найбільший родинний форум Тернопільщини

Наші новини і оголошення, повідомлення про старт конкурсів чи зупинку в роботі форуму, актуальна інформація про зустрічі в реалі, чи акції
Відповісти

Оформлення Осаго

21 лютого 2024, 15:05

Друзі, поділіться досвідом! Коли я купував свою машину, мені вклали в голову, що потрібно оформити ще якусь страховку окрім ОСЦПВ. Чи є ще щось обов'язкове?

Re: Оформлення Осаго

22 лютого 2024, 22:05

Що ж, коли мова заходить про страховки для авто в Україні, основне - ОСЦПВ, але є й інші обов'язкові. На моєму шляху до страхового щастя я натрапив на цікаву статтю:" Які обов'язкові страховки діють в Україні? " яка розкриває всю суть цієї теми. Виявляється, окрім ОСЦПВ, є обов'язкова страховка цивільної відповідальності власників транспортних засобів, а також страхування громадянсько-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Так що, якщо ви впевнені, що маєте всі необхідні страховки, варто перевірити, чи відповідають вони всім вимогам, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Re: Оформлення Осаго

09 травня 2024, 13:32

Сейчас осаго можно и онлайн сделать....

Re: Оформлення Осаго

10 травня 2024, 10:56

AnnuttkaJew написав:Сейчас осаго можно и онлайн сделать....


Правильно вы на этом моменте сейчас акцентировали своё внимание. Так и есть на самом деле и мой супруг уже третий год подряд оформляет осаго онлайн через страховую группу ТАС. Удобно, выгодно, надёжно и очень просто всё по процедуре. Нет ни очередей, ни длительного ожидания получения самой страховки...
Відповісти