Глобальні оголошення!



Пишні форми і все що з цим пов'язано

Пишні форми і все що з цим пов'язано

Повідомлення мешканка » 25 січня 2011, 17:39

Самі знаєте. які в наш час еталони краси... Для когось-90/60/90, для когось, 150/60/90.... а для когось і ще якось по-іншому? А як на вашу думку, що більш жіночніше: пишні форми чи модельна зовнішність? А чи вважаєте, що "фігуровим" жінкам легше живеться в світі?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення LeeLoo » 25 січня 2011, 18:30

Jak na mene kogna ginka pruvabluva po svojemy,4u xydenjka 4u povnenjka-v kognij je svoja izjuminka-golovne wob svojemy 4oloviky podobalasja i vse :) Napruklad mij 4olovik ne ljubutj tovstenjkux-a tiljku xydenjkux ;-) ny takux jak ja :lol:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення mari » 25 січня 2011, 19:46

Це залежить від того що розуміти під словом легше. :P
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення happymami » 25 січня 2011, 19:51

мешканка написав:А чи вважаєте, що "фігуровим" жінкам легше живеться в світі?

Може бути інколи легше у вирішенні якихось питань. Чоловіки в більшості люблять струнких. Навіть якшо вони страшненьккі на ліцо, то хоч на ноги можна глуняти. Тому двері інколи легше відчиняються перед фігуровими панянками. Але, знаю пишненьких, але з напором, дамочок і в них всьо краще виходить, ніж в гламурних тараньок сухоребрих :lol: . Такшо одної фігури мало))) Особисто я люблю пишненьких. Або в міру. Но не скелеток :hz:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення mari » 25 січня 2011, 19:54

То ти любши таких як я? 68 кг. ваги? :aaaaa: А таких як сама- нє. Треба щось з цим робити!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення happymami » 25 січня 2011, 20:05

mari написав:То ти любши таких як я? 68 кг. ваги? :aaaaa: А таких як сама- нє. Треба щось з цим робити!

повірте. намагаюся))))) Купа рецептів як схуднути є в неті. А як потовстішати - нема. Коли я була вагітна то була кльоооова. :-|
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення mavpusya » 25 січня 2011, 20:10

Не знаю, як чоловіки, але я люблю пишненьких людей. І мій чоловік мені сподобався із першого знайомства, бо був мужчиною в тілі. :oops:

А на рахунок повноти, то я пересвідчуюсь у правдивості приказки:"На кожен товар є свій купець." Якщо жінка живе в гармонії із собою, то вона обов"язково стане чарівною для якогось чоловіка.

Я була сухоребриком в юності, а сестра - пишечкою. У неї кавалерів було в тричі більше! А я завжди мріяла поправитись. Коли завагітніла і почала набирати кілограми, стала себе почувати більш жіночнішою. Зараз дуже задоволена моєю фігурою і чоловік теж. :oops: Не терпнуть сідниці від сидіння на твердому. :lol:

Як я тебе розумію, хепімамі! Сама налягала раніше на курку і булочки після 11-ї. Не щоб поправитись. Щоб не втратити вагу!
Востаннє редагувалось mavpusya в 25 січня 2011, 20:13, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення mari » 25 січня 2011, 20:12

Їж горіхове арахісове масло, горіхи і сир голандський. а ще згущене молоко і зефір. Додавай до основної їди 3 рази в день потрохи. Я теж була худа в 18 років і це мене так нервувало.
Але тепер теж нервує, вчора в Колінзі 31 розмір джинсів не могла найти. На кого шиють???
І чоловіків худих не люблю.Нормальних- десь 80 кг.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення Anyri » 25 січня 2011, 22:14

мешканка написав:А чи вважаєте, що "фігуровим" жінкам легше живеться в світі?

Жінкам, фігура яких наближена до модної для того часу, в якому вона живе, легше підібрати одяг, взуття.
Пригадую як я мучилась з своїми не надто вузькими ніжками коли були модні гостроносі туфлі. А знайти штани, які сядуть на нормальній жіночій фігурі :gore: В наш час індустрія моди працює на худеньких, решті доводиться викручуватись, щоб виглядати красиво і модно.

А от у стосунках з чоловіками тут двояко. Так, більшість чоловіків вважає, що їм подобаються жінки з тою фігурою, яка на той момент модна. (Я навмисне не говорю просто худенька-повненька, бо параметрів тут більше - то модні грудасті, то аморфні, як Твіггі; то з попою, то без попи; то пишноволосі, то стрижені; то високі то мініатюрні...) Особливо молодим хлопцям легше буває почати зустрічатись з дівчиною, в якої модна фігура, аніж стверджувати - я не почав з нею зустрічатись з безвиході, бо іншу не привабив, я просто люблю руденьких невисоких товстушок з веснянками.

Я в різні часи була повненькою, була худенькою, мала спортивну фігуру, зараз знову повненька. Кількісно чоловіків більше приваблювала будучи худенькою. Не буду приховувати - лестило. Якісно - в свому улюбленому стані помірної повноти. Я тактильник і мені краще бути з таким же тактильником, а худенькою зазвичай приваблювала візуалів.

Не пам"ятаю хто сказав - недоліки бувають тільки у жінок, яких не кохають. Тільки от одяг підібрати зараз на себе таки важко.
Anyri Офлайн


 

Re: Пишні форми і все, що з цим пов"язано.

Повідомлення Marta » 26 січня 2011, 01:48

Я думаю, жінка буде мати кавалерів, впевненість, успіх у житті т.д., коли вона сама собі подобається, коли їй добре і комфортно з такою вагою, яка є.
От, наприклад, знову я "о своем наболевшем".. :zybu:
Ніби всі кажуть: "Ой, ти так гарно виглядаєш, якраз супер! " Може воно й так, проте мені не добре. Навіть той один-два(більше...) кілограми таки грають свою роль. Я дивлюсь на себе в дзеркало, і я собі часом не подобаюсь. І навіть скільки б разів мій чоловік не сказав, що я супер сексуальна, коли в мене, вибачте, велика попа, очі мої будуть сумні... :sleep: :zybu:
А коли я худну навіть на тих 2-3-4 кг- я літаю! Впевненість, вогонь в очах, задоволення собою, енергія, я в своєму тілі!.. :aaaaa: І від того і успіх йде тобі назустріч, бо впевненим людям, і задоволеним собою, щастить.
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей