Глобальні оголошення!



Одяг вдома

Re: Одяг вдома

Повідомлення Ira » 08 листопада 2011, 19:56

krapk@ написав:найчастіше спорткостюм, або джинси. Деколи лосінки.

А мені в джинсах дома ходити не зручно :(
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Одяг вдома

Повідомлення TanenRom » 09 листопада 2011, 00:41

спортивні костюми, у мене їх три штуки.
а для літа - набори - шорти та футболка
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Одяг вдома

Повідомлення mari » 09 листопада 2011, 01:25

Shalimar написав: На ногах - только теплые секси-носочки)



Давай фото. Слабо уявляю як виглядають сексі носочки
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Одяг вдома

Повідомлення Yummy mummy » 09 листопада 2011, 01:35

Халатів терпіти не можу тому і немаю, в джинсах тоже не зручно, правда маю одні старенькі комфі....
Дома переважно - шорти і футболка/майка або тільки довга туніка - футболка і носки (тапки тоже не ношу).....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Одяг вдома

Повідомлення Yummy mummy » 09 листопада 2011, 01:36

Ну понятно шо дома ми ходимо як кому получаєтся, хто лахундрою цілий день, а хто марафет зпросоння наводить, але дома то дома, ніхто крім чоловіка нас не бачить, а як і бачить то й не замічає ненаведеного марафету....
А як ви виглядаєте , вдягаєтеся коли припустим треба викинути сміття, чи сходити в магазин в сусідньому будинку....
Бо я часто бачу дівчат в дворі в халатах, в тапочках або найоригінальніше в в"єтнамках на носок....Здається вибігла на хвилинку а там зустріла сусідку, присіли на лавочку, потринділи з часік, і все нормальок....
Напевно навіть не задумалися як вони виглядають....
Я тоже спеціально для мусорника губи не малюю, але перед тим як вийти - в дзеркало заглядаю.....
А ви як?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Одяг вдома

Повідомлення mari » 09 листопада 2011, 01:38

Yummy mummyта якраз то й незрозуміло чого б то там перейматись кого біля мусорника зустріну, хоч так і є, я ж з тою людиною цілуватись не збираюсь...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Одяг вдома

Повідомлення Yummy mummy » 09 листопада 2011, 01:46

mari написав:Yummy mummyта якраз то й незрозуміло чого б то там перейматись кого біля мусорника зустріну, хоч так і є, я ж з тою людиною цілуватись не збираюсь...

Ну як так думати то можна взагалі в дзеркало не заглядати :? , цілуватися ж взагалі ні з ким не збираюся, будь-то мусорка будь-то центр міста ;-) ....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Одяг вдома

Повідомлення Marta » 09 листопада 2011, 01:50

Дома ходжу в лосінах і футболці.
Правда, лосіни в мене трохи просвічуються, то коли хтось має прийти- одіваю спідницю))))))))
Макіяж зараз наводжу зранку, змиваю ввечері. Дуже сподобалась думка мусульманки, дійсно- наші жінки все роблять навпаки, на роботі лялечки, а дома можна і як небудь.(
Треба собі щось гарненьке для дому прикупити)
Marta Офлайн


 

Re: Одяг вдома

Повідомлення Marta » 09 листопада 2011, 01:55

Yummy mummy написав:А як ви виглядаєте , вдягаєтеся коли припустим треба викинути сміття, чи сходити в магазин в сусідньому будинку....

Зазвичай коли кудись виходжу- стараюся виглядати нормально, навіть викинути сміття, ну, в дзеркало загляну обов"язково.
Колись, як був перехідний вік, то взагалі півгодини марафетилась, щоб це зробити)), але от зранку, коли збираю Лізу в садік- мені вистачає часу тільки вмитися і почистити зуби, і то, дитина вже готова і мене чекає, а я то розчесатися забула, то ключі взяти, так що вилітаю з дому часом "не ахті", стараюся перебіжками туди і назад.))
Marta Офлайн


 

Re: Одяг вдома

Повідомлення Shalimar » 09 листопада 2011, 02:42

у меня как-то были такие высокие крупной вязки розово-белые от ELLE
и сейчас такие кремово-розовые с балабонами....
и они так приспущены... как гольф.... на блестящей загорелой стройной ножке выглядят секси :kiss:
___________________________________________________________________________________________

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

вот
точно такие
наверно, на фото ничего особенного
но на мне - забавно
такой нимфеточный уютный блаженный видончик
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей