Глобальні оголошення!



Хоббі, яке стало бізнесом

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення Ksenija » 24 квітня 2012, 22:58

miriam написав:Я на своєму сайті дійсно заробляю, досить нормально, реклама від Google, сайту моєму вже 3 роки минуло)) Хто захоче більше інформації - поділюся

а що за сайт?
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення miriam » 24 квітня 2012, 23:02

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
miriam Офлайн


 

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення happymami » 25 квітня 2012, 11:08

А озкажіть ще нам, як на рекламі від гугла можна заробляти сайту? Ми б і свій сайт так почали розкручувати. Бо, якшо чесно, скільки маю знайомих, які з гуглом співпрацюють, ніхто ще не казав, що багато заробляє. Що треба робити для цього?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення miriam » 25 квітня 2012, 11:30

Звичайно, що якщо відвідуваність сайту - 200 людей в день, то про заробітки можна забути. Сайт - це така сама робота, як і будь яка інша і потребує вкладення часу і сил. В мене висока відвідуваність, рейтинг сайту 3 з 10 ( це дуже багато, враховуючи, що 10 в google, 9, 8 в mail.ru. Від рейтингу сайту також залежить якість реклами, яку компанія дає і також ціна 1 кліку.
miriam Офлайн


 

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення happymami » 25 квітня 2012, 11:47

А яка у вас відвідуваність? І яка має бути, щоб це приносило дохід? Я так розумію, що сайт повинен мати всеукраїнську географію?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення miriam » 25 квітня 2012, 12:26

в мене 17 000- 25 000 тис в день, почалися прибутки коли в день було 2000 тисячі, тоді автоматично і рейтинг сайту був вже високий. А географія - по всьому світу. Думаю, що завжди треба орієнтуватися на світ, бо якщо тільки на Україну, то дуже складно заробити. Хіба буде дуже оригінальний ресурс. Я спочатку взагалі хотіла мати сайт інтелектуальний, але це не було прибутково, потім ще кілька разів міняла тематику.
miriam Офлайн


 

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення mari » 25 квітня 2012, 21:02

ОГО!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення happymami » 30 квітня 2012, 13:50

а як можна на весь світ робити ресурс? як його у світі рекламувати? я шось того не розумію. Ну от є наш сайт Школи материнства. Ми його можемо перекваліфікувати під сайт длч матерів всього сайту, нехай. Але таких сайтів багато є в інтернеті і чомусь жоден з них не має реклами гугл. Значить є якісь підводні камені, які не дають можливості заробляти навіть при великій відвідуваності
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення miriam » 30 квітня 2012, 21:22

Так, звичайно, що можна, писати цікаві статті про материнство, пологи... Запрошувати на сайт нових людей, тобто робити посилання на свій сайт.
miriam Офлайн


 

Re: Хоббі, яке стало бізнесом

Повідомлення happymami » 01 травня 2012, 01:15

miriam написав:Так, звичайно, що можна, писати цікаві статті про материнство, пологи... Запрошувати на сайт нових людей, тобто робити посилання на свій сайт.

не уявляю, як можна добитися 7 тис переглядів сайту лише одними написаннями статті і запрошенням людей? Спамити всі існуючі в країні форуми? Чи рекламу по всіх під'їздах країни? Як взагалі це реально? Інтернет-видання Тернополя ніколи не перевалюють за позначку 10 тис переглядів в день. Це при тому, що вони транслюються і в укрнет і в прочі штуки. І в соцмережах. А як звичайний сайт зі звичайними статтями, які не 40 в день постяться, а менше, може мати стільки переглядів, ви мені поясніть? Не можу зрозуміти. Це нереальна цифра
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей