Глобальні оголошення!



Одяг вдома

Re: Одяг вдома

Повідомлення mavpusya » 09 листопада 2011, 03:08

і в мене такі носочки є :P

вдома, як лахудра одіта, зато часто з декольте, а знизу під настрій легінси, під ненастрій спортивки, зато тапочки з пушком :grin: не фарбуюсь :?
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Одяг вдома

Повідомлення eney » 09 листопада 2011, 09:49

а я люблю ходити в білизні :lol: так як вдома цілий день сама з малим, взуття-крокси, деколи взуваю балетки, тапочки мені :mrgreen: . коли дома багато народу то червоне платтячко на запах. є в мене домашні джинси, чоловік частенько каже шо викине, каже шо дуже фігуру мою викривляють вони, ше не подобається шо я волосся в хвостик заплітаю, але розпущене мені і на людях мішає :)
напевно позиція, що перед чоловіком тре наводити красу вірна, але як я в гарному платті буду жарити, парити, варити чи прати???
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Одяг вдома

Повідомлення Melisa » 09 листопада 2011, 15:26

Мені теж подобається думка мусульманки, проте я під цю категорію не зовсім підпадаю. Чоловік каже, що любить і такою, йому все одно яка я вдома, яка на вулиці. Ну, не те, щоб все одно, вобшем, ви мене поняли.
Отже, вдома у мене футболки, штани спортивні, сведрики,якщо холодно, і обов"язково носки. я змерзаю і літом, і зимою. тому носочки для мене ніколи з моди не виходять. :)
Перші місяці після вагітності...як згадаю, то волосся дибки стає. Халат практично не знімала. Волосся-в хвостік. Брррр.
Перед виходом з хати як от в магазинчик збігати, чи сміття винести, обов"язково гляну в дзеркало, обов"язково розчешусь і всяке-таке. Бо дуже часто зустрічаю знайомих і прямо таки під під"їздом засиджуюсь на 30 хв. :crazy:
Знаєте, я не раз попадалась на тому, коли не приведу себе в порядок зранку, то обов"язково нагрянуть сусіди. То перед ними мені вже незручно. З тих пір зранку першим ділом-миюсь, розчісуюсь, малююсь, а тоді все решта: збори в садок, сніданок.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Одяг вдома

Повідомлення irinka » 19 лютого 2012, 15:46

Я вдома ходжу в шортах і футболці, без косметики (коли не виходжу з дому) чоловік каже, що я і так гарна 8-. Згідна, що вся краса має бути для чоловіка, але в першу чергу і для себе самої, тому не слід про себе забувати і навіть вдома треба красиво виглядати. ;-) 100% згідна з еней як сумістити несумісні речі ::
eney написав:напевно позиція, що перед чоловіком тре наводити красу вірна, але як я в гарному платті буду жарити, парити, варити чи прати???
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Одяг вдома

Повідомлення мешканка » 20 лютого 2012, 10:12

я тепер перейшла на туніку (чи то плаття коротеньке ) і колготи а на ноги-гетри по коліна
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Одяг вдома

Повідомлення Sawwku » 20 лютого 2012, 12:12

а я люблю в білизні ходити.
не люблю, коли є одяг. тоді я не вільна.
якби можна, то ходила б голяка (якийсь час так і робила). і чоловіку теж чим менше одягу, тим більше подобається
і він в одних трусах.
і ммала теж...

блін, якась сімейка нудистів виходить :^D
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Одяг вдома

Повідомлення мешканка » 20 лютого 2012, 13:48

ого..нічого собі =O =O =O Оце до вас вгості без попередження небезпечно заходити :) А в вас, певно, тепленько...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Одяг вдома

Повідомлення loljka » 20 лютого 2012, 14:50

в мене муж теж в трусілях любить тусити по хаті, а от я мушу бути при параді - хоча твій варіант ходити голою - йому,мабуть теж сподобався б, але я мерзну трохи, мушу як мінімум мати спідничку чи шорти і кофтинку якусь або платтячко
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Одяг вдома

Повідомлення Lusik » 20 лютого 2012, 16:44

Я в спортивках, або лосінах і футболках. В сарафанчиках і платтях, а тимбільше джинсах мені незручно вдома ходити.
Зазвичай без макіяжу, але буває особливий настрій, тому інколи підмальовуюсь , але легенько.

А мені подобається те, що мусульманки одягаються вдома красиво, але в них є помічниці (прислуга), які і допомагають поратися по дому.
А якщо брати варіант українських жінок, то нам виходить, що макіяж потрібно носити постійно, бо і на люди без нього не вийдеш і вдома для чоловіка. Я думаю , що це трішки занадто.

Головне охайно виглядати вдома і чоловіки ж люблять нас не за макіяж чи гарний одяг-є дещо набагато важливіше цього, те що знаходиться в середині нас КРАСИВИХ:))
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Одяг вдома

Повідомлення Alisa » 20 лютого 2012, 17:17

Мусульманкам крім чоловіка наряджатися нема куди.
Мають паранджу - і вистачить.
Я вдома часом лахудра, часом людина, під настрій.
Сьогодні в шортах і футболці. Волосся - хвостик.

Якщо постійно бути при параді, то й в чоловіка око замилюється.

Я так раз - і лахудра перетворюється на сексі.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість