!!! І Я ДУМАЮ ХВАТИЛО Б.......
Руженка Офлайн


 

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Русік » 07 квітня 2011, 08:56

Руженка написав:Ось і НАШІ ПРОФСПІЛКИ!

то не профспілки)
То скоріше за все інспекція з праці приходила.
Профспілки - це саморганізація працівників, яка покликана захищати їх права перед роботодавцем, і ніяких контрольних функцій не маю, особливо поза межами власної організації
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення мешканка » 07 квітня 2011, 09:08

Ото читаю я темку і думаю, як воно буде, коли й мені прийдеться роботу шукати...
Наразі, в планах, самій на себе працювати-то найкращий варант, коли сам собі пан...правда на перспективу навіть не знаю, напевне, все ж таки треба буде десь влаштуватись. Поживемо-побачимо. Маю малесеньку надію, що за 2-3 роки в цьому питанні стане дещо краще...Принаймні. так Азаров каже, що ми живемо все краще й краще...і крокуємо у світле майбутнє. :grin:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення krapk@ » 03 грудня 2012, 17:14

так, крокуємо скоро докрокуємося. Моя коліжана захистилася то їй дали аж пів ставки годин. Живи як хоч.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Lusik » 03 грудня 2012, 18:01

Ага , а в мене знайома захистилася і їй сказали-вибач, але шукай собі інший вуз чи кафедру, бо в нас немає вільного місця і годин :impossible:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення taranjka » 03 грудня 2012, 18:04

зараз сезон "дефіциту студентів" - пару наступних років в якийсь вуз влаштуватися не легко, навпаки скорочують
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Lenysa » 03 грудня 2012, 19:31

oksana.tesliuk написав:Ви описали ідеальний варіант мами-працівника, відповідальна, має на кого залишити і все таке... реалії життя не завжди настільки рожеві, зрештою, і мами різні, і характери в них різні, і няні може не бути і в помині.
Але, я так розумію, що з двох пропонованих варіантів обрали б маму-працівника?

Я не проти працюючих мам, я просто не вважаю дискримінацією те, що мамам важче влаштуватись на роботу.
Це не дискримінація, це реальність.

Читаючи це у мене складається враження, що жінці, яка народила дитину взагалі на роботу йти не можна(вона ж дитину має, а якщо не дай Бог захворіє.....)Люди - це ж смішно. Тоді виходить, що працювати повинні: незаміжні, без дітей, з досвідом роботи, або з велетенським блатом.Люди!!!! Та так пів України буде сидіти в дома, бо відразу стажу немає, а де його взяти??? А де гарантія, що жінка у якої є 1 дитина не завагітніє в друге,в третє.....?!
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Natalinda » 03 грудня 2012, 20:36

Lenysa а що в наведеній цитаті йдеться про те що мама не повинна працювати?
Вроді ж ні :confused:

Цікаво було б статистику безробіття глянути, певно не далекоо до половини України тих хто сидить вдома((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron