Глобальні оголошення!



Робота вдома

Re: Робота вдома

Повідомлення ксюша 12 » 19 вересня 2013, 14:33

lenochka
з тим не стикалася,але реклами,у великих магазинах,у перукарнях є,і кожний раз на очі попадається,тому звернула увагу :hi:
За улыбку ребенка - отдашь все на свете, Пусть в мире, счастливыми будут Все Дети!!!
ксюша 12 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 115
З нами з: 04 березня 2013, 22:55
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 172 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Робота вдома

Повідомлення Sjuzy » 31 жовтня 2013, 20:57

Працюю вдома вже давно. Десь років зо три. Спочатку продажа дитячого одягу, купленого в Америці. Продаю через інтернет, тепер зробила свій власний сайт пишу статті, займаюся тим, що люблю. Пока що не дуже... но це тільки початки. Другий місяць пішов, паралельно допродую залишки одягу. Було би бажання щось робити. Робота найдеться.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Робота вдома

Повідомлення Сяна » 31 жовтня 2013, 21:11

Sjuzy написав:Продаю через інтернет, тепер зробила свій власний сайт пишу статті, займаюся тим, що люблю.

щось я не зрозуміла тут - продаєш одяг на власному сайті? чи статті пишеш і на тому сайті виставляєш?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Робота вдома

Повідомлення Sjuzy » 31 жовтня 2013, 21:35

Одяг продаю на кидсафи( пишу с айпада, десь пропала украинська розкладка) . Сайт не про одяг.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Робота вдома

Повідомлення Сяна » 31 жовтня 2013, 21:38

то сайт із статтями? цікаво. а можна докладніше? (якщо не секрет :wink: )
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Робота вдома

Повідомлення Sjuzy » 31 жовтня 2013, 21:46

ну власне сайт як допоміжний варіант, зараз активно почала займатися замовленнями з айхерб. Сайт про здоровий спосіб життя, дитяче здоров"я, красу і тд. В мене мед. освіта, тому є знання і розуміння того що пишу. Мені то подобаєтся. А життя покаже. Но не в образу Тернополю, в нас нема де розвернутися. Я вже пару років спілкуюся з людьми з всієї України. Тернополяни дуже консервантивні, підозрілі і нажаль не багаті люди. Тому спасає тільки робота через інтернет.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Робота вдома

Повідомлення Dribchuk » 31 жовтня 2013, 21:52

робота через інтернет то не робота - це моя власна думка. Сама пробувала сп, покупки-продажі - хіба купа часу на то йде, а заробітки мізерні, хіба що ситуація як в мене що поки нема як йти на роботу або коли зовсім ніякої нема роботи, то ще можна щось покрутити щоб хоч якісь копійки заробити. Крім того нема відчуття що ти працюєш. Хоча може то тільки в мене така думка - я мрію коли зможу повноцінно вийти на роботу, працювати в колективі, зустрічати нових людей..... :dreams:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Робота вдома

Повідомлення Sjuzy » 31 жовтня 2013, 21:56

все залежить від маштабу. В мене заробіток в місяць в два рази перевищував середню зарплату по моїй спеціальності в Тернополі.
Зараз в принципі теж так само. Я купую повністю всю одежу для своєї сімї за свої гроші, можу дозволити собі дорогу білизну, а минулого року доклала значну суму до покупки власної машини. Тому тут як сказати.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Робота вдома

Повідомлення Sjuzy » 31 жовтня 2013, 21:59

звичайно така робота ризикова, тому все одно годувальник в сімї чоловік. но поки що тьфу тьфу. Хоча цього року значно впали продажі. Вирішила завязувати. і розпочинати нову тему.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Робота вдома

Повідомлення Sjuzy » 31 жовтня 2013, 22:01

от я про колектив зовсім не мрію, люблю спілкуватися з близькими мені людьми, хочу спокійно піти в басейн, погуляти, почитати. Не хочу на звичну роботу зовсім.
Sjuzy Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість