Глобальні оголошення!



Листи від руки. Відкритки.

Листи від руки. Відкритки.

Повідомлення mari » 31 липня 2010, 23:23

Їх не видалити однією клавшею. Вони написані від руки. Що це для вас сьогодні? Свято душі, швидший спосіб запамятовувати чи непотріб і переведення паперу? Для чого зараз пишуть не на компі?

(пісня на цю тему "Kilkelly Ireland")http://www.youtube.com/watch?v=TaHhNi-f2G4
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Листи від руки

Повідомлення mala-karta » 31 липня 2010, 23:28

пробувала писати чоловікові - не надто оцінив :unknown:
коли б мені написали - дуже було б приємно :) Люблю всякі писульки :)

А так то писала хіба знайомому з місць не надто віддалених... Бо по іншому не виходило.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Листи від руки

Повідомлення Marta » 31 липня 2010, 23:34

В мене є блокнот, в який я записую, що треба зробити, що треба купити, всякі різності.
Для мене так наглядніше, люблю писати, а потім гортати листки, викреслювати, що вже зробила,т.д.
Листи колись писала багато, але зараз просто нема часу і якщо чесно, лінь йти на пошту, купувати конверт, потім писати, заклеювати, потім чекати відповідь, коли є інтернет!
Хоча, звичайно, я от тільки зрозуміла, що скучаю за тими почуттями, коли отримуєш листа, коли відкриваєш його, запах паперу.. Цікаво, чи ще хтось пише листи?
Marta Офлайн


 

Re: Листи від руки

Повідомлення mari » 31 липня 2010, 23:38

А я люблю і донька теж любить. Ми завжди всякі записочки пишемо, ховаємо, тоді знаходимо. І відкритки намагаюсь від руки писати. От ще запалилась бажанням навчитись стрічки в такі кручечки звертати. Забула як там воно називається таке мистецтво..к...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Листи від руки

Повідомлення Melisa » 31 липня 2010, 23:48

Ооо, листи-це моє! Колись я страшенно хотіла, щоб у мене був хлопець, котрого б я чекала з армії. Хотілось довести, що я вмію чекати і крім того, писати щодня листи. Така мрія збулась. Щоправда чекала я з армії лише своїх друзів або товаришів. Листи писала і деколи ще пишу (дуууже рідко). Всі вони досі зберігаються в шафі. Колись хотілось сісти і перечитати, але дитя не дало.
Я пам"ятаю, як чекала відповіді: то з Рівного, то з Києва, то від подруг з Росії та Америки... Пам"ятаю, як приходила з навчання, заглядала в поштову скриньку...а там лист! :yahoo: :yahoo: :yahoo: Щастю не було меж. І що? Ви думаєте, я його одразу читала? нєа. Я переодягалась, обідала(вечеряла) і аж тоді зручно вмощувалась на свому ліжку і читала-читала-читала... А потім відписувала. Спочатку відписувала "чорновий" варіант, потім переписувала. (Дурка! Зараз я б так не робила). А конверти тоді (та і зараз) були без малюнків, то я ще умудрялась щось намалювати, щоб цікавіше було. Короче, написання листів, як і отримування приносили масу задоволення.
Інтернет -добре, бо не треба часу багато та зусиль, щоб написати чи отримати відповідь. Але паперові конверти і 2-3 списані сторінки зошита в клітинку - це щось. :yahoo: Я скучила за тими часами...
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Листи від руки. Відкритки.

Повідомлення mari » 02 грудня 2011, 17:46

Ну з листами ніби зрозуміло, а як з відкритками? Чи отримуєте ви відкритки по пошті? Коли таке було востаннє?І чи це є для вас підтвердженням що вас пам"ятають і люблять? А самі підписуєте від руки, ідете на пошту і відправляєте, робите їх можливо самі чи даруєте завжди на кожне свято?
Подумала недавно, що ми з донькою хоч трохи і скрапбукаємо, але давно вже не висилали нікому відкритки поштою, крім свекрухи. І шкода мені так стало, бо просто лінуюсь то зробити. Але точно знаю що хочу, бо вірю що людина яка отримує відкритку чи листа- відчуває тепло наших рук на відстані. А це таки вартує того, щоб відправляти.

Пишуть листи і відкритки , дівчата. Саме час!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Листи від руки

Повідомлення ЗІрка » 02 грудня 2011, 23:40

mari написав:А я люблю і донька теж любить. Ми завжди всякі записочки пишемо, ховаємо, тоді знаходимо. І відкритки намагаюсь від руки писати. От ще запалилась бажанням навчитись стрічки в такі кручечки звертати. Забула як там воно називається таке мистецтво..к...


квіллінг! якраз роблю відкриточку. потім похвалюся результатом ;-)
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Листи від руки. Відкритки.

Повідомлення svetla » 10 грудня 2011, 09:56

Лсити вже не пишу давненько. Інтернет і мобільний з'язок по-малу замінив такий спосіб спілкування. :(
Откритки відправляла частіше.
Дякую за таку тему :kiss: НАГАДУВАННЯ про те,що варто відправити кілька откриточок друзям...
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Листи від руки. Відкритки.

Повідомлення Галина » 10 грудня 2011, 14:04

Листи... Як я любила їх писати, перечитувати...
Я навіть 2-рідним сестрам писала, хоча практично кожних вихідних приїжджала до них у село, часом навіть раніше ніж лист приходив. Головне що тоді на це був час. А зараз всі кудись спішать, мобільний, скайп, мейл...
А відкриточки я на Різдвяні свята подрузі посилаю. Обов"язково писані від руки, коли йдемо на дні народження весілля теж підписую відкритки.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Листи від руки. Відкритки.

Повідомлення Tajga » 12 грудня 2011, 14:13

Пишіть листи і надсилайте вчасно,
Коли їх ждуть далекі адресати,
Коли є час, коли немає часу,
І коли навіть ні про що писати.
Пишіть про те, що ви живі-здорові,
Не говоріть, чого ви так мовчали.
Не треба слів, навіщо бандеролі?
Ау! — і все, крізь роки і печалі.

Ліна Костенко

Я іноді купую листівки під настрій, на таких стоєчках в супермаркетах. Подобається, що ніхто не заважає, можна тихенько передивитися і підібрати, кому яка б листівка підійшла ;-) А тоді підписую, (обов'язково від руки!) і відправляю поштою. Добре, що нагадали, давненько того не було!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron