Глобальні оголошення!



Свято сім'ї в очікуванні дитини відбулося!!! Ваші враження

Наші новини і оголошення, повідомлення про старт конкурсів чи зупинку в роботі форуму, актуальна інформація про зустрічі в реалі, чи акції

Re: Свято сім'ї в очікуванні дитини відбулося!!! Ваші вражен

Повідомлення Sawwku » 08 червня 2012, 15:54

ябез поняття до чого приурочено. знаю лише, що то точно їх робота за свій кошт.
а написала, бо випадково зайшла в темку і побачила, що всі думають на заслугу міськради. то рішила всього-навсього сказати хто ж це насправді зробив
якщо там є лого міськради, то якесь вони відношення напевно мають. може вони подали ідею від Марі, а "Алім-тур" вже її реалізувала. не знаю, гадати можна довго
все-таки сподіваюся, що світ не до кінця потонув в жадобі, і це було зроблено виключно з благих намірів
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Свято сім'ї в очікуванні дитини відбулося!!! Ваші вражен

Повідомлення Natalinda » 08 червня 2012, 15:56

ну я не сперечаюся що діло добре)))

ше тако собі подумала шоно, може то все ж таки так як Марі писала, просто міскрада залучила до друку ту турфірму, типу до спонсорства залучила

бо свято ж ще не є настільки відомим щоб люди собі щось таке робили
ну і міській раді легше з маршрутками домовитися про наклеювання ніж турфірмі думаю

от цікава ситуація така получилася....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Свято сім'ї в очікуванні дитини відбулося!!! Ваші вражен

Повідомлення taranjka » 08 червня 2012, 15:58

ну наскільки я знаю, різні фірми співпрацюють з міськрадою. вони щось роблять,їм щось роблять. як бартер типу.
я теж не вірю, що це просто так
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Свято сім'ї в очікуванні дитини відбулося!!! Ваші вражен

Повідомлення mari » 08 червня 2012, 21:18

Так, там дійсно є внизу малюсіньке лого "Алім туру", роздивитись в марштрутці його практично неможливо, я робила це фото на телефон, то збільшувала сильно щоб побачити це.

Думаю що після висланого листа міська рада шукала хто б це міг зробити і просила їх і інших, і вони там своїми послугами обмінялись як бартер, чи там як, але якби ця турфірма це придумала самостійно, що вельми сумнівно- то міську раду там б не чіпляла.
За друк і певно кошти на друк Алімтуру теж дуже дякую. Спільна добра справа!

Цього року ми висилали 2 листа- на міську і обласну раду, по області будуть з наступного року впроваджувати, а хто там що буде друкувати- не знаю. Такий ж лист пішов на міську раду.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Свято сім'ї в очікуванні дитини відбулося!!! Ваші вражен

Повідомлення happymami » 10 червня 2012, 09:02

Sawwku написав:ці наклейки то не заслуга нашої міськради. і навіть не обласної
вони виконані на замовлення та за кошти турфірми "Алім-тур"

ну правильно. А що, міська влада мала за свої кошти друкувати?))) Яка різниця хто друкував. Головне, що наша ідея пішла в рух :love:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Свято сім'ї в очікуванні дитини відбулося!!! Ваші вражен

Повідомлення happymami » 10 червня 2012, 09:04

Natalinda написав:чого міська рада на прохання Марі не відкликнулася, а приблизно в той самий час турфірма просто так придумала друк

міська влада могла замовити друк в турфірми. Бо раз стоїть лого міської ради, значить таки вона нашу ініціативу врахувала. Але ж не будуть вони за свої кошти друкувати. Ото та фірма за свої гроші друканула а зе це своє лого поставила - абсолютно нормальні росклАди
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.

Повернутись до Актуально



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron