Глобальні оголошення!



А що є у вашій косметичці?

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення гра з вогнем » 29 квітня 2011, 15:52

Shalimar написав:
гра з вогнем написав:отакий консілер я мала, дуже незадоволена
нічо той зелений не допомагає :(

може то прыщи лечить? )) :lol:

ні, він в першу чергу повинен маскувати, але оскільки це мінеральна косметика, то можливо й може позитивно вплинути і попередити прищі, але в описі до нього таке не передбачено, вроді.

крапка, є спеціальні креми під очі. пошукай, я колись мала. вони зволожують шкіру і відбивають світло, по-моєму
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення гра з вогнем » 29 квітня 2011, 16:02

ось про цю косметику мас я теж часто помічаю. що згадують, але лиш типу як для порівння: мак краща, такаж якість як у мас

хто знає, що це за косметика, що взірцем виступає? хтось може користувався?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Shalimar » 29 квітня 2011, 17:09

гра з вогнем написав:ось про цю косметику мас я теж часто помічаю. що згадують, але лиш типу як для порівння: мак краща, такаж якість як у мас

хто знає, що це за косметика, що взірцем виступає? хтось може користувався?

привет, это ж американ. косметика!
кстати, у них и серия minaralize есть.
У меня только тонал. крем, пудра-бронзатор и браш. Ну и духи.
Мммм.... Косметика как косметика, нормальная. Неплохая, но и ничего особенного. То есть.. я не могу сказать, чем, например, пудра МАС лучше пудры не-мас. У меня, конечно, совсем мало их продукции, чтобы тут выступать экспертом ))
У меня проблема - наношу макияж, и к обеду лицо блестит. Тонал. крем МАС эту проблему не решил. Он "тяжеловатый". Хотя МАС считают проф. косметикой, они позиционируют себя "для всех", то есть каждый для себя может что-то подобрать.
Думаю, тени у них должны быть классные, ну и всякие помады-блески-румяна-карандаши.
Сходи на макияж к ним!! Правда, может оказаться платным.
О! У меня румяна Peggy Sage (тоже проф. франц. декоративная) - очень нравятся! и оттенки, и как ложаться.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Shalimar » 29 квітня 2011, 17:28

гра з вогнем написав:ні, він в першу чергу повинен маскувати, але оскільки це мінеральна косметика, то можливо й може позитивно вплинути і попередити прищі, але в описі до нього таке не передбачено, вроді.
да то ж я пошутила) просто есть такие карандашики лечебные "чайное дерево"
гра з вогнем написав:крапка, є спеціальні креми під очі. пошукай, я колись мала. вони зволожують шкіру і відбивають світло, по-моєму

ага, купила отечетсвенный - дал отечность
купила виши - чувство стянутости, тонкой плёнки, и 0 эффекта. Но у меня не сухо, нет мешков и темных кругов под глазами - я с морщинами борюсь.
Пока хочу попробовать витамины втирать (А, Е) (или внутрь принимать? но синтетические не хочется, разве что диету пересмотреть) или какие-то натур. масла.
Напр, масло виноград. косточек, богатое вит. Е (и не только). Но я не уточняла еще, можно ли его под глаза именно.
Наминаем курагу, морковь, печень, рыбий жир )) семечки подсолнуха, кукурузное масло, миндаль, арахис, шпинат, свеклу, неочищенный рис, зеленые части растений, молодые ростки злаковых.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення гра з вогнем » 29 квітня 2011, 17:31

у мене давно був, і мені не подобався бо ніякого ефекту не давав (як був синяк так і лишився) але не стягував шкіру. але не помню зовсім який.
Погоджуюся що А і Е тре побільше їсти, якщо закупорюються і робляться ті кісти маленькі.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Shalimar » 29 квітня 2011, 17:52

...... а я еще люблю черный каял использовать (контурный карандаш, в состав которого входит натуральная голландская сажа, антисептические вещества. Предназначен для подводки внутреннего края века по линии роста ресниц. От обычных карандашей для глаз отличается тем, что не раздражает слизистую глаза)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення eney » 29 квітня 2011, 22:52

брррр, скільки ж засобів в косметичці має бути? жах. маю кілька тіней, туш, блиск для губ, десь валяється тоналка(ще з весілля), пудру подрузі відала(не розумію нашо вона) кілька лаків для зміцнення нігтів. а в мене туалетних вод багато)))7 здається. кремами майже не користуюсь(хіба для рук і тіла, і то хочу олійку від розтяжок від ароматики купити), тільки олійками(типу репяхової, каріте...).
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення гра з вогнем » 29 квітня 2011, 23:22

мені пудра вирівнює колір обличчя, не забирає всякі недоліки, а саме якось вирівнює, після пудри шкіра виглядає молодшою.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення mavpusya » 29 квітня 2011, 23:46

Shalimar Для матовості шкіри користуюсь такими салфеточками косметичними(полімерні плівки) Вони схожі на вощену бумагу для випічки тільки тоненькі :) Не скажу фірми, купувались за кордоном, щось японо-корейське :( Коли відчуваю, що шкіра жирніє, промокаю ними, і вони забирають усе лишнє, не треба забивати лишній раз пори пудрою. Макіяж не руйнують і не вбирають, лише жирність.
Маю МАС тіні: тіні, як тіні, нічого особливого. Задоволена була тінями Хелена Рубінштейн, лаками для нігтів і тушшю. :omg: Треба оновляти косметичку... Консілер YSL, такий же як Мері Кеєвський, останній так швидко не засох %) В них напевно засихаємість продуктів продуманий крок. :?
Лаки для нігтів від Shiseido теж річ дуууже хороша. Ще щось мала від цієї фірми була дуже задоволена. Зараз хочу тоналку їхню Kanebo.
Люблю німецьку ArtDeco, Sephora (мала засоби догляду за шкірою) і тіні досі маю.
Останні відкриття La roche posay і Nuxe. Оскільки малюватись нема куди, перекинулась на засоби догляду.
Відкрила косметичку :o Треба виписати сестрі, пропав мій мак :evil:
Знайшла тіні від Make up Factory, нічого особливого. Бронзат від Pupa хороший. Ще лаки для нігтів Mavala дуже хороші, теж привізні :( Вродь всьо...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Shalimar » 01 травня 2011, 02:19

mavpusya написав:Shalimar Для матовості шкіри користуюсь такими салфеточками косметичними(полімерні плівки)

оо, прикольно, спасибо!
а мне еще хотелось бы выяснить причину этого блеска, и как-то искоренить, если возможно
mavpusya написав:Останні відкриття La roche posay і Nuxe. Оскільки малюватись нема куди, перекинулась на засоби догляду.
угум, только цена..... ))
mavpusya написав:Бронзат від Pupa хороший. Ще лаки для нігтів Mavala дуже хороші, теж привізні :( Вродь всьо...
о, Пупа тушь у меня была - нравилась!
а Мавала лаки - ну это шиииик )))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron