Глобальні оголошення!



Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою

Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою

Повідомлення мешканка » 10 травня 2010, 14:12

Десь в якомусь фільми пригадую пораду " весь час носити сексуальну білизну, не забувати про депіляцію і, замість колготок, вдягаті панчішки з спеціальним поясом..." ну...я собі прикинула себе в тому всьому і з двома пампухами... :scare: :o
а може хтось справді має якийсь секрет :???:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як стати більш сексуальною і жіночнішою

Повідомлення Melisa » 10 травня 2010, 23:48

Дєвчьонки, а я пробувала вдягати таку білизну та ще й з панчохами, а поверх - нічна сорочка з кружевами і тон тої білизни "плюс" туфлі на підборах. Оооооо, муж прибалдів. :oops: :lol:
Так що я вам скажу, білизна у всі віки була дієвим способом зваблення чоловіків.

____________

Але от ще раз глянула на назву теми і подумала: тут треба кожній жінці взнавати, що саме подобається її чоловіку. розумію, що то важко, але все ж. дещо таки можна взнати. спочатку піти по стандартному сценарію, а потім, єслі шо - уточнити. або почати іздаліка " а як би ти відреагував, якби я оділа отакево?". короче, всіма способами витягувтаи інформацію, а в одну прекрасну ніч пріподнесті йому СЕБЕ, так сказать.
Короче, вічні пошуки нового і жіночі хитрощі.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Як стати більш сексуальною і жіночнішою

Повідомлення мешканка » 11 травня 2010, 10:25

Одна моя знайома навчилась стрип-дансу і хотіла те все своє вміння перед чоловіком показати, то казала, що він довше 2 хв. не витримує, а "спектакль" на хв 6-7 розрахований....так ще до кінця і не протанцювала ні разу, хоча теж думала, що чоловік буде сміятися...
А якщо більше по темі: думаю, що варто над таким задумуватись і прикладати зусилля, бо буденність пригнічує і вбиває стосунки.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Як стати більш сексуальнішою

Повідомлення Alisa » 11 травня 2010, 10:40

Пеньюар + панчохи=діє безвідмовно :crazy:
Пояс з панчохами - взагалі важка артилерія, правда, ми з дитинкою вдвох в нього не влазимо :???:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Як стати більш сексуальною і жіночнішою

Повідомлення Natalinda » 11 травня 2010, 11:26

Панчохи дійсьно творять дива, навіть коли ти йдеш в них по вулиці, то відчуваєш себе зовсім іншою, але що зробити, якщо зручніше в штанах :unknown:

Памятаю я на весілля купила 2 пари панчох, які виявилися надзвичайно міцними, то проходила в них до кінця літа (просто на босу ногу не можу нічого взути, навіть якщо +30). Класно було. Постійно себе на висоті відчуваєш, по іншому йдеш, по іншому сидиш, по іншому....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як стати більш сексуальною і жіночнішою

Повідомлення LeeLoo » 11 травня 2010, 22:58

Потрібно бути для свого коханого перш за все загадковою(з легкою хитринкою),завжди в прекрасному вигляді,звичайно легкий макіяж-не без того,преємні парфуми..................................................
LeeLoo Офлайн


 

Re: Як стати більш сексуальною і жіночнішою

Повідомлення Гість » 11 травня 2010, 23:36

Дівчата, а ви без білизни не пробували ходити. Ідете в платті без білизни, або вийшли з таксі за чоловіком в шубі, а потім в ліфті по дорозі додому- бац відкрили! Оце сюрприз!!!А спати без? А без по хаті ходити? Обов"язково зробіть завтра.
Гість Офлайн


 

Re: Як стати більш сексуальною і жіночнішою

Повідомлення мешканка » 12 травня 2010, 08:19

Гість, гарна ідея...я теж над таким задумувалась, але, коли в хаті ще крім тебе живуть два карапузи, то спати і ходити без білизни не вийде...хоча, впевнена, що кожному чоловікові таке б сподобалося, адже вони люблять очима... А ще читала цікаві поради в журналі: "старатись впродовж дня створювати легеньку сексуальну напругу в стосунках. десь пройтися перед ним в гарній білизні (ніби збирались приймати ванну і забули щось взяти), десь легенький дотик, десь-слово, або несподівано обійняти з-заді, коли коханий сидить за комп"ютером, і прошепотіти щось на вушко... тут ваш довільний політ фантазії. Головна мета, створити, ніби ненавмисне, сексуальну напругу між вами." А одна моя подруга, коли посварилася з чоловіком, а він був на роботі, сфоткала себе в гарній білизні і провокативній позі на телефон і вислала смс зі словами:"чекаю на перемир"я" :lol:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як стати більш сексуальною і жіночнішою

Повідомлення kamisia » 12 травня 2010, 09:12

Я думаю що 70 відсотків сексуальності в жінках вбиває побут, на роботу зганяй (хоча при посаді ти і виглядаєш відповідно, але де є така посада шоб морально до кінця робочого дня не вбивала?), їсти приготуй за кіндером придивись, уроки вивчи.... А зараз поки карапузи малі: коляска, слінг і 4-5 годин по парку.... Тут без підборів ноги відвалюються а на підборах....
Особисто я зимою на каблуки в житті не вилізу, я ше жити хочу))) а літом макіяж зроблю лише в крайньому випадку, не на щодень.... а впевненість у своїй сексуальності, жіночності на 50% залежить від зовнішнього вигляду (макіяж, зачіска....) Замкнуте коло(((
Тут он поки доця спить на 5 хвиль в душ і їсти готувати, прибирати. Часу на себе катастрофічно немає. Крім того я помітила що після нородження доці я краще куплю їй нову одежину чи іграшку ніж собі шось :o
А може я просто лінтяйка і завжди можу знайти міліон причин лиш би не стати перед зеркалом і намалювати морду ліца моєго?????? :lol:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою.

Повідомлення IREN » 12 травня 2010, 15:10

Моя подруга приїхала з Лондона, трохи довгенько там була, і одного разу прийшла до мене в гості і побачила в ванній кімнаті мої " любимі трусіки"- такі собі прості, спортивні.... Вона вибігає і каже: " слухай ти! Ти в цьому ходиш? Як бабуля якась!" Так завтра ми йдем в магазин купувати білизну супер сексі!", пішли ми накупили і тих поясів і панчох: чортих, білих...білизни ажурної, і щей зайшли в секс -шоп! Я там чуть під стіл не лізла- коли продавець каже " Купуйте дівчатка вібратори, змазочки.... :lol: А я з малою стою і ржу! А подруга мене вивела і каже: " Ти купи- а потім ржи, як з чоловіком попробуєш, то тобі не смішно буде, а будеш мені дякувати!!!". Вернулись ми- купили труси їстівні, вібро- яйце, смазку, корсет...
Дуже довольна покупками, а чоловік!!!!!!! Тільки б частіше я тепер то все вдівала..... а то шось так сили не вистачає, на романтичні вечори.
І після цього я зовсім по другому ставлюсь до секс- шопів, і можу ше прийти шось попитатись, докупити, як в звичайний магазин. І раджу всім, бо справді для мужчин сексуальна жінка, це дуже багато означає, і секс також, недарма кажуть- що мужчини люблять очима! І ще одне- та продавщиця сказала, що саме чоловіки є основними покупцями, саме вони купують жінками " всякі такі прикольчики". :) Знаю навіть один сайт- де пенюари і корсети дуже красиві і доступні!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
IREN Офлайн


 

Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron