Глобальні оголошення!



Салони краси

Салони краси

Повідомлення Natalinda » 12 квітня 2010, 10:15

Хто де був?
Що там робив? :beauty:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Салони краси

Повідомлення mari » 12 квітня 2010, 10:17

О, хороша тема. Між іншим теж своєрідна реклама :D. І думайте тепер як уникнути її.
Мені подобається у Флорансі чистки!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Салони краси

Повідомлення Любов » 12 квітня 2010, 18:55

Найбільше мені подобається лікувально-естетичний центр Венера плюс, спеціалісти там хороші, відношення людське, обстановка не напрягаюча ну і постригтися ніде не можу так як хочеться, тільки там завжди так як треба пострижуть, вже бувала в різних салонах в Тернополі, але у Венері найбільше сподобалося :) .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Салони краси

Повідомлення pepi » 16 квітня 2010, 21:27

я до салонів краси дуже скептично відношусь . 1 раз у житті робила чистку , перед весіллям, то така нерада була ..... :scare: :o :cry: Можна сказати , що мене непочистили, а ще гірше зробили ніж було. В мене взагалі-то ніколи шкіра проблемною небула , а тут вирішила зробити чистку ( як то перед весіллям завжди хочеться в цей день краще виглядати ). то так мене почистили , щоя потім немогла ради дати зі шкірою Занесли мені якийсь грибок, бігала до дерматолога за рецептами . Просила Бога , щоб допоміг мені , бо страшно було на себе дивитись , все лице чешиться , червоне як світлофор -ЖАХ.
І за два дня до весілля в мене ця зараза зійшла - моєму щастю небуло меж......... :yahoo: :clapping:
Після того ,я ні ногою в салони краси , тільки в перукарню.
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Салони краси

Повідомлення mari » 16 квітня 2010, 21:29

А де ви були?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Салони краси

Повідомлення pepi » 16 квітня 2010, 21:49

В Чародійці ........
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Салони краси

Повідомлення mari » 16 квітня 2010, 22:56

Ох, Пепі, аж страшно!!! Туди ні за що!!! Добре, що прочитала. Я і так правда не знаю де то є!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Салони краси

Повідомлення Shalimar » 15 жовтня 2010, 22:18

Любов написав:Найбільше мені подобається лікувально-естетичний центр Венера плюс,

а подскажите,пожалуйста, где он находится

Может, кто еще что-то порекомендует? меня интересуют стрижка, маникюр, педикюр, эпиляция воском, косметолог, спа (уход за телом)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Салони краси

Повідомлення Любов » 15 жовтня 2010, 22:58

знаходиться на вул.Січових Стрільців, 8. Це майже навпроти лялькового театру :) тел. 52-38-08

тільки я давненько вже там не була, може що змінилося
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Салони краси

Повідомлення Nymydora » 15 жовтня 2010, 23:17

а розкажу сумну історію: домовилася я в день свого захисту на 7.30 на зачіску в одній з перукарень, бо в 8 з чимось мала вже зустрічати опонента з поїзда. Занесла завдаток. В день захисту я, як штик, приїжджаю туди (а то був листопад, сніжок випав, морозець), тато мене лишає під дверима і їде в магазин. А я виявляю, що там зачинено і нікого нема. Я прочекала під дверима ПІВГОДИНИ, грілася в міліції (пропустили, дякую черговому), врешті подзвонила адміністратору, а вони мені говорять, що перукарка забула і проспала, щоб я їх вибачила і завдаток вони мені повернуть. Адміністратор приїхав, правда, але толку мені було в 8 ранку з їхнього адміністратора. Зате той бідний хлопець побачив, що таке жіноча істерика. Мене так тіпало і я так ридала, що він, бідорачка, синів, зеленів і смугами йшов. Я взагалі не істерична особа, але далося взнаки хвилювання, а тут ще таке. В результаті, ми зустріли опонента, відвезли його в гуртожиток, а потім поїхали шукати будь-яку перукарню, яка так рано би працювала. Слава "Чародійці". Я виглядала не так, як планувала, але хоч якось.
Отаке :(

А взагалі я стрижусь в Естеті або в Красуні. Часом ще в Тамілі. Нігті до порядку приводжу там же. Один раз робила манікюр на Дружбі біля Пекіну - то та дівчина порізала мене, шкірочка навколо нігтів почервоніла і свербіла. Я вже не рада була, що пішла.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron