найбільший родинний форум Тернопільщини

Наші новини і оголошення, повідомлення про старт конкурсів чи зупинку в роботі форуму, актуальна інформація про зустрічі в реалі, чи акції
Відповісти

Re: Тиждень слінгоносіння

10 вересня 2012, 10:53

колись (ще навіть вагітною не була) бачила помісту оголошення про слінготиждень, а цього року не буде? Я б тут біля себе поклеїла, бо чую в дворі, що мами цікавляться, але інші їх активно відмовляють...

Re: Тиждень слінгоносіння

10 вересня 2012, 11:31

smailik_m, Дякую за пропозицію. Просто до проведення цього тижня ми не готувалися, я навіть знайомим не повідомила, не кажучи вже про флаера та оголошення. Тільки на форумі інформація. Тому в планах святкувати повноцінний тиждень слінгоносіння під час міжнародного святкування. До нього вже гарно підготуватися, і будь-яка допомога буде дуже потрібна :rose:

Re: Тиждень слінгоносіння

10 вересня 2012, 11:32

Нагадую, сьогодні на 17:00 святковий майстер-клас в парку Шевченка.

Re: Тиждень слінгоносіння

10 вересня 2012, 11:33

Dashko написав:Тому в планах святкувати повноцінний тиждень слінгоносіння під час міжнародного святкування.

а коли він буде?

Re: Тиждень слінгоносіння

10 вересня 2012, 11:40

8-14 жовтня
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Тиждень слінгоносіння

10 вересня 2012, 11:55

а це шо типу всеукраїнський? ррр, але дурна традиція робити ше суто "своє" свято, головне щоб як не всі....

Re: Тиждень слінгоносіння

10 вересня 2012, 13:40

Це швидше всеросійський, ну і в Україні в багатьох містах святкують.
Через те, що погода краща, зручно різні слінгопаради, зустрічі проводити (якщо переносити, то вже тоді краще на літо :confused:, в вересні може бути холодніше, ніж в жовтні).

Мені теж ідея перенесення не подобається. :sad: Як на мене, міжнародне святкування тим і класне, що відбувається одночасно по всьому світі.

Ми зараз майже нічого спеціального і не робимо - майстер-класи і лекції і так відбуваються. Ну а парад - якщо буде гарна погода, то справді класно зробити масове слінгогуляння.

Re: Тиждень слінгоносіння

10 вересня 2012, 23:51

Дякуємо Даші за проведення святкового майстер-класу!!!! Ми дуже гарно і весело провели час з дівчатами (хоч і добряче запізнилися). А за приємні подаруночки особливе Thanks )))))
Йду зараз випробовувати мильні ягідки ;)))))

Re: Тиждень слінгоносіння

11 вересня 2012, 00:15

а що за мильні ягоди, горіхи для прання, чи які?

Re: Тиждень слінгоносіння

11 вересня 2012, 06:06

mari написав:а що за мильні ягоди, горіхи для прання, чи які?

Нє, для прання не застосовуються, бо мають фарбуючий ефект. Ось тут я Сяні розповідала про мильні горішки:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Відповісти