Глобальні оголошення!



Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця ?

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 23:58

krapk@ написав: В мене інша проблема-я ще досі не знаю що я хочу

А ти кожен день приділяй по 15 хв з зошитом і там пиши все чим би ти хотіла займатись,ким бути через рік,який статус,які стосунки,які гроші.ВСЕ.....просто пиши.Тоді багато чого зрозумієш про себе....
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення гра з вогнем » 07 квітня 2011, 00:08

а мені навпаки здається стабільність - це класно.
от у мого чоловіка та його знайомих вибір освіта або виробництво. освіта - низька з/п, зате вищі бенефіти і стабільність
виробництво - вища з/п, зате нема стабільності. поки всі сидять в освіті і навіть й думки не мають щось змінювати, не знаю наскільки їх це влаштовує. але точно знаю, що на перше місце вони поставили стабільність. і я б напевно вчинила так само. стабільність це добре. особливо якшо ти людина сімейна.

а ще мені інколи здається, що маючи сім'ю уже не так легко дозволити собі бути вільним художником, згідно правильно вибраного вектору, окрім власного благополуччя уже треба дбати й про сім'ю. інколи дещо егоїстично залишати все і йти за мрією, коли сім'я потребує уваги
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення ksana » 07 квітня 2011, 00:23

остаточно, я ще не можу визначити свого покликання. сфера, в якій зараз працюю, цікава і творча, але дуже виснажлива і не дуже високооплачувана. є перевага в стабільності, знаєш,що маєш за що прожити. моя мрія про ніби-то професію за покликом серця наразі малореальна: для цього потрібно мати сильну команду, трохи звязків і початковий капітал. зваживши всі за і проти вагаюся чи варто міняти стабільність на невідомість. так можна залишитися біля розбитого корита. мені здається, в нашій країні зараз створюються несприятливі умови для втілення моєї мрії.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 07 квітня 2011, 19:54

ksana написав:так можна залишитися біля розбитого корита. мені здається, в нашій країні зараз створюються несприятливі умови для втілення моєї мрії.

Справді можна!!!
Нарахунок сприятливих умов----вже давно перестала надіятись на країну Україну)), тільки на себе потрібно.Завжди можна знайти обставини через які не можу...Хто шукає той завжди знаходить....Пропоную шукати ресурси всередині,в собі.
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 07 квітня 2011, 21:57

ksana написав: для цього потрібно мати сильну команду, трохи звязків і початковий капітал.

Думаю спершу досвід!! :)
ksana написав:чи варто міняти стабільність на невідомість

Ну якщо титак думаєш то справді неварто.Наші думки матеріальні і те про що ми думаєм з часом стається з нами.Наше життя-це відображення наших переконань.В це вірю.В мене в житті так.Завжди все варто міняти зі себе та свого ставлення
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення ksana » 07 квітня 2011, 22:52

rusia написав:
ksana написав: для цього потрібно мати сильну команду, трохи звязків і початковий капітал.

Думаю спершу досвід!! :)


досвід приходить з часом. він вже починає накопичуватися в даній сфері. мені здається, коли немає підтримки, тобто однодумців і людей, що йтимуть з тобою через будь-які перешкоди до мети, то досвід тут малу роль відіграватиме.



rusia написав:
ksana написав:чи варто міняти стабільність на невідомість

Ну якщо титак думаєш то справді неварто.Наші думки матеріальні і те про що ми думаєм з часом стається з нами.Наше життя-це відображення наших переконань.В це вірю.В мене в житті так.Завжди все варто міняти зі себе та свого ставлення


коли я почну ганятися за професією по поклику серця, то буду гола, боса і голодна (в прямому розумінні). а мої рідні в тому випадку, будуть злі на мене (це ще не сильно сказано). :x :evil: :scare:

я вважаю, що таки варто задуматися, чи потрібно робити кардинальні кроки. поки що перспектив у моїй мрії не бачу. та все одно надій не полишаю
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення oksana.tesliuk » 08 квітня 2011, 01:18

ksana написав:а мої рідні в тому випадку, будуть злі на мене (це ще не сильно сказано)

От звідси і починай самоаналіз!!! Може почати думати про себе і свої бажання, а не про те, що подумають інші, навіть якщо це найрідніші люди :beer:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення rusia » 08 квітня 2011, 10:30

Если человек действительно чего-то захочет, то вся Вселенная будет способствовать тому, чтобы его желание сбылось. ПАуло Коельо.
rusia Офлайн


 

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення Перлинка » 08 квітня 2011, 10:33

ksana написав: поки що перспектив у моїй мрії не бачу. та все одно надій не полишаю

ксаночко,а яка мрія ,якщо не секрет?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ким хотіли б стати ще? Яка ще професія до поклику серця

Повідомлення oksana.tesliuk » 08 квітня 2011, 11:26

Для тих, хто хоче змінити свій рід занять не лише для того, щоб отримувати задоволення, але ще заробляти нормально:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Але у такому містечку як Тернопіль, мабуть таких зарплат не побачиш :?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей