Глобальні оголошення!



Час. Такий як він є

Re: ЧАС. Такий як він є.

Повідомлення mari » 02 травня 2011, 10:41

А.Лакейн. Как взять под контроль свою жизнь и свое время. Подробное руководство по тайм- менеджменту.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 14:00

В мене ьрат троха по тайм-менеджменту живе. бачу - вроді встигає багато. Я так не можу. Бо інколи мене пре і тоді я практьично можу не спати, стільки енергії є від того шо я роблю. Бо мені подобається, шо я роблю. А інколи бувають моменти, коли можу весь день провалятися в ліжку або на форумі просидіти. Тоді часу так не відчутно і тому не надто боляче, шо нічого не зробила толкового. Тому там-менеджмент то не для мене. Я просто перед сном намагаюся бодай приблизно запрограмувати себе на анступний день і тоді всьо виходить нормально. Бо якісь спонтанні події чи зустрічі можуть троха вибивати з колії і я нервуюся. а можуть навпаки - допомогати релакснути. Дуже допомогають ті поради, шо Марі описла. Реально їх праткикую
-Детальне планування:чистота на робочому столі - це в мене не дуже. Я коли працюю, то кругом мене може бути купа паперів і всякого такого і яне завжди прибираю на наступний день то всьо
-угода з собою - навіть не намагаюся. Знаю, шо зі мною угоди не проканають)))
-заміна примусу зацікавленістю (пробудження ентузіазму) - апетит приходить під час їди. Інколи не хочеться шось робити, але я себе трошки заставляю. бо уявляю, який то кайф, коли всьо скінчу і всьо - працюю як танк. І тааак цікаво робиться
-розуміння даремної трати часу і визначення точно чого ви хочете, а чого ні і цілей в житті, на основі цього складання щоденного, щомісячного плану ЩО ТИ СЬОГОДНІ МАЄШ РОБИТИ? - дуже рідко і дуже загально. конкретних планів наразі не будую, бо роблю кілька справ одночасно, тому важко планувати, шо я робитиму завтра. Бо інколи всьо тільки від настрою залежить. Всьала і відчуваю - нині буду займатися тим або тим
-складання спискуґ, класифікація справ на А- найбільш важливі в порядку виконання; Б-середньо значимі; В-найменш значимі.(полгеши собі життя. відмовся від В і Б) - частіше виходить, ніж не виходить. Але інколи таки не виходить розставляти пріоритети. Хіба якшо вже дуже запарка
-вміння говорити НІ - навчилася. Але друзям таки досі не відмовляю в послугах. Хіба якшо не встигаю по роботі
-тихий час чи ранок для себе - нема такого. В мене весь час - на мене
-сортування вхідних листів і ЗВІНКІВ - вимикаю мобільний, коли зайнята
-читання книг як газет(заголовок, основне) - книги вважаю наразі марною тратою часу тому покишо не читаю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення Alisa » 26 листопада 2011, 14:59

Ось недавно спілкувалася з дівчиною, якій шкода часу навіть фільм подивитися, бо дуже багато хоче здійснити, багато чому навчитись....
Я реально заумалася...

Все, годі з вами теревенити... піду ділом займусь :)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення Перлинка » 26 листопада 2011, 15:01

а шо вона робить,коли не дивиться фільми?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення Перлинка » 26 листопада 2011, 15:04

Я зраз балдію і насолоджуюсь навіть коли нічого не роблю ,не знаю чому ,але маю якесь таке відчуття що треба тішитись теперішнім часом.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 16:24

ви не повірите, але я зараз також жму часу на фільми :grin: :grin: :grin: . Хоча був час, коли навпаки - шовечора мусила один новий фільм подивитися і в цьому кайфувала. Мабуть період кайфу, це поки ми ростимо діток. розуміємо, шо ми тільки для них. шо вони нас потребують шосекунди. а коли вони вже підростають і ми бачимо, шо без нас гарно обходяться і можуть самі з собою гарно час проводити, тоді мабуть якийсь може з'явитися стимул до саморозвитку. І якшо в цей час ти попадаєш в потрібну струю - всьо - тебе понесло. Реально мені шкода ходити з кимось на каву. По телефону я довго зараз не балакаю - нервує мене це пусте переливання з пустого в порожнє. Мені прикольніше в цей час робити роботу, гратися з малими, шось готувати, прикрашати дім, бігати на якісь навчання, шось придумувати. Ну якось так. Фільми дивлюся лише коли депрес і я нічьо не роблю :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення TanenRom » 26 листопада 2011, 20:17

а я фільми дивлюсь коли щось роблю - наприклад вишиваю, шию.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення Русік » 26 листопада 2011, 20:18

А я фільми слухаю)) - телевізор в мене за спиною, коли я за компом
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення Перлинка » 26 листопада 2011, 20:52

я не можу однотчасно і тут і там :(
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Час. Такий як він є

Повідомлення TanenRom » 27 листопада 2011, 02:07

Перлинка то треба вчитись ;-)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей