Глобальні оголошення!



Нарощені вії та волосся?

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення Галина » 24 лютого 2017, 21:57

Я раз їхала в маршрутці, то бачила 2-х таких ляльок, то такі віїщі аж до брів і так воно жахливо виглядало... Невже люди не розуміють що забагато, то аж ніяк не гарно. :dash:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення Makosha » 19 березня 2017, 15:57

Так це ще кому йде. Я собі наростила вії, стала на корову схожа))) з мультика))) Зняла на наступний же день.
Makosha Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 15 березня 2017, 21:30
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення flower » 21 березня 2017, 10:34

Makosha треба було майстру краще пояснити, що ви хочете. Ті вії нарощенні є різної довжини і товщини, а також є у коричневому кольорі, які виглядають зовсім як природні. Але не у кожного майстра є в наявності.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення taranjka » 21 березня 2017, 11:56

нарощені вії - засіб від сліз ) одна знайома розказувала, що поплакала і вії "зійшли" разом з сльозами :) але виглядала ефектно - муж (який був причиною сліз) як побачив її через 20 хвилин після сварки злякався :) думав то в неї від стресу так сталося :hi: в сімї зявилася страшилка - плакати буду :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення TYulia » 21 березня 2017, 12:59

а що чули про ламінування вій? може хто робив?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення flower » 21 березня 2017, 13:49

taranjka Я плакала з віями нарощеними не раз і нічого не відклеїлося. Мені Матвій часто то ногою заїде в око, то пальці запхає і око по пів години сльозиться. :hi: Взагалі в мене дуже чутливі очі, на вспишку до фотоапарата, яскраве світло і на всякі маніпуляції. Я плакала навіть відразу після нарощення першого десь перші 20 хв як відкрила очі, хоч перші 2 дні не можна зовсім мати контакту з водою, бо клей ще має добре підсохнути. Наступний раз вже очі не плакали. Напевно неякісний клей був у твоєї знайомої, ао вона терла руками свої очі зі слізьми.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення taranjka » 21 березня 2017, 14:23

flower ну вона ще руками помогла - десь потерла. то вони так кострубато повідклеювались і пообломувалися ) показувала мені фото, справді можна було злякатися :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення Оксана_1988 » 10 квітня 2017, 14:04

Хоча і третина так ходить, зате гарно.
Оксана_1988 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 09 квітня 2017, 20:57
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Поки що немає(

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення Гість » 13 квітня 2017, 11:26

Я думаю що краще не нарощувати вії. Один раз для якоїсь події можна використати накладні а нарощувати і дорого і хто за на якого майстра нападеш. :yes:
Гість Офлайн


 

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення Ольга26 » 13 квітня 2017, 15:35

Ой, дівчатка, нарощування то вже минуле століття!)) Я раніше вії постійно нарощувала, так в мене своїх потім майже не лишилося! Краще використовувати спеціальний засіб, який стимулює ріст своїх вій. Я пробувала Feg. Купувала в інтернет-магазиині Наомі
Повідомлення Модератора М
Неприховане посилання видалено модератором

Звісно треба дочекатись результату. В мене став помітний десь через 3 тижні, а у подруги майже відразу, десь через тиждень - два. Мабуть залежить від початкового стану вій...
До речі, на цьому сайті є засобии для росту волосся. Сама не пробувала, так як не маю з цим проблем, але бачила багато позитивних відгуків.
Ольга26 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 07 квітня 2017, 20:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей