Глобальні оголошення!



Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця ?

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 04 квітня 2011, 09:22

Добре це все чудово!!! А хто хоть щось робить, щоб працювати по професії-мрії. І чи впевнені ви що почавши працювати,ви раптово не зрозумієте що помилились і це зовсім не ваше.Хто вчився в ВУЗі і розумів що це не його??? Кому хватило сміливості це кинути і почати робити те, що справді ТВОЄ.
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення TanenRom » 04 квітня 2011, 10:13

rusia про себе нічого такого написати не можу - бо мені подобається і моя спеціальність і моя робота.
напишу за свого чоловіка - він після закінчення ВУЗу (який не дуже йому подобався, але не наважився залишити) поїхав у Київ, влаштувався в податкову і два роки там пропрацював,як на каторзі - не подобалась йому ця робота, в один прекрасний день, він вирішив все змінити, я його підтримала - правда він за рік поміняв 3 роботи, але у тій сфері,якій хотів працювати (переважно роботи міняв, через низьку з/п, а перспектив, для її підняття він не бачив).
ось зараз у нього улюблена робота, яка приносить і матеріальне і моральне задоволення. дуже приємно бачити, як твоя кохана людина іде та повертається з посмішкою.

п.с. роботу поміняв кардинально - податкову - на творчу роботу (робота на радіо ведучим прямого ефіру, а зараз (уже 2,5 роки) працює в піар - агенстві)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 04 квітня 2011, 10:53

Молодець!!!! і я про це!!! Робота не тільки для грошей---а й для душі
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 21:47

Поділяють три таких сфери де можна себе застосувати-це виробництво,продажа і сфера послуг.Я для себе оприділяла так---виробництво-дуже дорого,продажі-не для мене(мала негативний досвід підприємця( в сфері продаж :lol:) ),тобто лишається сфера послуг))).Ким саме????...Розглядала багато варіантів,багато чого подобається,внутрішньо вже згрубша оприділилась де буду і ким)).Зараз працюю над втіленняя бажань,і над правильною постановкою цілей :tipok:
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 22:56

розказуй!!!!!!

мій чоловік хоче у виробництво :? а я сама не знаю, що хочу :grin:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення Nymydora » 06 квітня 2011, 23:03

я задоволена роботою і дуже люблю свою професію у всіх варіантах (викладач, репетитор, перекладач , останнім часом також літературний редактор)
хотіла би ще працювати ведучою на радіо (мала досвід, хочу ще ))) )
дизайнером (мабуть, приміщень...)

точно не хочу і не можу працювати журналістом (у тій частині, де з людьми спілкуватися, інтерв'ю брати - мала досвід, більше не хо); продавцем (негативний досвід - постійні недостачі невідомо звідки...)
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 23:21

Потрібно хоча б кожен день по 15 -30хв задумуватись чи справді туди я йду???Чи справді то моє??І ким я себе бачу через рік,5,чи 10 років???Чи точно там твоє місце.Чи я просто тупцюю на місці,від того що а іншої роботи нема,а платять нормально і додому близько.І працювати всьо життя продавцем,коли покликання в тебе художник(наприклад).Ти чудово малюєш і получаєш від того величезне задоволення,а спілкування з людьми тебе просто дратує.А негативні емоції з счасом накоплюються і як результат депресія(не кажу про всіх).Тому виберіть правильний вектор вашого розвитку.
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 23:34

як його вибрати і як дізнатися, що він правильний?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 23:40

гра з вогнем написав:як його вибрати і як дізнатися, що він правильний?

Опираючись на минулий досвід.на уподобання.Н-лад-люблю тишину чи спілкування,робота з компом чи людьми,робота на природі чи в офісі?сталий чи вільний графік??ну є безліч таких питань...орієнтуйся на себе і свої відчуття.А нє на --о там класніший вуз,а там родичі поможуть...самі собі життя портять.А потім питають а чого такий нещасний і робота нервує....А зміни роботу...а більшості слабо..От і лишаються і далі ниють.... :mrgreen:
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення krapk@ » 06 квітня 2011, 23:50

звичайно круто про це говорити, але скільки неговори, таких як чоловік TanenRom не багато знайдеться. Більшість все-таки будуть дозябати на своїй нецікавій, низькооплачуваній занудній роботі лиш через те, що така установка нам дана з дитинства-тіпа стабільність це круто. Але не пояснили що стабільність це трішки інше ніж занудність і неприйнятність. В мене інша проблема-я ще досі не знаю що я хочу, можливо віри мало в себе. Бути викладачем-здається гарна робота-навчати щось потрібне людей, бути завжди серед молоді, активізуватися, скеровувати, якби не багато але.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей