Глобальні оголошення!



Мама влаштовується на роботу

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення krapk@ » 13 лютого 2013, 20:31

а я от взагалі дитину вже 2тиждень бачу лиш по скайпу. І він ображений-нехоче говорити онлайн. А коли я вимикаю камеру то він каже мама коли вже та робота закінчиться. Ще й співпало так що почав в садку залишати до 3 години замість звичних пів 1... Аж жаль мені мого хлопчка, а серце взагалі рветься. А от на роботу я навпаки з задоволенням бігала з 3 місячного віку мого синочка (на 1-2 пари).
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення nadusha » 14 лютого 2013, 15:57

І мені страшнувато виходити на роботу... Все подобається, крім робочого графіку... Робота вихователя позмінно: перша зміна 7:00-9:00 (хто розбудить, вдягне, відведе в садок, школу?), друга зміна, на наступний день 14:30-22:00 (в прольоті підготовка уроків, вечеря, миття?) Боюся, що не справлюсь... Чоловік мене бачить домогосподаркою "Навіщо тобі та робота? Ліпше дітей пильнуй..." Переживаю, щоб ще в третій декрет мене не відправив ; )
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення flower » 14 лютого 2013, 18:37

це в якому садочку такий довгий робочий день? чи це якийсь інтернат :confused: в мене сестра працює виховатлем то з 7.30 до 12.00 здається і з 12 чи 13 до 17.30-18.00.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення nadusha » 15 лютого 2013, 09:47

Це школа-інтернат... Ще забула написати про зміну вихідного дня у суботу або неділю: раз в два тижні (перша зміна 8:оо - 15:оо, друга 15:00 - 22:00). Коли була бездітна, то швидко звикла до такого графіку. Вже після першого декрету перевелась на півставки, бо загиналась... Після другого декрету доведеться на 0,25 ставки? Хочу - не хочу, доведеться підключати бабусь-дідусів...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення krapk@ » 15 лютого 2013, 09:54

головне що є кого підключити, а що тут такого. Я от зараз теж вимушена на батьків час від часу лишати, що ж тут зробиш. Може по молодості на своїх дітей не було часу(по собі суджу-я з нянькою сиділа), то хоч з внуками поняньчаться. Колись теж так було- багато моїх друзів взагалі жили з бабусями-дідусями, бо батьки були по великих містах на роботі-робили карєру. Я їм навіть заздрила, бо бабусі більш лояльніші ніж мами.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення Marichka » 15 лютого 2013, 10:38

Надя вроді в спецшколі працює для дітей з пониженим слухом,вони там сплять напевно
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення nadusha » 15 лютого 2013, 15:14

Так, Марічка! Тернопільські діти після обіду або вечері розходяться додому, а іногородні залишаються. Додому переважно їздять щотижня. Ті, котрим далеко чи незручно добиратись на вихідні додому можуть їздити раз в два тижні... Так, що виховательська робота не закінчується...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення nadusha » 11 листопада 2013, 13:11

nadusha написав:Це школа-інтернат... Ще забула написати про зміну вихідного дня у суботу або неділю: раз в два тижні (перша зміна 8:оо - 15:оо, друга 15:00 - 22:00). Коли була бездітна, то швидко звикла до такого графіку. Вже після першого декрету перевелась на півставки, бо загиналась... Після другого декрету доведеться на 0,25 ставки? Хочу - не хочу, доведеться підключати бабусь-дідусів...

Я вже вийшла на роботу! І справді довелося писати заяву на навантаження 0,25 ставки. Виходить в тиждень треба відпрацювати 6 год.15 хв., один тиждень я виходжу в п"ятницю з 14:30 до 20:45, а наступний в неділю з 8:45 до 15:00. Звикаю потроху... Учні за три роки мого декрету ТАК повиростали, що капець!!! Відчуваю, що трохи скучила за роботою, за вихованцями... В неділю ходила з ними до церкви на бульварі, там щонеділі в залі проводиться спеціальна служба для нечуючих священником - батьком одної нашої учениці. Так гарно...
Мінуси: маленька зарплата(боюсь навіть подумати, що мені видасть банкомат), стаж не рахується повністю(за рік я напрацюю аж 3 місяці стажу), доводиться на п"ятницю запрошувати дідусів-бабусів...
Але, з іншого боку не все так погано: більшість часу я вдома, є час на дітей, уроки, секції,побут. Поки що мусить бути так, а далі час покаже...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення LineKate » 22 серпня 2018, 13:35

Ой, а в мене був період коли я тільки вийшла на роботу (малій було трохи більше ніж 3 рочки), то відправили у відрядження на 3 місяці до Львова. Квартиру змогла знайти тільки на
Строге попередження від Модератора !
Не приховане посилання видалене модератором
Але добре, що чоловік зміг взяти роботу додому і ми всі разом поїхали до Львова. Тільки декілька раз все таки чоловік їздив на роботу, так як на такий великий період ніхто б не відпустив. Великою перевагою на той час для нас було тільки те, що наша квартира була близько до центру і в парковій зоні. Тому часто гуляли з малечею після роботи.
LineKate Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 20 грудня 2017, 17:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Мама влаштовується на роботу

Повідомлення ShySha » 20 січня 2022, 00:39

BeeTop Agency - компанія великих можливостей! Саме вони допоможуть вам з просуванням сайту, а цим самим ви збільшите свої продажі, досягнете бажаного результату. Рекомендую!
ShySha Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 67
З нами з: 10 січня 2022, 22:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: маю синочка, йому 2 рочки

Поперед.

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron