Глобальні оголошення!



Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення КлубНіка » 07 червня 2011, 00:12

У мене вроджений астегматизм, впринципі зараз немаю ніяких скарг стосовно зору, але окуляри у мене є ще від першого класу, періодично одіваю їх, але це буває дуже рідко і тоді коли ідуть найбільші навантаження на очі, а це у мене останнім часом буває під кінець сесії.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Ludmila » 07 червня 2011, 09:22

Зараз користуюсь тільки контактними лінзами (3-х місячними), якщо їх не переношувати і належним чином доглядати інфекція не вчепиться, це з власного досвіду, бо користуюсь лінзами уже більше 9 років ;-) Вони не обмежують кут зору, не запотівають, ніхто і не здогадається, що є проблеми з зором. Від окулярів я уже відвикла. :)
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Nin4ik » 07 червня 2011, 09:51

У мене все починалось з класу другого-третього, потім зір виправився, а в інституті впав остаточно, тоді ж купила окуляри, щоб лекції слухати. Дивилась вдома телевізор, по вулиці продовжувала ходити без і примружуватись :crazy: . Після народження першої дитини стало трохи краще (мабуть тому, що робота за компом, а вдома того не було).
Потім знову робота... мій директор аж очі округлив, коли побачив мене в окулярах :grin:
Літом мені було важко ходити по вулиці, тому хотіла хамелеони (брат з ними ходить вже дуже давно і постійно, зараз навіть не знаю у кого з нас гірший зір), мені запропонували лінзи (у мене на додачу ще й астегматизм, ну "ШБ пливають").

Було дуже кумедно як я перший раз пробувала одягати лінзи, дохтур казав... ну не знаю, дівчина наче з нафарбована, а в око лінзою попасти не може :lol:. Спочатку було дуже дивно. Але окуляри мені не йдуть, тому лінзи для мене спасіння і додаткова впевненість (в окулярах я виглядаю як Катя Пушкарьова у перших серіях :lol: :crazy: ).
Щоправда прийшовши додому я стараюсь лінзи зняти. Після двох років носіння зір не впав! Так що тут мабуть справа особиста, але спробувати можна. У мене специфічні лінзи з міткою вертикалі (хто носив лінзи для астегматиків знає), вони мають бути вертикально зорієнтовані і не крутитись, бо якщо вони повертаються, то ти гірше бачиш - усе пливе.

Було кумедно як я родити йшла в окулярах :lol:, акушерка перепитувала, чи можна мені родити самій :lol: (гиги, одного вже сама родила! )
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Sawwku » 16 червня 2011, 13:30

Nelya написав:Щойно дивилась "Новий поглад" по Новому каналі. Якраз розказували про лінзи та окуляри.
Як знайдете хтось в неті, то киньте лінк. Вроді мало там інфо, проте вона виявилась для мене корисною. Може комусь знадобиться. :roses:

найшлааааааа :dance: :dance: :dance:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення happymami » 23 листопада 2011, 02:21

а хтось знає, можна так користуватися лінзами, шоб от зараз покористувався 3 місяці, а потім знов окуляри? Або чергувати - день окуляри, день лінзи?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Lusik » 23 листопада 2011, 02:40

Я так і користуюся. От з літа взяла лінзи, бо з малим було тяжко в окулярах - вони його дуже цікавлять.
В лінзах зручно, інколи навіть забуваю, що я вних - вже два рази чуть не милася в лінзах.
Як кудись іду одіваю лінзи-потім якщо хочу , то вдома знімаю і вже ходжу в окулярах.
А колись затуркана :dash: :dash: взагалі вдягнула вдома на лінзи ще окуляри :lol: :lol: -бо привикла більше їх вдома носити :grin:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Nymydora » 23 листопада 2011, 03:10

Я мала паралельно лінзи і окуляри. Все було ок. Коли було впадло вдягати лінзи, то вдягали окуляри і по всьому. Зараз лінзи не роблю, боюся, щоб Денис пальця в око не засунув :grin: А окуляри він любить страшенно - знімає і вдягає на мене. Але в нас навколо майже всі в окулярах, то для нього це так само звично, як ніс і вуха. Я коли без, то він просить часом: мама, вдягни. :grin:
А щодо оправ, то після років різних експериментів і знайшла свою - у мене безоправні окуляри, їх практично не видно - тільки дужки і перетинка. Ото вчора забрала з оптики нову - тішуся, бо дуже нра. Хоча ніхто не помітив, що то нова, бо вона така сама майже, як попередня :grin:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення erinaceus » 12 квітня 2017, 20:38

Зорієнтуйте пліз, скільки зараз коштують приблизно скельця до окулярів дорослих? Не маю з тим справи, то взагалі не в курсі :confused:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення nelly » 12 квітня 2017, 22:26

від 150грн і вищe залeжно від діоптрій, циліндрів, є комп захист чи нeмає. Моі астигматичні дeсь по 200цього разу з захистом
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 квітня 2017, 00:10

nelly Неля, а де замовляла?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей