Глобальні оголошення!



Мімічні зморшки

Мімічні зморшки

Повідомлення Erratum » 08 лютого 2024, 00:26

Як ви вирішуєте проблему мімічних зморшок? Чи варто випробувати різні методи, чи ін'єкції ботоксу є найбільш ефективними? Чи можна розраховувати на стійкий результат від цієї процедури?
Erratum Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 21 лютого 2022, 12:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Двоє.

Re: Мімічні зморшки

Повідомлення Olesh » 08 лютого 2024, 00:44

У Львові можна випробувати ін'єкції ботоксу https://si.lviv.ua/services/botox-injections/ від Косметології Si. Цей салон володіє великим досвідом у проведенні цих процедур і використовує тільки найсучасніші методи та засоби. Ін'єкції ботоксу допоможуть згладити мімічні зморшки та повернути обличчю молодий та свіжий вигляд, надовго залишаючи вас задоволеними результатом.
Olesh Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 26 вересня 2020, 07:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Дівчина та хлопчик

Re: Мімічні зморшки

Повідомлення Федори » 13 лютого 2024, 20:02

Хочу мамі на день народження зробити подарунок і розглядаю варіант купівлі корейської косметики, а саме який-небудь уже готовий набір, щоб не розбиратися довго що до чого. Порадьте, будь ласка, хто вже знаходив такі набори.
Федори Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 16 грудня 2023, 17:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Мімічні зморшки

Повідомлення Мусся » 13 лютого 2024, 21:41

Привіт, нещодавно знайшла хороший магазин з корейською доглядовою крамницею. Так, дівчатка вся косметика складається з натуральних компонентів, вона дає хороший результат і за ціною нормально виходить. Мамі можна купити хороший антивіковий корейський крем https://koreacosmetic.com.ua/catalog/kremy-dlya-litsa з полінуклеотидами бренду J:ON. Я мамі своїй такий брала, класний каже, приємно пахне, підтягує й освіжає шкіру обличчя. Тут можна доглянути багато різної доглядової косметики, на подарунок є з чого вибрати.
Зображення
Мусся Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 17 грудня 2023, 17:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron