Глобальні оголошення!



На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення Melisa » 02 квітня 2010, 10:09

Чи готові Ви переступати, як то кажуть, через голови ін. співробітників? Чи готові бути "шісткою"? Чи був у Вас кар"єрний ріст?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення mala-karta » 02 квітня 2010, 12:32

не готові.

Один раз у мене була ситуація, що співробітник, мяко так кажучи, дуже наглів і наїждав (поняття не маю чому, вирішили, шо він вирішив, що мені 18 (було більше) і можна на мені поїздити). Дуже негарно хамив, не виконував свою роботу (від цього страждала моя), на зауваження хамив не по-дєцки :(
Хамив він не тільки мені, нахамив шефу. А шеф у нас такий - в спортивних штанях, не строїть з себе когось важного - такий мировий хлопець. Той співробітник вирішив повчити шефа мудрості (бо думав, що мнеджер шефствує, а шефа сприйняв за рядового). Почався скандал. Я в той час захворіла. Мої співкабінетники показали логи розмов моїх з тим чудом. Чувак получив конкретно, сказали йому, що ще одне попередження - і до побачення. Мені сказали, щоб я такі фокуси не приховувала. Щось там знову сталося (не знаю, чи щось не зробив, чи з кимось знов поцапався) і за два дні його звільнили. Я, не знаючи, що його звільняють, ще й так радісно з ним порощалася.

От не знаю, чи якби воно знов щось мені предявляло, чи я би тоді сказала менеджеру.
Зараз би сказала, просто вже розумію, що такі люди просто тормозять роботу команди.

Може це й виходить "по-головах", але таких "голів" я коло себе бачити не хочу.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення гра з вогнем » 02 квітня 2010, 17:15

був, але запропонували підвищення одночасно з моєю вагітністю 8-)
я відмовилася, чо буду марні надії давати. тим паче керівна посада, відповідальність, а я вже почала перебудовуватися на маму :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення alenka » 02 квітня 2010, 17:46

мені прийшлося теж свідомо відмовитися від кар'єри і роботи моєї мрії, ще на етапі планування вагітності, бо умови роботи м'яко кажучи не сприяли вагітності.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення Natalinda » 07 квітня 2010, 00:34

А в мене робота така, що карєрного росту не передбачає :cry:
Але якщо чесно то на даному етапі життя я ніякого карєрного росту і не прагну. Прагну лише одного - БУТИ ХОРОШОЮ МАМОЮ!!!
Я більше виконавець ніж начальник, і йти по трупах - то не мій метод :unknown:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення krapk@ » 04 лютого 2012, 13:22

я теж поїхала з Кам'янця-Подільського, бо на моєму факультеті і кафедрі, такі речі творилися-Санта Барбара віддихає. Зараз вже через роки, я більш спокійно ставлюся до цього. Але була пару днів тому на рідному факультеті і побачила що головна інтригантка так свого і не добилася-мало того її таки вишвирнули з роботи. Так що не спосіб це, точніше не єдиний спосіб досягти висот.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення mari » 04 лютого 2012, 13:26

Не готова кігтями дряпатись в когось по голові, але готова "послати"тих, хто тягне донизу
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення бережаночка » 04 лютого 2012, 15:51

я не кар"єрист
хоч амбіцій не бракує але виховання не то
легше поплакатись що нагліші обскакали ніж піти і впадлити
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення happymami » 04 лютого 2012, 16:03

Не знаю навіть шо сказати. Я зараз працюю сама з собою, то мені якось про кар'єру не думається. Не потрібно просто. Нашо? Шоб отримуват хорошу зрпл мені не обовязково мати кар'єру - це не надто шось дає.
Але йти по головах... мабуть я би не змогла. Якшо відкрито - мооооже би ще. А якось за спинами - совісна я для такого. Але я більше схиляюся до варіанту марі. Очі не царапати, але якшо би хтось заважав спеціально і нагло, то могла би відгавкунтися, якшо тре.
Наразі питання кар'єри в мене не стоїть. Я досягнула того, чого хотіла. Більшого ще не планую
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: На що Ви готові заради підняття по службовій драбині?

Повідомлення mari » 04 лютого 2012, 16:12

В Тернополі дуже важко іти догори, бо там високо сидять ті хто хоче гроші,звінки від владноможців або ще дещо чим дехто продає.
Мала такий недавно випадок, до кар"єри далеко, але так щоб на такому простому буде зрозуміло-нам з колегою тикали що ми не праві як ішли на категорію бо немає достатньо років і казали що ми собі багато дозволяємо, ввечері порадилась з іншими- сказали що нам ще роки інститут рахуються і т.і. тобто ми мали всі права вже 1 категорію мати.От так. В нас вміють робити дурних.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron