Глобальні оголошення!



День вагітної жінки

Наші новини і оголошення, повідомлення про старт конкурсів чи зупинку в роботі форуму, актуальна інформація про зустрічі в реалі, чи акції

Re: День вагітної жінки

Повідомлення Naya » 14 травня 2010, 13:32

Natalinda написав:Як для мене то і "День Вагітної Жінки" дуже гарно і зрозуміло звучить. Не назвали ж день матері днемі жінки що дарує життя, а день медпрацівника - днем людини що дала клятву Гіпократа. Ну хіба що "День Майбутньої Мами"... :unknown:

і я того же мнения
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: День вагітної жінки

Повідомлення мешканка » 14 травня 2010, 13:33

ага..."день вагітної жінки", або "день майбутньої мами"!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: День вагітної жінки

Повідомлення happymami » 14 травня 2010, 13:40

Мені день майбутньоїмами юбільше нра, ніж вагітної))) Навіть по російськи краще звучить день будущей мами ніж день беременой :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День вагітної жінки

Повідомлення kamisia » 15 травня 2010, 06:27

happymami написав:Мені день майбутньоїмами юбільше нра, ніж вагітної))) Навіть по російськи краще звучить день будущей мами ніж день беременой :lol:

точно, підтримую
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: День вагітної жінки

Повідомлення о.Мартин » 15 травня 2010, 08:54

Коли народилась ідея дня вагітної жінки, виникла думка чи варто мати окреме свято для вагітних жінок, адже вже є День Жінки (березень) і День Матері (травень)!!!

Але виникла інша думка - чому люди, у своєму розумінні та своїй побутовій мові, не долучають вагітних жінок до "мам". Десь вище було сказано, що коли святкували день матері одній вагітні стало обідно, бо їй не вітали в цей день. І так воно є. Навіть у нашій побутовій мові, і в різних мовах, вагітну жінку ще не вважають мамою, і сама вагітна теж, бо каже: "У мене (у нас) "буде" дитинка, ніби її (дитинки) ще немає, або каже Я "майбутня" мама, не мов материнство повязане "тільки" з народженням дитини.

Цікаво коли жінка стає "мамою"? Виберіть собі відповідь:
1. В день зачаття дитинки
2. В день усвідомлення, що вона вагітна?
3. В день пологів?
4. В день народження дитини?

Ідея щодо окремого дня вагітної жінки повинна звернути увагу на те, що вагітна жінка -дуже особлива особа у суспільстві; вона а) уже є носієм нового життя; б) вона є надзвичайною жінкою та; в) в певний спосіб вона уже на дорозі до материнства, як ми розуміємо значення цього ж слова. І тому її потрібно в особливіший спосіб шанувати, любити, цінювати, вивищувати... (що трохи бракує в нашому суспільстві). Цей день також повинен підкреслити факт, що те, що розвивається в лоні матері уже є людською особою, яку потрібно любити і шанувати. Ми всі любимо маленьких новонароджених діточок! На жаль деколи, щоб полюбити нам потрібно перше їх побачити, взяти на ручках, відчути їх запах...
День вагітної має трохи поміняти цю ментальність...
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: День вагітної жінки

Повідомлення happymami » 15 травня 2010, 09:47

Ви знаєте, може то дивно звучить, але я відчула себе мамою тільки після народження дитини. Ну от змінилося відношення до себе, як дізналася шо вагітна, але всеодно то було не те. Не відчувала такої відповідальності, не розуміла шо й до чого, любила те дитятко всередині, але не уявляла, яке воно. І тільки після народження відчула купу тих почуттів, котрі відчувають мами. Може то якось неправильно, але двічі будучи вагітною я двічі відчувала себе мамою лише по нароженні дитини... :???:

Погоджуюся з усім вищенаписаним, так, вагітним треба своє свято. Бо хоч всі вони і жінки, хоч практично усі вони таки стануть матерями фізично, але те життя, котре вона має в собі вже робить її, як ви кажете, надзвичайною.
Але скажу вам, як жінка, котра була вагітною, що особисто я чи то по молодості літ, чи то по складу характеру, при першій вагітності не відчувала себе надзвичайно і не відносилася відповідально до того, кого носила в лоні. Я на цю тему якраз нещодавно розмовляла з коліжанкою, котра планує вагітність. Я їй сказала "Чомусь коли ми вагітніємо, то всеодно не думаємо про дитину. Починаємо то робити вже аж коли вона народиться. Але інколи саме оте наше недумання спочатку призводить до того, що дитинка може й не народитися. Чомусь я, будучи вагітною, не раз чула від людей "Не нервуйся і не плач,бо дитині то шкодить". Але я всеодно нервувалася і плакала, бо "шо мені та дитина всередині, яку я навіть не бачу,якшо в мене є власне его, і власний егоїзм, які я намагаюся задовольнити саме зараз, бо я вагітна і в мене купа гормонів грає і от я псіхую і всі роззуйтеся..."
Шось на зразок того...
І вже аж будучи вагітною вдруге я задумалася над тим, шо ж таке материнство, вагітність... І дуже шкодую, шо раніше була якась сліпа чи тупа чи молода, общім, шо того не розуміла.

Одним словом, я згідна з тим, що вивищувати вагітну жінку треба. Я про це навіть думала, коли лежала в гінекології. Дивлюся в вікно на тих вагітних, шо щасливі йдуть в ЖК і думаю, а знали б ви, люди, скільки зараз отут жінок у відділенні борються за життя тих ненароджених, скільки з них вагтніють по п*ять раз і не можуть виносити те дитятко, як зараз важко завагітніти, виносити а потім ще й родити ту маленьку людинку... Хто з тим не стикався, той про це не задумується.

Тому увагу суспільства звертати таки треба на те, що вагітність в наш час, це дійсно дар Божий і не кожна жінка зараз на такі ласки може розраховувати...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День вагітної жінки

Повідомлення Melisa » 15 травня 2010, 09:56

happymami написав:Чомусь я, будучи вагітною, не раз чула від людей "Не нервуйся і не плач,бо дитині то шкодить". Але я всеодно нервувалася і плакала, бо "шо мені та дитина всередині, яку я навіть не бачу,якшо в мене є власне его, і власний егоїзм, які я намагаюся задовольнити саме зараз, бо я вагітна і в мене купа гормонів грає і от я псіхую і всі роззуйтеся..."

Аналогічно. Лише ставши мамою, і то десь на третій-четвертий місяць, почала усвідомлювати, що то таке. При другій вагітності вже мудріша буду. Але то вже не по темі.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: День вагітної жінки

Повідомлення Natalinda » 15 травня 2010, 11:27

Воно, то як розібратися, може й стаєш мамою коли зачаття відбулося і про це думала неодноразово: чого день народження - то пологи, а не зачаття :???: ну, але то інша тема
Я себе мамою відчула як вперше дитину побачила, точніше вдруге як побачила, бо перший раз ще була в наркозному тумані. А будучи вагітною до останнього намагалася свій стан не те щоб приховати, а просто не афішувати. Знаючи сумну статистику викидів, дуже переживала, що дитинки може не стати :( Тяжка було б якби мене привітали з днем матері під час вагітності, а сталася б трагедія...А от не будучи вагітною, то мене вітали діти в школі, як майбутню маму, то це я сприймала спокійно.
От така яякась не така як люди :unknown:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: День вагітної жінки

Повідомлення happymami » 20 травня 2010, 21:25

Я троха подумала вчора на ніч глядя, то мо когось мої ідеї надихнуть на шось і разом ми таки придумаємо логічну назву

День особливої мамусі
День зачаття мамусі ( в плані шо з зачаттям дитини зачинається й мама)
день Божого дару - материнства
День материнства
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День вагітної жінки

Повідомлення mari » 05 квітня 2012, 19:33

Відповідно до розпорядження міського голови від 07.04.2011 року № 185 «Про Свято в очікуванні дитини» 7 квітня 2012 року у м. Тернополі буде проводитись свято сім'ї в очікуванні дитини.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Актуально



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей