Глобальні оголошення!



Одяг вдома

Re: Одяг вдома

Повідомлення taranjka » 20 лютого 2012, 17:26

мамусі, ви чіво наговорюєте і матюгаєтесь на себе? :-D :-D
чи я не правильно розумію "лахудру"?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Одяг вдома

Повідомлення Alisa » 20 лютого 2012, 17:28

Я на себе ненаговорюю, я об*єктивно оцінюю те, що часом бачу в дзеркалі.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Одяг вдома

Повідомлення Sawwku » 20 лютого 2012, 18:17

насправді в нас тепло, не жарко, але тепло
до того ж нікого не напрягає перспектива змерзнути в ноги.
але якщо реально зябко, то всі одягаються так, щоб було тепло. вобшем комфорт головне. якщо це ще й красиво виглядає, то добре. але гламур в нас не вітається

а в гості заходити можна не боятися ;). в мене завжди щось "дєжурне" на підхваті. хоч не "при параді", але можна поласувати чайком і домашньою випічкою :)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Одяг вдома

Повідомлення martysuk » 25 грудня 2014, 12:17

Я вважаю що дома має бути зручно-і готувати і помити чи просто полежати-тому спортивний костюм якраз підх :=): оде
Зображення
martysuk Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 25 грудня 2014, 12:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Діти: Донечка та синочок

Re: Одяг вдома

Повідомлення droksanka » 28 грудня 2014, 15:53

Я люблю шорти з футболкою чи трикотажне платтячко. Всі халатики, які маю дуже симпатичні. Якщо щось старе і зношене - викидаю. Так як зараз більшість часу вдома, а чоловіка майже нема, то стараюся щоб він бачив мене квіточкою :***: і йому хотілося якнайшвидше повернутися :love:
Зображення
droksanka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 30 травня 2013, 22:43
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 93 раз.
Подякували: 38 раз.
Діти: Макарій-Іван, Антоній-Іван

Re: Одяг вдома

Повідомлення Гість » 16 лютого 2015, 19:33

Вдома потрібно вдягати тільки натуральний, найкомфортніший одяг
Гість Офлайн


 

Re: Одяг вдома

Повідомлення grinchukmaria » 16 лютого 2015, 19:34

якби можна, то ходила б голяка (якийсь час так і робила). і чоловіку теж чим менше одягу, тим більше подобається
grinchukmaria Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 16 лютого 2015, 19:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Одяг вдома

Повідомлення Марійка » 17 лютого 2015, 13:49

Для мене головне - щоб було зручно і тепло. В нас вдома прохолодно, тому зараз теплий одяг, переважно спортивний. Чоловік мені ніколи нічого не казав, все для нього було нормально і я завжди ледь не ідеально виглядала. А тут восени, дитина була хвора і я попри неї мала температуру за 39, чоловік вирішив "висловити" свою думку з приводу мого вигляду (в нас вдома тоді було 13 градусів тепла)... Я була в шоці........ :dash: Зараз навіть не хочу згадувати тієї гидоти, але чогось схожого, відколи ми одружені, ще не чула. Напишу одну фразу, сказану ним: "40-річні жінки мають кращий і доглянутіший вигляд, ніж ти..." :scare:
Я була в депресії... В мене було враження, що в чоловіка появилося інше захоплення, тим більше, він розвозить товар по магазинах, а там переважно жінки продають... Я виздоровіла (яким треба бути немилосердним, щоб під час хвороби дитячої і моєї стільки всього наговорити :sad: ), пішла підстриглася, досить коротко... Для себе... Не для нього...
Коли ми жили на квартирі, я могла ходити в довгій футболці чи навіть в коротенькому платті. Йому це подобалося. Але зараз ми живемо з батьками, і мені не зручно при них так ходити, ще й тут набагато холодніше... Останнім часом він схожого не говорить. Може, тому, що завагітніла, токсикози мучать, та вже 5 місяць, живіт росте, звичайно, я ходжу в вільному одязі... Та стараюся думати про свій вигляд і стежити, щоб навіть спортивні штани і кофта були на мені ті, які йому подобаються...
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Одяг вдома

Повідомлення Marichka » 18 лютого 2015, 09:20

Що тут скажеш?!Чоловік любить очима.Але якщо вже такий самовпевнений,то хай забезпечить жінці умови для гарного вигляду:нормальну температуру в хаті і зранку погодує дитину-мама за той час приведе себе в порядок.Також гардероб обновить,косметику.
Мій недавно згадував,що колись вся постіль пахла моїми парфумами,а тепер-ні.То подарував мені дорогі духи:) Але він спить під окремою ковдрою,а я під своєю бо з маленьким спимо.Свою я розділяю з дитиною,поки.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Одяг вдома

Повідомлення Любов » 19 лютого 2015, 11:51

Marichka все вірно пишеш, але як жінка захоче, то зуміє все це організувати ( маю на увазі організує чоловіка до таких дій :wink: ) і зранку гарно виглядати. я коли не лінуюся :=): , то так і роблю :***:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей