Глобальні оголошення!



Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою.

Повідомлення мешканка » 12 травня 2010, 15:41

а мене все подруги тягнули на такі закупи гарної білизни, але я щось ніяк не наважувалася...а тепер вже діти-не до того. Хоча, думаю, кожна жінка має мати у власному гардеробі не один комплект сексуальної білизни.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою.

Повідомлення Melisa » 12 травня 2010, 22:35

IREN, згідна, білизна те що треба. А як Ви замовляли її чи то вона в нас продається?
Відповідь дайте в приват, щоб тут не мусорити. Дякую.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою.

Повідомлення Перлинка » 14 листопада 2010, 00:45

Я колись ходила тільки в панчохах ,і зараз люблю,тільки чергую їх з чорними не прозорими колготами.Білизну тепер ношу бавовняну,як Ірен писала,таку як в бабусь,або безшовну,моєму чоловікові байдуже,тобто на вишукану білизну він ніяк не реагує,то чого я буду себе мордувати та натирати тими кружевами.Люблю щоб був правильний бюстгалтер,іноді за нього треба багато відвалити,тобто такий щоб ніде не перетискав,і щоб груди до купочки та догори стирчали і не вискакували :D .А чи з мереживом він,чи гладенький байдуже.
Я чесно кажучи вже забула,як то бути сексуальною,і якось мені зовсім не хочеться.Я навіть можу все на себе натягнути ,зробити зачіску,макіяж,високі підбори,а сексуальною не почуваюсь.Очі не горять.Тому думаю,що то швидше внутрішній стан,і одяг підбори,та всякі примочки не завжди допомагають.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою.

Повідомлення Shalimar » 14 листопада 2010, 01:05

Перлинка написав:Я чесно кажучи вже забула,як то бути сексуальною,і якось мені зовсім не хочеться.Я навіть можу все на себе натягнути ,зробити зачіску,макіяж,високі підбори,а сексуальною не почуваюсь.Очі не горять.Тому думаю,що то швидше внутрішній стан,і одяг підбори,та всякі примочки не завжди допомагають.

мда.. аналогично... ((
подпишусь под каждым словом

вот тут еще полюбуйтесь...
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою

Повідомлення rusia » 04 квітня 2011, 09:08

Мені здається це важливо для себе в першу чергу,почуватися бажаною. тому маю на запас к-ка пенюарчиків з панчохами.На рахунок білизни-то бавовняна на кожен день просто супер,а на якусь подію той можна кружевну і атласну.Коли були зовсім малі діти то справді не хотілось того всього,а зараз все вертається на свої місця.Знову хочеться запалювати вогники в очах чоловіка.. :dance: :dance: :dance:
rusia Офлайн


 

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою

Повідомлення мешканка » 04 квітня 2011, 09:20

rusia написав:.Коли були зовсім малі діти то справді не хотілось того всього,а зараз все вертається на свої місця.Знову хочеться запалювати вогники в очах чоловіка.. :dance: :dance: :dance:

гарно сказано. думаю, кожна жінка має старатись бути бажаною для свого чоловіка, а тут вже річ йде не тільки про зовнішній вигляд, а й про внутрішнє налаштування :oops: :P
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою

Повідомлення rusia » 04 квітня 2011, 09:53

Ну так.для жінки внутрішня гармонія дуже важлива.Без неї навіть не получаєш задоволення в сексі(((Чоловікам простіше :istereka: Не чесно
rusia Офлайн


 

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою

Повідомлення Lesya » 04 квітня 2011, 11:13

rusia написав:Ну так.для жінки внутрішня гармонія дуже важлива.Без неї навіть не получаєш задоволення в сексі(((Чоловікам простіше :istereka: Не чесно


Згідна на всі 100!!!
Але бути сексуальною не важко, періодично. Гірше, коли тобі цього зовсім не хочеться - вагітність чи малесенька дитина. Тоді навіть не можеш згадати, чи тримала сьогодні в руках гребінець. :crazy:
В такі періоди цілком достатньо пригорнутися до нього і натякнути, що може б щось було... :oops: :oops: :oops:
Зараз намагаюся займатися станом шкіри. Заглядаюсь на нові тенденції в сексуальній білизні. Одним словом намотую на вус інформацію,а за кілька місяців почну втілювати в життя. :beauty:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Як стати більш сексуальною і жіночнішою

Повідомлення oksana.tesliuk » 04 квітня 2011, 12:24

Natalinda написав:Панчохи дійсьно творять дива, навіть коли ти йдеш в них по вулиці, то відчуваєш себе зовсім іншою, але що зробити, якщо зручніше в штанах :unknown:

Памятаю я на весілля купила 2 пари панчох, які виявилися надзвичайно міцними, то проходила в них до кінця літа (просто на босу ногу не можу нічого взути, навіть якщо +30). Класно було. Постійно себе на висоті відчуваєш, по іншому йдеш, по іншому сидиш, по іншому....


100% От тільки коли вдягнула їх вперше, то здавалось, ніби згубила білизну, особливо коли в стрінгах :lol: :lol: :lol: Але відчуття дійсно неймовірні - "ана пашла, как каралєва!"
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Як стати більш сексуальнішою та жіночнішою

Повідомлення mala-karta » 04 квітня 2011, 23:16

а я, а я!!!
такі кльовеньки трулі купила :oops:
зразу відчула себе сексуальнішою та жіночнішою :P
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей