Глобальні оголошення!



Активний відпочинок з дітьми

Наші новини і оголошення, повідомлення про старт конкурсів чи зупинку в роботі форуму, актуальна інформація про зустрічі в реалі, чи акції

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Перлинка » 12 липня 2011, 20:19

як це просто умови заходу?то ж ви самі їх встановлюєте,а не деректива з Києва

про алкоголь з мого боку мови не було,тому не треба його сюди чіпляти

я чудово усвідомлюю що робиться з людиною від алкоголю і що від нікотину нічого не робиться,тобто така людина не є шкідливою для суспільства ,якщо боїтесь що буде поганим прикладом для дітей,то взагалі можна дітей ізолювати щоб навіть уяви не мали що то таке,бо по вулиці щодня ходить повно перехожих з сигаретами
і взагалі можна попросити хто має таку слабкість курити собі просто за межами табору чи компаніїї десь в кущах.

а на рах. мови ,те що твої батьки розмовляють російською нічого не міняє ,всеодно російськомовним з вами не можна

тобто просто відчувається нетерпимість до курящих та російськомовних (якщо вони громадяни України) ,ну і відповідно зверхність

п.с. ні я ні мій чоловік не палимо ,і українською володіємо(при тому що він росіянин,народився в росії і в побуті,де йому не забороняють розмовляє російською)

але коли я йому зачитала ті умови -голосно ржав
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення georginochka » 12 липня 2011, 22:00

Ну влаштовують люди такий похід, і умови в них такі, які вони хочуть, до чого тут якась нетерпимість? Фейс контроль на різних тусовках також дескримінація? :lol:
Враження, що Перлинка, як каже мій дідусь, "шукає ґудза" :lol:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Sawwku » 12 липня 2011, 23:15

Перлинка, я не Даша, тому відповідати не буду.
хочу запитати. якби були поставлені умови, які тебе б влаштували, ти б пішла? зі 100% ймовірністю, без відмазок
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Dashko » 12 липня 2011, 23:17

Ці умови раніше були в нас на заходах, які проводилися спортивно-патріотичною організацією. Таким чином пропагувався здоровий спосіб життя особливо серед молоді.
Стосовно української мови, вважаю, що в нашій країні зараз не зовсім здорова ситуація з мовою. А подібні акції допомагають вирішенню цієї проблеми.
Інакше проведення часу на природі ми собі не уявляємо. (Особливо це стосується обмеження алкоголю та спиртного). Навіть в нас на весіллі (а святкування не порівняти з походом, в поході ти живеш одним життям з усіма іншими) було заборонено вживати алкоголь, а куріння тільки в відвденному місті.

Перлинка, а вегетаріанське меню тебе не "зачіпило"?

Доречі, а як ти ставишся до заборони палити в парках, на зупинках і т.п.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Sawwku » 12 липня 2011, 23:35

Dashko, а де про меню написано?
я не проти, але думаю як таке пропустила, то може ще якої важливої інформації не побачила...
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Dashko » 12 липня 2011, 23:45

Sawwku, вегетаріанське меню це на Дністрі :)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Перлинка » 13 липня 2011, 00:32

Dashko написав:Ці умови раніше були в нас на заходах, які проводилися спортивно-патріотичною організацією. Таким чином пропагувався здоровий спосіб життя особливо серед молоді.

по перше як я зрозуміла похід приватний ,сімейний і до чого тутякісь організації
там свої правила
тут свої
тобто вас ніхто не зобовязує їх зберігати-це ваше власне бажання

Таким чином пропагувався здоровий спосіб життя особливо серед молоді.

як я зрозуміла в похід запрошуються сімейні молоді люди з дітьми,тобто не школярі,а сформовані особистості
наївно було б думати що хтось має настільки неймовірне бажання з вами подорожувати,що готовий кинути заради цього палити чи почне з цього моменту розмовляти українською,якщо до того все життя розмовляв російською.
Тому такими своїми правилами ви нікого не перевчите і не перевиховаєте,а просто виключите присутність людей які вам неприємні через паління та тому що не розмовляють державною мовою будучи громадянами україни

так ситуація з мовою в країні складна ,але я б не сказала що це стосується нашого міста
відсоток російськомовного населення просто мізерний,тим більше серед молоді ,і практично всі російськомовні тернополяни чудово володіють українською тому кого чому зібрались вчити незрозуміло?

Про спиртне я просила сюди не чіпляти і не порівнювати з тютюном
бо наслідки від їх вживання абсолютно різні

вегетаріанське меню не зачіпило,якщо ви самі так харчуєтесь,то буде не зручно готувати з мясом і без
і вд цього при бажанні легко відмовитись на кілька днів,на відміну від інших двох пунктів

але потерпіти курця далеко в кущах ,чи людину яка розмовляє зрозумілою вам мовою хоч і не вашою улюбленою не бачу проблеми,якщо у вас немає зазделегідь упередженого ставлення до таких людей,що вони погані ,бо мають такі якості
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Перлинка » 13 липня 2011, 00:41

Dashko написав:
Доречі, а як ти ставишся до заборони палити в парках, на зупинках і т.п.


ніяк,дурна заборона ,мен курці на вулиці ,де можна відійти в сторну не заважють,заважають лиш в приміщенні
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Dashko » 13 липня 2011, 00:56

тобто вас ніхто не зобовязує їх зберігати-це ваше власне бажання

Я просто розповіла, звідки ці правила взялися. І нам подобається подоружувати, коли оточуючи витримують ці умови.

Тому такими своїми правилами ви нікого не перевчите і не перевиховаєте,а просто виключите присутність людей які вам неприємні через паління та тому що не розмовляють державною мовою будучи громадянами україни

По-перше, до нас приєднувалися люди, які після сплаву кидали курити, по-друге, самі умови вже пропагують здоровий спосіб життя.
Стосовно мови, то я одна з тих, хто після подібних заходів почала розмовляти українською мовою, до того говорила виключно російською і вважала, що українською мовою розмовляють тільки селяни :oops: :oops: :oops: І знову ж таки, сама вимога української мови примушує замислитись.

Крім того, в першу чергу, ми хочемо саме виключити присутність людей з неприємними нам звичками, так.

Про спиртне я просила сюди не чіпляти і не порівнювати з тютюном
бо наслідки від їх вживання абсолютно різні

Я зрозуміла, просто розповідала в загальному про наші принципами. Хоча слідуючі твоїй логіці, келих вина під час вечірньої ватри теж нікому не зашкодить.

але потерпіти курця далеко в кущах ,чи людину яка розмовляє зрозумілою вам мовою хоч і не вашою улюбленою не бачу проблеми,якщо у вас немає зазделегідь упередженого ставлення до таких людей,що вони погані ,бо мають такі якості

У нас багато друзів, знайомих та родичів, які курять, вживають алкоголь та говорять російською мовою. І ми з ними із задоволенням спілкуємося, але не в поході.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Активний відпочинок з дітьми

Повідомлення Dashko » 13 липня 2011, 00:59

ніяк,дурна заборона ,мен курці на вулиці ,де можна відійти в сторну не заважють,заважають лиш в приміщенні

А мені заважає, тому в цій темі ми наврядчи порозуміємося :?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Актуально



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron