Глобальні оголошення!



ДРЕС_ код

ДРЕС_ код

Повідомлення mari » 19 травня 2010, 10:19

Існують декілька класичних дресс-кодів: «black tie», «white tie», «Creative black tie», «Semi-formal». Чоловіки повинні бути одягнуті в темний діловий костюм, сорочку білого кольору і, при бажанні, – галстук без аляпуватого малюнка. Акуратная зачіска, начищені туфли, носки вище щиколотки. Для жінки краще всего строгий костюм елегантного крою, плаття(при умові що воно не дуже облягає фігуру). Зачіска сторога, макіяж природній, руки - доглянуті. Невеликі скромні прикраси. Туфлі закриті, невисокий каблук.

Що Ви знаєте про дрес-коди? РОбота, вечірки, презентації?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення Apolloniya » 22 травня 2010, 14:08

Дрес код - причетність до певної події, висловлена певним стилем одягу. Такі популярні, як часто використовуються для формальних зустрічей, офіційних заходів. Мені дуже подобаються вечірки, де дрес кодом було "все біле" або "одяг 30-х років 20-го століття" :dance: .

Дрес код невідємна частина проведення тематичних заходів. Одного разу в нас був негативний досвід: компанія, де працював мій чоловік святкувала свій ювілей. Запрошення отримали поштою. В графі дрес код було написано "аби вам було комфортно". В результаті, начальник мого чоловіка з дружиною були в джинсах, власник компанії в фраці, а жінка мало не в бальному платті, ми були в коктельному одязі і т.д. Після прийому ще пару місяців народ на роботі обурювався, бо кожен почувався дещо незручно. Написали би "краватка, сукня" хоча б.. :dash:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення krapk@ » 17 березня 2011, 20:18

з одного боку звісно на пару в університет прийти в джинсах було б певно прикольно, але колеги б не зрозуміли. Тому мушу мати пару десяток плать-юбок, яких не дуже люблю. Вони мало чим одне від одного відрізняються по стилю-кольору, лиш все що можу доповнити це все біжутерією. А може просто я не маю власного стилю, чи грошей на щось якісне і по справжньому індивідуальне. Ради приколу як матиму час сфоткаю свої пару суконь, може якусь пораду отримаю суттєву.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення mala-karta » 18 березня 2011, 00:59

krapk@, ну, якщо чесно, я навіть не уявляю, чи є щось ділове і дуже оригінальне. Здажться, що все те досить схоже між собою
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення Marichka » 19 березня 2011, 17:06

А в Тимошенко Юлі?:)))Ділове і оригінальне.Дещо мені подобається дуже.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення гра з вогнем » 19 березня 2011, 17:21

я ходила в джинсах на роботу :oops:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення krapk@ » 03 грудня 2012, 17:16

короче не дійшли руки сфоткати, що обіцялася, вибачайте. А от тпере думаю який має бути дрес код коли в приміщенні всього 14-15?? Валянки і тулуп.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення Virchik » 16 березня 2013, 19:34

Ага дрес-код, особливо коли у лютому відключають періодично опалення, а приміщення 1600 якогось року і стіни-мури 3 метрової товщини.
Але всетаки стараюсь плаття, спідниці, брюки класичні носити.
Зараз зимою часто в джинсах ходжу.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення Nymydora » 17 березня 2013, 15:07

я часом, хоча рідко, вмію на роботу завалитися в джинсах - і в нас це якось не кидається в очі, нормально. Переважно - класичні штани (спідниця), піджак і блузка або класичний же сарафан-плаття і блузка. Правда, піджаки у мене обидва з джинсової тканини ))))) хоча класично чорний і білий ))) А ні, забула, є ще з атласної - але зате з зав'язками і без рукавів )) Взагалі я помітила, що робочий одяг у мене чорно-біло-коричневий. Жуть. Прямо Надія Крупська якась. Правда, без біжутерії нікуди - і вся біжутерія ручної роботи (дякуючи Нелі ))) ). Зараз напрягає те, що на роботу маю реально дві пари штанів, ні в одну спідницю не влажу і не стараюся - бережусь ))) Про піджаки навіть не мрію - маю пару тунік, так і хожу... А що дєлать :pardon:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: ДРЕС_ код

Повідомлення flash-ka » 17 березня 2013, 21:45

то така штука, що часом буває смішно....
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей